Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Arial][COLOR=Red]W Jastrzębskim schronisku :roll: znajduje się taki psiak [/COLOR][/FONT][/B]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/222/3323547879f580cemed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/222/04732e47c4b3b4b8med.jpg[/IMG]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
nie wiem , ale dopatruję się w nim leosia .... jak tylko będę miała przewóz samochodem to postaram się cyknąć jakieś foty i czegoś dowiedzieć więcej [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Też tak myśle, bo na tą liste patrze i połowy nie znam :O ...[/QUOTE]

A ja jak patrzę na listę to żałość mnie ogarnia bo nie będzie osób, które głośno się zapowiadały, że będą. Pewnie sie poddały walkowerem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']A ja jak patrzę na listę to żałość mnie ogarnia bo nie będzie osób, które głośno się zapowiadały, że będą. Pewnie sie poddały walkowerem..[/quote]

Znaczy się tamta lista co przed chwila tutaj umieściłam to była stawka z Leszna. A sa gdzieś w internecie stawki podane na Lublin????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a na jaka liste??????????ja spojrzalam na plan sedziowania-myslalam ze bedzie wiecej ..W otwartej wiem kto bedzie-Klara,Enigma i Oligarchia[/quote]

No ogółem chodzi mi o to, że się namnozyło teraz tych ringowych leonków :O .. a chodziło mi o staweczke z Leszna..

hehh juz widze plan sędziowania na stronie Lublina, ale nie chce mi się otworzyc, bo mam nowego kompa i jeszcze nie wszystkie programy wgrane :( .. może ktoś zerknąć ile jest suczek w młodziezy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No ogółem chodzi mi o to, że się namnozyło teraz tych ringowych leonków :O .. a chodziło mi o staweczke z Leszna..

hehh juz widze plan sędziowania na stronie Lublina, ale nie chce mi się otworzyc, bo mam nowego kompa i jeszcze nie wszystkie programy wgrane :( .. może ktoś zerknąć ile jest suczek w młodziezy?[/QUOTE]

Aż dwie :)

Link to comment
Share on other sites

O już wiem, pan Fraczek w mlodziezy ze swoją Aurorą Psia Psota!

A mój tybetek sam w rasie, ale rasy nie weźmie, bo w klasie szczeniąt jeszcze przecie :) ..

No i jeszcze wyzwanie w Chićnskich i w Cavalierach, a tam juz staweczki większe!!! Trzymac za mnie kciuki!

(Posty mi sie nie chca edytowac ;/;/ )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']O już wiem, pan Fraczek w mlodziezy ze swoją Aurorą Psia Psota!

A mój tybetek sam w rasie, ale rasy nie weźmie, bo w klasie szczeniąt jeszcze przecie :) ..

No i jeszcze wyzwanie w Chićnskich i w Cavalierach, a tam juz staweczki większe!!! Trzymac za mnie kciuki!

(Posty mi sie nie chca edytowac ;/;/ )[/QUOTE]

Wystawiasz 3 rasy? Wszystkie Twoje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Danuta'][B]Alicja-[/B]masz moze nr tel do tego schroniska?Ja jak zwykle umieram ze strachu,ze to moze którys z moich leonów.
To sa świeze wiesci z tego schronu?????????[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak to są fotki z soboty ...
nr do schroniska 608 776 265 tylko że to jest takie :roll: inne schronisko ...gdzie się ciężko dogadać z personelem ...


[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Wystawiasz 3 rasy? Wszystkie Twoje?[/quote]

Cztery!

Nie, mój jest tylko Spaniel Tybetański (ten z avatarka).

