Jump to content
Dogomania

**Czterej pancerni: Platon, Inka, Byron, Junior i Halbinka o ogromnym sercu**


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='halbina']wakacjuję i imprezuję... no i sprzątam, sprzątam, sprzątam...:roll:
matury... ok, ale 1 nie zdał...:shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to obie miałyśmy sprzatający weekend.... ja zrobiłam odgruzowywanie pokoju ....wczoraj było tam tak pieknie ...dziś :roll:.... tak jak przedwczoraj :diabloti::evil_lol:


kurde ...zawsze mi żal jak komuś noga sie podwinie :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj domek znalazł Wrzosik Kwiatkowski, będzie mieszkał w Zabrzu u pani Agaty.
Dziś jednego dnia swoje domki zdobyło wreszcie rodzeństwo czarne... Reniś zamieszka ze swoją rodziną i kolegą Pucharem (prawie owczarek belgijski - ma swój wątek na dogomanii) w Ustroniu.
Misiek vel Kleksik zamieszkał z Tarnowskich Górach, ma dwie dziewczynki do towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ty sie lepiej zacznij martwić swoim zdegenerowanym, bezczelnym synem :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz: no kurde a temu degeneratowi zachciało sie jeszcze po maturze inne szkoły kończyć i po świecie jeździ i na Warszawe kilka razy w roku uderza bo tam zapraszają , bo tak sie cholera kamufluje że niby taki dobrze wychowany ...ale on tam też do nauczycielskiej rodziny jeździ więc pewnie tam se używa do woli :diabloti:...cholera ale Warszawska rodzinka też się na niego nie skarżyła ...to jak myślisz ....zmowa milczenia :hmmmm::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...