Jump to content
Dogomania

Nora wyżlica szuka domu - ma dom


tanitka

Recommended Posts

z info hotelikowych...cud, miód , cukiereczek....:loveu:
sunia w boksie bardzo czysta....czeka na spacery.....:loveu: i dopiero tam..

najsubtelniejsza z suczek wyżłowych jakie miałam pod skrzydłami......

ustalam w takim razie termin sterylki u naszego weta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kanna']z info hotelikowych...cud, miód , cukiereczek....:loveu:
sunia w boksie bardzo czysta....czeka na spacery.....:loveu: i dopiero tam..

najsubtelniejsza z suczek wyżłowych jakie miałam pod skrzydłami......

ustalam w takim razie termin sterylki u naszego weta...[/QUOTE]


to ustalajcie sterylkę:) i sio do domu!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13402253_piekna_wyzelka_szuka_dobrego_domu.html[/URL] ogloszenie z nieaktualnym miejscem przebywania i namiarami na osobe prowadzaca adopcje- prosze o zmiane na dane jak tu [URL]http://tablica.pl/oferta/nora-wyzel-1-rok-adopcja-ID6xba.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

objawił się fajny domek w okilicach stalowej woli....jesteśmy po pierwszej rozmowie....sunia miałaby za towarzysza jamnika z adopcji w zaawansowanym wieku, kota ( kociczkę po sterylizacji) domek po seterze.....
nie chcę zapeszać....ale gdyby co, to poprosiłam ciotki z Sandomierza o wizytę za zwrot kosztów paliwa...uda nam się uzbierać? myśłę , ze tak....to około 40 km...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kanna - do mnie dzwoniła również fajna kobieta z ok. Zielonej Góry - przekierowałam do Tanitki- pani ma charcicę, gończego - sunię, koty i papugę:) domek z ogrodem...rozmawiałam z nią ponad godzinę o psiejskich sprawach[/QUOTE]

dzięki....tylko w tej chwili istnieją obok siebie ogłoszenia z tą samą suczką i z dwoma różnymi miejscami pobytu.....ludzie posądzą nas o schozofrenię;)

Link to comment
Share on other sites

Sunia tydziań temu została zaszczepiona, więc minimum jeszcze tydzień, jak nie dwa trzeba czekac do sterylki, po sterylce z kilka dni na obserwacji i dopiero można ją będzie wydać. Chwilę sie jednak zejdzie, nawet jeśli dom będzie już czekał na nią :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']bardzo proszę o pomoc w znalezieniu osoby, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną dla suczki w okolicach Stalowej Woli......[/QUOTE]


Jesli Jogi jest na miejscu to może ją przeprowadzić pewnie...muszę poszukać na dogo;)

co do ogłoszeń - nie widzę w tym nic złego, ze są rózne ogłoszenia...zanim wy zaczęłyscie ogłaszać dziewczyny poogłaszały ją wcześniej z moimi danymi i z kielcami jako miejscem pobytu - jeśli ludzie są sensowni to chyba nie ma znaczenia gdzie psiak przebywa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Jesli Jogi jest na miejscu to może ją przeprowadzić pewnie...muszę poszukać na dogo;)

co do ogłoszeń - nie widzę w tym nic złego, ze są rózne ogłoszenia...zanim wy zaczęłyscie ogłaszać dziewczyny poogłaszały ją wcześniej z moimi danymi i z kielcami jako miejscem pobytu - jeśli ludzie są sensowni to chyba nie ma znaczenia gdzie psiak przebywa...[/QUOTE]
czekam w takim razie na kontakt z Jogi....miejscowośc Pysznica.... pilne....;)

Link to comment
Share on other sites

sterylka ustalona na 24 maja godz. 10.....
ustaliłam z państwem z okolic Stalowej Woli, że przyjadą po sunię w następny wekend...do tego czasu musimy przeprowadzić wizytę adopcyjną....wszystkich bardzo proszę o pomoc

Jak się przedstawia domek dla Norki ?....domek z ogrodem..młode małżeństwo ....starszy jamnieczek z adopcji ( albo znaleziony już nie pamiętam:oops:) wysterylizowany...kotka przyzwyczajona do psiaków ( także wysterylizowana ) ...domek po zmarłym seterku, którego otrzymałam fotki...państwo długo walczyli o jego zdrowie...piękny starszy seterek irlandzki.....

reasumując....kanapa, długie spacery i doświadczenie w myśłiwskich:cool3:...

[B]proszę o pomoc w znalezieniu osoby , która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

myśłę ,że bez większego problemu
pojechalam dziś specjalnie aby norę zaprowadzić do hotelikowej kociarni i osobiście poobserwować...Nora owszem przgląda się zaciekawiona, ale nie przejawia żadnej agresji czy chęci gonienia ..kotek u państwa wychowany z seterem, psów się nie lęka...

przypomnę tylko Wam kochane ciotki Norę krakowską z Mysłowic...lat 7 koty goniła strasznie w nowym domu....po tyg. przestała ....no i Maniek lat 10, którego wyadoptowaliśmy też w krakowskie.....koty owszem gonią ale jego.....
Nora to taka radosna suczka , dla której każde stworzenie jest przyjecielem...
dziś na spacerku z nią zauważyłam jedną rzecz...Nora nie czuje się dobrze na łące....nie miała chyba w swej przeszłości spacerów....i bardzo pilnuje człowieka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...