Jump to content
Dogomania

Trencin 27-28.01.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, potrzebuję pomocy, ponieważ chciałabym umieścić w katalogu reklamę hodowli i właśnie nie mam pojęcia jak to zrobić, jak z opłatami, do kiedy trzeba wysłać? Mogłabym prosić o jakąś pomoc? :modla: może być na PW, żeby tutaj nie zaśmiecać, ale może komuś jeszcze będzie taka informacja przydatna
:modla::modla::modla::modla:
błagam :modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Miałam transport na sobotę - [B]już go nie mam[/B] :placz:

Tak więc

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Poszukuję transportu na [U][COLOR=red]sobotę 27.01[/COLOR][/U] ze Ślaska (Katowice) do Trencina i z powrotem. Dla mnie i średniego psa (spolegliwy Gończy Polski).[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Szukam, szukam... może nas jaka dobra duszyczka przygarnie.

Miałam transport na sobotę - [B]już go nie mam[/B] :placz:

Tak więc

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Poszukuję transportu na [U][COLOR=red]sobotę 27.01[/COLOR][/U] ze Śląska (Katowice) do Trencina i z powrotem. Dla mnie i średniego psa (spolegliwy Gończy Polski).[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='Elitesse']niestety my mozemy przygarnac kogos tylko w niedziele :shake:[/quote][/B]


Dziękuję Elitesse za chęć pomocy. W ostateczności mam pociąg , lecz samochochodem byłoby przyjemniej i bardziej towarzysko.

Jeszcze do końca stycznia chwilka jest, więc moze ktoś na poratuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...