Jump to content
Dogomania

Balbina-moja sznaucerkowa paskuda


olifka

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta_Ares']Balbinka jest sliczna, mimo ze wole duze psy to wlasnie zawsze podobaly mi sie sznaucerki maja taka fajna aksamitna siersc:loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Witamy, dziekujemy i zapraszamy czesciej:loveu:

[quote name='zuzolandia']Dzielna dziewczyna ;-) taka malenka a taka DUZA hustawka ;-) eeheheheh[/quote]

Ona jest bardzo odważna i wejdzie na wszystko:cool3: Tylko do jeziora z pomostu nie skoczy:cool3:

[quote name=':: FiGa ::']:loveu: :loveu:

Branoc moja koleanko od kieliszka :bye: :evil_lol:[/quote]

Bry:loveu:

[quote name='fidelek2']Cudo, po prostu cudo :loveu:
I te mokre chudziutkie Å‚apinki :loveu:

Ufff, w końcu tu dotarliśmy!!![/quote]

Dziękujemy:loveu:
W końcu w końcu:multi:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img527.imageshack.us/img527/262/56348913lu4.jpg[/URL]

Jakie chude Å‚apeczki! :loveu: :cool3:

Balbina to jest sznaucer mini, czy średniak?

Dziękujemy za wizytę u nas w galerii i obiecujemy pokazywać się tu częściej! :)[/quote]
Balbina jest miniaturkÄ…:loveu:
Ja także dziekuje za wizyte u nas i zapraszam!:loveu:

[quote name='Ania-shira']Wpadałam się przywitać i życzyć miłego dnia :multi:[/quote]
Bry Aniu i takze miłego dzionka życzę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Oliwio, ile Balbinka waży?
To jest mini sznaucerek? ;)[/quote]
Ona waży ok. 10kg.:oops: Pracujemy na mniejszą wagą bo jest troche za duza.
Tak to jest sznaucerek mini:loveu:


[quote name='Samturia']Super foteczka na hustaweczce...!

pozdrawiamy! :)[/quote]

Dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy czesciej!:multi:

Pozdrawiam Oliwia z BalbinkÄ…

Link to comment
Share on other sites

My właśnie myślimy nad drugim ogonkiem i juz prawie prawie przekonałam TZta, że musi to być sznaucerek mini ale jeszcze dziś pokażę mu zdjęcia Balbinki więc myślę że to go już upewni na 100% :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jakies?:evil_lol::evil_lol: Będą jakieś jak imageschack zadziała:mad:

A dzisiaj moja mama zaprosiła jakąś dziewczyne, bo ona chciała zobaczyc sztuczki balbiny. A ta dziewczyna tylko po niemiecku mowiła:lol: Miałam z nia jajca:lol: Ja po polsku ona po niemiecku(z niemieckiego znam 3 slowa:shake:), jeszcze na migi i jakos gadalysmy, ale nie za bardzo nam to wychodzilo:razz: Miałam farta bo Biska byla dzisiaj bardzo nakrecona na pokonywanie przeszkod :) Az za bardzo i omijała tyczki w slalomie bo chciała go tak szybko pokonac:mad:

I jeszcze jedna historia. Poszłam na spacer z Balbinką. Tylko wyszłysmy, przeszłysmy kolo bramy Henka i juz te jego dwa kundelki za nami na spacer:angryy:. I psa nie moglam spuscic bo zaraz by poleciała do nich. A one pewnie nie szczepione, chore a po za tym Bisce sie cieczka zbliza... Wiec spacer sie nie udał. I tak pewnie bedzie na kazdym spacerze:placz:

A teraz u Nas burza....Ech
Pozdrawiam Oliwia z BalbinkÄ…

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Twoja Balbina chociaż chętna do slalomu jest, a mój Blaki ... lepiej nie mówic :lol:
Życzymy wytrwałości w czasie cieczki :)

ps.To pewnie ta burza co u nas rano była :evil_lol:[/quote]

Smakolyk potrafi czynic cuda:evil_lol:
Mam nadzieje ze wytrwamy...

Ty mnie nie denerwuj bo zaraz jÄ… spowotem odesle:eviltong:


[quote name=':: FiGa ::']Oliw urządzcie pokaz i pozbierajcie po 5zł za oglądanie, o :evil_lol:

A cieczki współczuję, szczerze :lol:[/quote]

A 50% przekrzcie Sylwii bo to ona wpadła na ten geniealny pomysł:mad: Myslisz ze sie dam nabrac:evil_lol:


Wszystkie kundelki ze wsi beda sterczec pod naszą bramą... Chociaż te twojego chlopaka juz sterczą:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...