Jump to content
Dogomania

Ljubljana 13/14.01.2007 2xCACIB + cztery specjalne CAC


sortis

Recommended Posts

13.01.2007 [B]CACIB[/B] Ljubljana

14.01.2007 [B]CACIB[/B] Tromostovje

specjalistyczne [B]CAC[/B] 13.01.2007 godz. 17-20 Ljubljana
1. brytyjskie pastuchy
2. molosy
3. ozdóbki
4. charty

zgłoszenia pierwszy termin do 15.11.2006, drugi 31.12.2006

Szczegółowe informacje /folder: pełne obsady sędziowskie, formularze zgłoszeniowe itd... / mogę przesłać faxem jeśli ktoś jest zainteresowany.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ljubljana to stolica Słowenii. CACIB Tromostovje - odbywa sie w tym samym budynku co CACIB Ljubljana i specjalki.
Tu link do informacji o
CACIB Ljubljana - [URL]http://www.kinoloska-zveza.si/dokumenti/letaki/Letak-LJ-07.pdf[/URL]
CACIB Tromostovje - [URL]http://www.kinoloska-zveza.si/dokumenti/letaki/Letak-TRM-07.pdf[/URL]
Specjalki - [URL]http://www.kinoloska-zveza.si/dokumenti/letaki/Specialna-2007.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

My byliśmy w tym rok w Portoroż, to kilkadziesiąt kilometrów za Lubljaną.
Tyle tylko że byliśmy w lecie. Drogi do samej Lubljany są super, począwszy od Cadcy / słowacja / jedzie się cały czas autostradą, ale należy mieć na uwadze że Słowenia to kraj górzysty, a w Austrii przejeżdza się przez podnóża Alp i może być różnie.

Słoweńcy zaskoczyli mnie super organizacją, ale... zero medali, zero pucharów, "błyskotkli" tylko na finałach. A ja bardzo lubię te gadżety:oops: :evil_lol:
Ale moje psy zostały docenione i też mam chrapkę na tę styczniową wystawę, tyle tylko że szukam też kogoś z kim można by się zabrać, sami mamy lekkie drogowe obawy.

monikastanko - jeżeli chcesz mogę napisać intereującą Cię stawkę ale dopiero jutro, bo katalog w domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']13.01.2007 [B]CACIB[/B] Ljubljana

14.01.2007 [B]CACIB[/B] Tromostovje

specjalistyczne [B]CAC[/B] 13.01.2007 godz. 17-20 Ljubljana
1. brytyjskie pastuchy
2. molosy
3. ozdóbki
4. charty

zgłoszenia pierwszy termin do 15.11.2006, drugi 31.12.2006

Szczegółowe informacje /folder: pełne obsady sędziowskie, formularze zgłoszeniowe itd... / mogę przesłać faxem jeśli ktoś jest zainteresowany.

:lol:[/quote]

Sortis,
Daj znać kto sędziuje foksy krótkie...Może się wybierzemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Ja jechalam Cieszyn->Zylina->Bratyslawa->dojechanie do autostrady w Austrii->Graz->Maribor->Ljubljana. W Słoweni bramki na autostradzie co kilka-kilkanascie km.[/quote]
Jak to bramki co kilka km?:crazyeye: To ile kasy trzeba mieć na te ich "autostrady"?:mad:

Link to comment
Share on other sites

no bramki są co 20 km ale są i co 50 km, w sumie jadą przez całą Słowenię wzdłuż od Portoroż do Maribor bramki wyniosły nas niecaŁE 25 EUR.
Można płacić w EUR i najlepiej mieć te 25 EUR w bilonie, po prostu nie traci się czasu .... ale naprawdę te drogi sa warte tych wydanych pieniążków.
Zero dziur, zero wody, fantastyczne tunele / przed każdym fotoradar/ i jeszcze piękniejsze widoki, pomijam fakt że non stop 3 pasy a czasami i cztery...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: Czy jest ktoś chętny do wspólnego busika i noclegu - zawsze to rażniej i taniej a to przecież środek zimy i jazda z zawodowym kierowcą jest bezpieczniejsza. Jeżeli zebrałaby się grupka osób to może Ci niezdecydowani z powodu odległości jednak by się wybrali 1 weekend 3X CACIB to bardzo kuszące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikastanko']Ile Chce Pan Przewożnik[/quote]
Nie mam pojecia ile może kosztowac taki transport. Ktoś pisał że z Krakowa to podróż 8-9 godzin - może warto wynając bus z Krakowa i tam zorganizowac punkt zbiorki.Czy jest ktos z poludnia Polski chetny i sklonny zorganizowac taki transport???czy jednak zostaje Warszawa i okolice??

Link to comment
Share on other sites

Ja chętnie, ale zależy od transportu ;)
Czy pies na wystawie zagranicznej może mieć rodowód w przygotowaniu do kl. młodzieży? W Polsce przyjmują, a zagranicą?

Czyli te 2 CACIBówki są innymi wystawami i jeżeli chciałabym wystawiać na oby dwóch, to muszę wysłać 2 zgłoszenia?

[b]Noelani[/b] a ty w jaki dzień się pojawisz?

Ile mniej więcej jedzie się samochodem do tej Słowenii z Katowic?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...