Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie sadze-zebysmy byly az tak bystre-zeby moc nadazyc za wartkim strumieniem mysli i slowami -chocby naszych oponentek-a co dopiero za tekstem ustawy mowiacej-ze nie wolno!
moze teraz jeszcze zastanowimy sie nad tym-czy meczeniem psa jest-wstawianie mu brakujacych zebow-zeby np-moc startowac i zaliczyc jakies tam egzaminy i proby pracy-a przynalezac do rasy owczarek niemiecki w swoim rodzinnym kraju-ktory jako jeden z pierwszych stanal na strazy kopiowania. dosc nagminny proceder wstawiania psom implantow w narkozie -co wiaze sie z nacinaniem dziasel,wierceniem w kosci,dlugim gojeniem i olbrzymimi kosztami.....-ale-potem pies pracuje-wiec jest szczesliwy,jest niekopiowany-wiec szczesliwy-podwojnie??????:)

Link to comment
Share on other sites

WOW, ależ tu weeeesoooło!!:lol:
KArolino, ja też stoję w kolejce po szczeniaka od Ciebie(rozumiem, że też promocja [B]bendzie:razz: [/B]).Najchętniej poproszę po Tadeuszu, tylko którego reproduktora na ojca wybierzesz??:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja się z Tobą napije :diabloti: po starej znajomości :cool1: :cool1: :cool1: barbarzyńco Ty Ty :shake:[/quote]

no to pijmy..za zdrowie zooperowanego oczka Ajdy:diabloti:

[quote name='lutomskak']kurcze a ja mam rocznego kopiowanego samca-to najmlodszy!poza tym-jeszcze 4 inne-tez kopiowane.......i tez napilabym sie whisky-moge wpasc?poogladamy sobie jakies pikantne filmy o barbarzyncach,niedoukach i przestepcach-albo nie-poczytamy razem dogomanie!tez bedzie fajnie!:)[/quote]

wpadaj...bedzie smieszniej....moze se co skopiujemy?? ja mam mnooooostwo ksiazek...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]I chyba do Łysej Góry doleciałyście. Ale dajcie mi tej whisky, bo dziś mi nogi zamokły i czuję jakąś chorośc w sobie ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A czy sterylka suki to też jest dla własnej wygody ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion']
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A czy sterylka suki to też jest dla własnej wygody ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
w moim przypadku jak najbardziej TAK :cool1:
-dość miałam miliona amantów wystających przed klatką schodową
-dość miałam tych samych amantów podążających za mną w krok jak tylko przekroczyłam próg mieszkania
-dość miałam szarpania się z moim wybitnie obronnym dobermanem który chciał zjeść tych amantów - bronił cnoty Lalki
-dość miałam patrzenia na moją Lale gdy miała smutne oczy i nie rozumiała dlaczego NAGLE nie może sobie pobiegać i musi łazić na sznurku
-zakładanie jej majtek też było dość upierdliwe , gdyż za każdym razem jak już mi się udało jej założyć sexi majty to się obrażała na mnie

potem już tylko przez dwa tygodnie mnie nie lubiła bo musiała łazić w kaftanie i ciągle musiałam jej zabraniać skakania , biegania i zabaw z Kano , znowu spacery na sznurku .... no ,ale mi wybaczyła :cool3: chyba :roll:

z uszami wam nie opowiem bo już okaleczona :cool3: trafiła do mnie :p

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Vectra[/B], tak się pytałam, bo dwa miesiace temu sterylizowałam sukę ( przy okazji guza z uda jej wycięli, który sie okazał nowotworowy). I moze jej źle zrobiłam. Ale moje dwa samce co cieczka chca sie zagryźć, bo im testosteron wali. I każdy taki okres to jakas choroba układu moczowego u któregoś z nich. To znaczy one sa tam gdzie pewnie uspione, ale cieczka u suki je wyzwalała.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A tak w ogóle to lubię kłapciate uchole u dogów i bokserów, ale u dobków mnie rażą. Ale to sprawa gustu.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Sirion , idź na całość WYKASTRUJ i samce :diabloti:
dlatego tez właśnie mam staffika ,a nie doga - jak dog to bez uchów .....
mój doberman , no cóż , gdyby trafił do mnie miesiąc wcześniej był by śliczniejszy ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale-urznelyscie Sie Juz W Tym Necie?a Ty Slawek?moze I Ty Do Mnie Sie W Kolejce Po Szczeniaka Ustawisz?bedzie Krycie-mieszane-najpierw Suka Bedzie Tadeusz I Pokryje Go Szczesliwy Zenon,a Potem Psem Bedzie Antek I Pokryje Swojego Polbrata-zenka-ktory Bedzie Suka,nastepnie Obetne Im Uszy Ogony,wykastruje,-i Dodatkowe -palce -jesli Takie Beda Mialy,wstawie Implanty ,napisze O Nich Na Allegro I Rozdam-tylko Ew Bylbys Dopiero 3 W Kolejce-zgadzasz Sie?-kurcze -tak sie juz upoilam ta zabawa wirtualna ,ze mi sie caps lock wlaczy,ale nie chce mi sie juz teraz tego popraiwac-tak czy siak-pisze bez ladu i skladu,nie uzywam kropek,duzych(wielkich liter)-wiec -co za roznica-ci co zrozumieli -to dobrze-a ci co nie-drugie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

