Jump to content
Dogomania

ZA TM staruszka Luna z ma dom u PANI TIMBY - najcudowniejszy pod słońcem - na zawsze


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luna dzisiaj nie ma operacji! Ola przez 2 dni myślała z niechęcią o zostawieniu jej na Piłsudskiego, samej w jakiejś klatce, czekającą na swoją kolej do zabiegu. Oboje z mężem postanowili ją operawać na Balickiej (gdzie chodzimy od paru lat) i nasze zwierzątka były pięknie operowane. Tu się jest przy usypianiu pieska a odbiera już obudzonego. Widziałam dzisiaj Lunę u wet. Była przy mnie badana. Pani dr znalazła jej guzka na drugiej listwie mlecznej. Na prawej ma liczne guzki. Ten olbrzymi guz na tylnej nodze, a właściwie na biodrze, jest ruchomy i też trzeba operować, żeby nie miała problemu z leżeniem. Luna jest bardzo łagodna. Na czole ma kółko (nie placek) z siwych włosów. Chyba jej rośnie aureola. Bardzo się boi weta, głowę trzymała przy podłodze. Operację ma umówioną na 6-tego czyli w poniedziałek. Waży koło 50-ciu kg, odbiorą ją razem z mężem Oli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoSi']Luna dzisiaj nie ma operacji! Ola przez 2 dni myślała z niechęcią o zostawieniu jej na Piłsudskiego, samej w jakiejś klatce, czekającą na swoją kolej do zabiegu. Oboje z mężem postanowili ją operawać na Balickiej (gdzie chodzimy od paru lat) i nasze zwierzątka były pięknie operowane. Tu się jest przy usypianiu pieska a odbiera już obudzonego. Widziałam dzisiaj Lunę u wet. Była przy mnie badana. Pani dr znalazła jej guzka na drugiej listwie mlecznej. Na prawej ma liczne guzki. Ten olbrzymi guz na tylnej nodze, a właściwie na biodrze, jest ruchomy i też trzeba operować, żeby nie miała problemu z leżeniem. Luna jest bardzo łagodna. Na czole ma kółko (nie placek) z siwych włosów. Chyba jej rośnie aureola. Bardzo się boi weta, głowę trzymała przy podłodze. Operację ma umówioną na 6-tego czyli w poniedziałek. Waży koło 50-ciu kg, odbiorą ją razem z mężem Oli.[/quote]
Trzymam kciuku za sunię!!!

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI, LUNA JUŻ W DOMKU! OLA WSZYSTKICH GORĄCO POZDRAWIA.
Sterylka zrobiona, guzki z listw wycięte. Jeden był b. duży, ewidentnie nowotworowy. Luna bardzo dobrze zniosła operację, nie ma kołnierza, jest szyta płasko, bez "warg", podejżenie cukrzycy, w środę wszystkie wyniki. W tej chwili śpi w ciemnym pokoju na brzuchu po lekach przeciwbólowych danych u wet. Operowały dwie. Tak bardzo, bardzo się cieszymy !!!!

Link to comment
Share on other sites

Widziałam, że Ola do mnie dzowniła, ale byłam wtedfy z psami na specerze i Hugo tak szczekał, że musiałam nie usłyszeć dzwonika:evil_lol: . Bardzo się cieszę!!

Link to comment
Share on other sites

Ola: Luna dzisiaj chodzi po domu, nie siada, nie kładzie się. Ten dzień ma być trochę bolesny dla niej, dostała czopek z pyralginy. Przy tej okazji kłapnęła zębami, ale nie chciała ugryźć. W ogóle nie rusza miejsc pooperacyjnych, które są suche i nie krwawią. Nie chce jeść, wypiła tylko mleko kotom. Rano poprosiła o wyjście na spacer. Cały czas w domu trzyma głowę na kolanach i prosi o głaskanie. Reszta psów i koty są dla niej delikatne.
Ola dziękuje wszytkim, którzy trzymali za Lunę kciuki i pozdrawia.

Link to comment
Share on other sites

Luna jest w dobrym stanie i stale głodna. Goi sie świetnie, kładzie na brzuchu, nie liże gojących się ran. Goździk bardzo dokładnie myje psom uszy, ostatnio Lunie. Badania krwi są dobre jak na jej wiek. Będzie miała powtórzone, żeby nie było wpływu narkozy. Luna pierwszy raz zobaczyła Ćwirulę, drozda, którego przyniosła jedna z kotek w nienaruszonym stanie, jako maleńkie pisklę. Ćwirula od początku nie ma jednego oka i nie chce opuszczać klatki. Dyzio odstępuje Lunie swoje legowisko, na którym ona ledwo (zwinięta) się mieści. Wczoraj Luna już chciała wyjść na dłuższy spacer. Dzisiaj wskoczyła do samochodu zupełnie lekko. Miała wizytę u wet., dostała osłonowo antybiotyk, następny da sama Ola. Wszystko wygląda dobrze, może w przyszły czwartek będzie miała wyjmowane szwy.
Ola bardzo dziękuje za trzymanie kciuków i serdecznie pozdrawia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...