Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acha .. no trudno :) Nie załamywać się i nie wypadać z gry :) .. Swoją drogą ja bardzo lubie tą sędzine i zawsze staram się jeździć tam, gdzie sędziuje, a niedługo będę u niej robić uprawnienia na sekretarza ringowego :) ..

Link to comment
Share on other sites

ja tez ja lubie pomimo ze moja suka u niej dostala bdb :lol:.druga dostala dokonala bez tytulow -obecnie championka polski,dopatrzyla sie francuza i nie moglam jej racji nie przyznac bo nasza krolewna potrafi stanac jak sierota....a trzecia -Enigma tez ma biale portki i raz dostala zw rasy i raz zw klubu u tej pani;)..wlasnie sie zglosilysmy do Lublina -w otwartej bo w championach bedzie jedyna polska interchampionka -z kolezanka nie chcemy konkurowac-do zobaczenia:oops:

Link to comment
Share on other sites

W pore i na czas z tym lublinem, bo termin był przedłużany :) .. a jakie psiaki zgłosiłaś do lublina? Kurcze, jak czasu starczy, to może jakieś fajne rozetki zrobie dla wszystkich, tylko musze wczesniej stawke znać! Myślicie, że będzie katalog przedwystawowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Acha .. no trudno :) Nie załamywać się i nie wypadać z gry :) .. Swoją drogą ja bardzo lubie tą sędzine i zawsze staram się jeździć tam, gdzie sędziuje, a niedługo będę u niej robić uprawnienia na sekretarza ringowego :) ..[/QUOTE]

A ja średnio ja lubię bo dostaliśmy już od niej 2 x bdb a zdecydowanie wolimy dostawać doskonałą :)
O załamywaniu się nie ma mowy bo znam lepsze powody do załamki niż to, że suka dostała bdb na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']nie,no pies:lol::oops:[/quote]

No wiem, który to Madox (ten co trzeci był na BOG w NDM :loveu:) ale na szczeniaki ze swojej hodowli to raczej słyszałąm określenia "dzieci", a "wnuki" to tak jakby już z kolejnego pokojenia, więc mi się pomieszało :) Rozetek chyba nie zdąże zrobić, ale poszłą do nich jedna dla Najlepszego Juniora w Rasie, jesli chodzi o leony ^^ Mam nadzieje, że na jej widok nie wyrzucili jej przez okno, bo to jeszcze taka "wg starego przepisu" że tak powiem, a teraz umiem robić lepsze (wczoraj byłam w ZK w Przemyślu coś załątwić i przy okazji zawiozłam i się starsznie podobały :) )

Przy okazji byłąm wczoraj w Oazie, mała Zirma rozko****e mnie w sobie coraz bardziej :loveu:

Fotki z Oazy:
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/mloda.jpg[/IMG]

Tylko taki upał był wczoraj, że pieskom się nie chciało ustawiać zbytnio, więc nie patrzcie na moje ustawienie xD

[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/szarlota.jpg[/IMG]

A na Zirmeczke siły nie było i zamiast się ustawiać chciałą się bawić :)
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/niemasilynazirmeczke.jpg[/IMG]

I tu razem kochane :*
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/zirmeczka.jpg[/IMG]

Gwoli ścisłości ta 'łysa' to mastifek angielski, Szarlota :) żeby ktoś nie myślał, że to leonek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Nie dziękuje, żeby nie zapeszyć :) A jak tam Berta? Macie jakieś nowe zdjęcia? :)[/QUOTE]

Ostatnie zdjęcia jakie zrobiłem to właśnie te z wystawy w Radomiu do, których link wkleiłem kilka postów wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']O właśnie, a propo tamtych zdjęć - co to za maluch? [URL]http://i165.photobucket.com/albums/u76/Fausto_027/1-27.jpg[/URL][/QUOTE]

Ten maluszek to Artus Bertusowy Gaj. Matka: Akte Clementis Canis, ojciec: Teamaides Gastrike Gutten.
Czadowy pieseczek, prawda?

Link to comment
Share on other sites

No bomba :) !
Dzięki za informacje :)
A ja dziś byłam w Oazie Wschodu (w sumie to jeszcze nie wróciłam do domu), Arni wybiegał się pod lasem pół dnia z Dianą i Nellą, strasznie się zgrali i super się bawili :) Teraz leży padnięty obok :) Jeszcze troche potrenowałam z Dianą na arnisiowych akcesoriach :) Niestety nie mam fotek :) Do zobaczenia za tydzień w Lublinie!

Link to comment
Share on other sites

Stawka leonbergerów z Leszno Prestiege dzięki Pati1033

[quote name='pati1033']Leonberger:

Psy:
kl. szczeniat:
ARTUS BERTUSOWY GAJ
mlodziez:
APOLLO GINGER HEAVEN
LEO GRANDE CUORE COOL ROY
RAMSES Z KICINA
RED WINE LIGOCKA WATAHA
posrednia:
DIZEROS CROSS COUNTRY-CROSS
HERKULES [COLOR=black]LOWE von Blumengarten[/COLOR]
LEO GRANDE CUORE ARNOLD
PLUTO [COLOR=black]WOSCANY[/COLOR]
ZACHARIASZ LIGOCKA WATAHA
otwarta:
ALVARO LEO GRANDE CUORE

suki:
szczeniat:
ARWENA BERTUSOWY GAJ
URSA LIGOCKA WATAHA
mlodziez:
APHRODTE MEMBER OF THE LEOGANG
COCO CHANEL LEO GRANDE CUORE
LUNA AUREUS ZLOTA HORDA
RED HOT CHILI PEPPER
posrednia:
BIWA RAGAZZE DIAVOLESSE
HOLLY LOVE VON BLUMENGARTEN
otwarta:
FILA MUROWANE SZCZESCIE
OLIGARCHIA LIGOCKA WATAHA
championy:
ENIGMA DU PLATEAU BAVOROIS[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...