Jump to content
Dogomania

~ klub starszych panów ~


rasowa2410

Recommended Posts

  • Replies 843
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Rozrabiaki nie mają kciuków przeciwstawnych by obsługiwać komputer a ich leniwa Pańcia
"nie ma czasu" by porobić zdjęcia :p :eviltong:
Wszystko u nich OK z tym że raz się "pożarły" przy misce. Nic się oczywiście nie stało bo obydwa to lenie i obydwa nie rzuciły się do gardeł tylko ograniczyły agresję do kłapania zębami i gryzienia po łapach.
A to wszystko przez to że łakomczuszek Kapselek zbyt blisko zbliżył się do miski Falicjana... :roll:

[B]Tymczasem przedstawiam wam Kappi - moja nowa schroniskowa miłość.
Do adopcji, wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona. Grzeczna sunia w wieku ok 4 lat. Niesamowicie uległa (ale budujemy powoli jej pewność siebie). Powinna jeszcze trochę przybrać na wadze...[/B]

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6389/ka7x.jpg[/IMG]

[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6464/ka2w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
i adoptuj Kappi, przynajmniej będziesz mieć jedną babę w stadzie :diabloti::diabloti:[/QUOTE]

hmmm jakoś nie przepadam za suczkami. Nigdy mnie nie "pociągały" na psi sposób. Zawsze w domku miałam psy. Nigdy suczki xD Kappi jest urocza ale w przyszłości też chce mieć samce :eviltong: po prostu jakoś ciągnie mnie do takich męskości ;D

Link to comment
Share on other sites

...
:mad:

Pamiętajcie gdzie jesteście - to Klub Starszych Panów. Tu nie pasują takie rozmowy :eviltong: to nie przystoi - nie ładnie :)
W tym miejscu rządzi męskość a nie jakieś baby :diabloti:

Ale żem się zapuściła. Już nikogo nie odwiedzam a sama na swoją galerię wchodzę jeszcze rzadziej.... i chyba się to już nie zmieni. Klub Starszych Panów żyje swoim życiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...