Dodatkowo Diane wujkowi wystawiam,

Cavalier King Charles Spaniela znajomym,

Chinskiego Grzywacza Powder - Puff , z dogomanii, ale nie znam właścicielki, poznam dopiero na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyta']Mojego zgłoszenia też nie ma... dziś będę alarmować w związku... :placz:[/QUOTE]

Dyta, ja byłem bardzo zdziwiony, ze nie widzialem Cie na liście ale myslalem, że ty po prostu sie nie zglosilas. Ale sluchaj, nie ma problemu bo jesli masz potwierdzenie opłaty to nie sądzę żebyś nie mogła wystawić Kastora. Ja nie dostalem potwierdzenia z Łodzi ale pojechałem z potwierdzeniem opłaty i wszystko było O.K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a ja teraz widze ze nas nie przyjeli:-o:angryy::mad:.wysylalam zgloszenie dla Aurory Psia Psota i swoje w ten sam wieczor:angryy::placz:[/quote]

oO :-o Aurora jest na liście, bo specjalnie sprawdzałam, co za suczka jest w młodzieży do Diany... to w takim bądź razie co to za trzecia suka w otwartej?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszyskich!! :hand:

No niestety... nie mam dobrych wiadomości (a może i mam ;) hihi)... dzwoniłam do Związku... moje zgłoszenie nie doszło i nic się już nie da zrobić...:angryy:
Dziwne że zgłoszenie nie doszło... ale kasa jak najbardziej...:mad: ale cóż...
Najbardziej żałuję tego, że w Lublinie pewnie będzie zlot Szeptowców Weny.. :placz::placz::placz:
Ale jak psiapsiółka z goldenką pojedzie... to się z kastorkiem pewno wepchamy do samochodu :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyta']Witam wszyskich!! :hand:

No niestety... nie mam dobrych wiadomości (a może i mam ;) hihi)... dzwoniłam do Związku... moje zgłoszenie nie doszło i nic się już nie da zrobić...:angryy:
Dziwne że zgłoszenie nie doszło... ale kasa jak najbardziej...:mad: ale cóż...
Najbardziej żałuję tego, że w Lublinie pewnie będzie zlot Szeptowców Weny.. :placz::placz::placz:
Ale jak psiapsiółka z goldenką pojedzie... to się z kastorkiem pewno wepchamy do samochodu :evil_lol::lol:[/QUOTE]

Draństwo i łobuzeria.
Dyta, warto przyjechać z Kastorem i poprosić sędziego o ocenę nawet poza konkursem bo ten facet podobno zna się na leonach jak żaden inny sędzia w Polsce. Reszta sędziów to przy nim po prostu młodzież w trakcie edukacji. Jest podobno potwornie skrupulatny, pedantyczny, czepia się wszystkiego ale tylko tego co naprawdę jest wadą u psa a nie zawraca gitary wypisywaniem bzdur, których nie ma. I bardzo szczegółowo omawia Twojego psa nawet jeśli nie wszystko wpisuje do karty oceny.
Dlatego ja zdecydowałem się wystwić Bertę chociaż wygląda okropnie i pewnie dostaniemy od niego baty ale jeśli wypuntkuje mi wszystkie wady Berty to bedę wiedział jak dobierać psy do krycia.
A jeśli chodzi o Szeptowców to coś mi się wydaje, że będziemy chyba tylko my, bo chyba nawet właścicieli nie widziałem na liście. Ale tak czy tak byłoby bardzo miło zobaczyć Ciebie i Kastora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Draństwo i łobuzeria.
Dyta, warto przyjechać z Kastorem i poprosić sędziego o ocenę nawet poza konkursem bo ten facet podobno zna się na leonach jak żaden inny sędzia w Polsce. Reszta sędziów to przy nim po prostu młodzież w trakcie edukacji. Jest podobno potwornie skrupulatny, pedantyczny, czepia się wszystkiego ale tylko tego co naprawdę jest wadą u psa a nie zawraca gitary wypisywaniem bzdur, których nie ma. I bardzo szczegółowo omawia Twojego psa nawet jeśli nie wszystko wpisuje do karty oceny.
Dlatego ja zdecydowałem się wystwić Bertę chociaż wygląda okropnie i pewnie dostaniemy od niego baty ale jeśli wypuntkuje mi wszystkie wady Berty to bedę wiedział jak dobierać psy do krycia.
A jeśli chodzi o Szeptowców to coś mi się wydaje, że będziemy chyba tylko my, bo chyba nawet właścicieli nie widziałem na liście. Ale tak czy tak byłoby bardzo miło zobaczyć Ciebie i Kastora.[/quote]