kurcze!zapomnialam jeszcze dodac-ze to beda super egzemplarze!-zapraszam wszystkich-gdyby krycie sie udalo-zawsze mozna je bedzie powtorzyc-moge sie nawet zadeklarowac ,ze bede kryla cieczka w cieczke i rozdam w razie czego bez papierow-bo tych jest teraz kopiowanych wiecej.....:)

Link to comment
Share on other sites

to ja poproszę taki egzemplarz , sztuk jeden, kopiowany i kastrowany :diabloti:
płeć nie istotna :diabloti: kolor też , zawsze można zmienić ..
albo wiesz może jednak wezmę samca to mu wszczepie implanty w jądra co by się gorzej wśród samców nie czuł (żeby się z niego nie śmiali)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Ale-urznelyscie Sie Juz W Tym Necie?a Ty Slawek?moze I Ty Do Mnie Sie W Kolejce Po Szczeniaka Ustawisz?bedzie Krycie-mieszane-najpierw Suka Bedzie Tadeusz I Pokryje Go Szczesliwy Zenon,a Potem Psem Bedzie Antek I Pokryje Swojego Polbrata-zenka-ktory Bedzie Suka,nastepnie Obetne Im Uszy Ogony,wykastruje,-i Dodatkowe -palce -jesli Takie Beda Mialy,wstawie Implanty ,napisze O Nich Na Allegro I Rozdam-tylko Ew Bylbys Dopiero 3 W Kolejce-zgadzasz Sie?-kurcze -tak sie juz upoilam ta zabawa wirtualna ,ze mi sie caps lock wlaczy,ale nie chce mi sie juz teraz tego popraiwac-tak czy siak-pisze bez ladu i skladu,nie uzywam kropek,duzych(wielkich liter)-wiec -co za roznica-ci co zrozumieli -to dobrze-a ci co nie-drugie dobrze![/QUOTE]
hola hola. Co to ma być? A ja co temu psu zrobię, jak ty go obetniesz, wykastrujesz, poobcinasz, powstawiasz implanty, a ja co? ostrzygę?

To ja nie kce od ciebie psa, jak se go nawet sam skopiować nie bende mugł :(

Link to comment
Share on other sites

Krzysiu, jak chcesz, to podam Ci namiary na REWELACYJNEGO weta, który ostatnio do rangi technika spadł, ale co tam, na pewno doradzi, jak skopiować skopiowanego:lol:

KArolina, pamiętaj, ze ten cieczka w cieczkę, to będzie najlepsiejszy miot, dla suni, która uwielbia być matką i z miłości do zwierząt.Potem można będzie ciąć wsio...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Wypisuje sie z tego kolka 'Sadystów" i Ju z lecę do łozeczka. Ekolodzy poszli juz sać, wiec co my tutaj jeszcze robimy:placz::placz::placz:[/quote]
nie moge spać ..... pije z żalu ... jestem barbarzyńca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

loj tak!to ja sie biore za to krycie i to juz !od razu!jak nie beda chcialy-to zainseminuje-odbiore im te ostatnia,jedyna pozostala radosc w ich zyciu-ale trudno-w imie celow wyzszych.......
vectra-pijany barbarzynca-jest lepsiejszy-moze uczynic wiecej-jeszcze wiecej zla!pij wiec i placz.....:)-ale szczeniaka ci dam!nie martw sie
one nie poszly spac-one nas zbojkotowaly-pijmy wiec i za to!sami dolecimy do dwustu-a co......

Link to comment
Share on other sites

Tylko śłuchaj , ja Ci wyśle foty mojego domu i skopiujesz mi tak psa co by mi do wystroju wnętrza pasowało .... kolor w zasadzie - niebieski lub czarny no chyba ŻE uda ci się zrobić coś w różu ....

no to pije dalej , za egzemplarze nowo narodzone , teraz to płacze ze szczęścia , ciekawe tylko co TZ powie na przyjęcie kolejnego darmozjada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...