Jump to content
Dogomania

Uwaga na wylegarnie psow!!!!!


Akasza20

Recommended Posts

Chcialabym aby trafiło to na forum, gdyz uwazam ze jest ta informacja wazna. Za Boguszów Gorce( dolnoślaskie) jest mala wylegarnia psow, wlasciciele ida na ilosc a nie na jakos. Jest tam okolo 8 rasow, kazdy pies jest w kojcach o wymierach 1x1:( psy sa w jakies stodole, zaniedbane, zapchlone oraz boja sie wszystkiego:( Zabralam starmtad Golden Retrievera, ma 3 miesiace i wszystkiego sie boi:( Teraz juz jest lepiej bo zaczal sie bawic ale wczesniej sie tylko chowal. Prosze, uwazajcie!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pokaze pokaze, jak tylko bede miala czas aby porobic mu zdjecia a pozniej powrzucac je na kompa, w tym momnecie Diego zajmuje mi 80 % mojego czasu, ale przynajmniej chce sie bawic :))
mysle ze zgłosze ta sprawe do TOZu bo raczej byc nie moze, dzieki za podpowiedzi !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

takie rzeczy powinno się zgłaszać choćby po to by zakończyć taki proceder w ty miejscu fakt to walka z wiatrakami ale tacy "producenci" czuja się bezkarni właśnie przez takie myślenie, ze pieski trafia do schroniska. są młode szybko znajda człowieka a w schronisku je prawdopodobnie wysterylizują czego jestem maksymalna zwolenniczka. A facet zanim znów się zdecyduje na taka akcje to się zastanowi bo ciężko mu będzie zacząć od zera w szczególności jeśli nic nie zyskał na szczeniakach. I powinni go tez zamknąć w takim kojcu żeby przez tydzień robił pod siebie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoś to do TOZ i inptektoratu weterynarji w danym mieście. To działa, uwierz mi!! Tu nie ma sie nad czym zastanawiać, co jest lepse dla zwierząt, te którym jest teraz źle mają szanse na lepsze jutro nie wspominająć o tych, które jeszce nie tam nie narodziły. Działaj!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...