Dzięki Jacku!!! Was też fajnie byłoby zobaczyć...
Szkoda, że nie będzie bandy Szeptowców... wielkie nadzieje miałam z tym związane... myślałam, że Dagmara Paryska przemyci... i Ci nowi państwo z tą suczką... do tego ich mamuśka... Wy... SZKODA!!!:placz:
Zresztą pewno i tak mnie nie będzie, bo Ada coś się buntuje...
Tego sędziego to strasznie żałuję... chciałabym bardzo, żeby ktoś taki wyoglądał mi Kastora...
Najśmieszniejsze jest to, że ja Kastora zgłaszałam 8 maja!!! Tyle przed terminem!!! Strasznie mi szkoda!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

A doszło od razu potwierdzenie na maila, jesli było zgłaszane formularzem internetowym? Ojj zamieszanie z tymi zgłoszeniami.. Kase zwrócą, nie ma innej opcji, więc tu nie ma problemu, tylko tej oceny od pana Bachurzewskiego szkoda..

Swoją drogą - na sędziego jeszcze traficie, a regulaminu łamać i to dwukrotnie nie radze, bo nie wiem jak sędzia na to zareaguje, może was źle przez to zapamiętać, już chyba lepiej było zrobić tak jak Teddy - choć nie liczy na zwycięstwo, bo ma sukę w rozsypce, to i tak zgłosił. A wprowadzać psa niezgłoszonego na teren wystawy i lecieć do sędziego, żeby ocenił psa poza stawką na ringu?

Pkt 9 z regulaminu wystaw z zkwp warszawskiego:
[QUOTE][FONT=Tahoma][B]9. [/B]Psy agresywne, chore, grzejące się suki oraz psy nie zgłoszone na wystawę nie mogą być wprowadzone na teren wystawy.[/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Śniła mi się ta wystawa dziś, ale że nie była na stadionie, tylko w jakimś wielkim pałacu i każdy ring był na jakieś sali królewskiej normalnie xD Spotkałam znajomego od irlanda, który zaczepił mnie w jakimś holu i poprosił, żebym sprawdziła coś w katalogu - to się skapnęłam, że w ogóle katalogu jeszcze nie odebrałam i numerka, a zaraz mam wystawiać na drugim końcu tego pałacu!!! No to pędem bieg po jakiś wielkich schodach, chociaż sama nie wiedziałam co gdzie jest w tym ogromie i przepychu i biegłam chyba na oślep! W końcu otworzyłam jakieś drzwi i wpadłam to jakiegoś gabinetu, ale nikogo tam nie było. Było tam pełno półek i regałów z książkami, panował ogólny bałagan! Zobaczyłam na biurku sterte katalogów (pokroju jakiejś ksiązki A4!!!), wzięłam sobie jeden. Zobaczyłam, że leżą też białe koperty (takie jak przychodzą z potwierdzeniem do domu przed wystawą), były opisane nazwami psów, które jeszcze ich nie odebrały. To zaczęłam szukać swojej i okazało się, że wszystkie są pomieszane, a dane psów na kopercie nie zgadzają się z zawartością!!! Dalej nie pamiętam snu, ale wiem,że jakieś zamieszanie wybuchło, z kimś gadałam, nie pamiętam z kim, spotkałam jakiegoś starego znajomego, który strasznie się stęsknił, a także szukałam kogoś bardzo, ale nie znalazłam. Potem obudziłam się przez telefon :(


No i po części narazie zaczęło się sprawdzać, ciekawe co będzie dalej ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...