Jump to content
Dogomania

CK Newton - ma wspaniały domek u wolontariuszki!! :D


San_(jagodowa:)

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Codziennie rano, gdy zadzwoni budzik, jak Newton widzi, ze sie zaczynam krecic, to powolutku przychodz do lozka, kladzie sie obok mnie,, swoja glowke kladzie dokladnie na mojej szyi-tak jakby sie przytulal, ja Go glaszcze, przytulam, cichutko mowie "Mooooooj Newtonek...Moooj kochany Nwtonek...",O wtedy oczka zamyka i tak slodko wzdycha..:loveu:
Potrafimy tak lezec 15 min, tylko trzeba wstac, bo czas nagli..:/gdy budzik dzwoni, a ja daje na "uspiony", to Niutek czeka, nie budzi mnie, dopiero slyszy jak sie zaczynam krecic, albo podnosze glowe i na Niego patrze i wtedy przychodzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska']Codziennie rano, gdy zadzwoni budzik, jak Newton widzi, ze sie zaczynam krecic, to powolutku przychodz do lozka, kladzie sie obok mnie,, swoja glowke kladzie dokladnie na mojej szyi-tak jakby sie przytulal, ja Go glaszcze, przytulam, cichutko mowie "Mooooooj Newtonek...Moooj kochany Nwtonek...",O wtedy oczka zamyka i tak slodko wzdycha..:loveu:
Potrafimy tak lezec 15 min, tylko trzeba wstac, bo czas nagli..:/gdy budzik dzwoni, a ja daje na "uspiony", to Niutek czeka, nie budzi mnie, dopiero slyszy jak sie zaczynam krecic, albo podnosze glowe i na Niego patrze i wtedy przychodzi..[/quote]


o i to jest modelowy przykład jak powinien trafiac pies poschroniskowy :lol::evil_lol: zeby zapomniał bardzo szybko o swojej niedoli :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...