Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Dziś w dodatku do Wyborczej jest ogłoszenie "Kto widział Dusię?" ze zdjęciem. Mam nadzieję, że dzięki temu zobaczy ją większe grono ludzi i ktoś zadzwoni. Czy wiecie może czy w którymś z radio są audycje typu "Kundel bury i kocóry" gdzie czyta się ogłoszenia o zaginionych zwierzakach?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy znacie kogoś zaufanego kto kocha zwierzęta i chciałby odpłatnie opiekować sie moim pieskiem 2 lub 3 razy w tygodniu od 8.00-18.00, bez weekendów, sunia jest średnia, rozpieszczona, sympatyczna i milutka, kocha ludzi. Nie jest nauczona zostawać w domu sama ale z kimś zostaje bardzo grzecznie. Wyjść na spacer mozna raz lub dwa dziennie (bo rano ja wyjde) nie trzeba karmić, dostanie jeść w domu. Proszę Was bo to pilne, nie pozwoli mi serce jej zostawić samej żeby wyła tyle godzin. Zapłacę miesięcznie 200zł Jeden tydzień bedzie taki ze 2 razy w tygodniu a drugi tydz. 3 razy (10 razy w miesiacu). Idę do pracy od środy a znajomi się nie nadają. Trochę się boje brać ludzi z ogłoszeń bo nie ufam a z polecenia to bardziej pewne że ktos nie będzie bił czy coś. Nawet dzisiaj bym mogła sie spotkać i zapoznać z pieskiem. Ma 2 lata, wysterylizowana wiec nie ma problemu cieczki

Pozdrawiam
Kasia

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red]nowe wpłaty dziś Magdalena i Marek L. z tytułem na krakowskie psy 50 złotych, Toska na dług Kasztanka 30 Bardzo dziękujemy:loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czyli [COLOR=darkred][COLOR=lime]BYŁO TAK:[/COLOR] [COLOR=#ff0000]było dziś tak : 714 + 50 od foksi i dzekusia dla zagłodzonego kasztanka czyli 764. do tego doszło 40 złotych od państwa rudego pieska, którego zawoziła Foksia li na rzecz zagłodzonego Kasztanka

czyli mamy: 804 [/COLOR]

[COLOR=#ff0000]za leczenie i operacja kasztanka zapłaciłam dziś 270. czyli 804-270= [COLOR=lime]534[/COLOR] [/COLOR]

[COLOR=lime]JEST TAK:

[/COLOR][COLOR=lime]534 + 50 OD Magdy i Marka L. + 30 od Toski czy 614. [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sznaucerka też już w hoteliku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86971[/URL]

I przypominam o ślicznym kociaku, który siedzi w hotelu od czerwca!!! Domek baaardzo potrzebny!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73626[/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/99/67194692d71f6ff2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/99/6ada22f7700a87b8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga przelałam na Twoje konto 85 zł z bazarków na hotelowe długi. [/B]
Wielkie podziękowania dla krakowskich cioteczek, które dzielnie walczyły o bazarkowe dobra i wydały duuużo pieniażków :eviltong: - Amiga :loveu:, Toska :loveu:, Noemik :loveu:, a także pozakrakowskie Pysia :loveu:, Irysek :loveu: i APSA :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie. prawda jest taka że grozi nam ruina.... w piatek pegaz jedzie do Oli... i wypadałoby jegodług uregulować, jeszcze dług kaji nie uregulowany bo Ola placiła za sterylke zamiast hotelu...zaraz będe liczyć długi...te o których wiem...a koty Kiwi? Kiwi ile za koty?

Link to comment
Share on other sites

[B]długi już do uregulowania to 9X15 za pobyt Kaji = 135 (przypominam, że Ola nie wycofała się z pomocy, lecz wpłaciła za sterylkę, co drożej ją wyszło - 150) [/B]

[B]135 za hotel Kaji [/B]
[B]hotel do piątku pegaza - 640 (bo 200 jest u pana Tomka) [/B]

[B]czyli 135 + 640= 775[/B]

[B]bedziemy może jakoś stopniowo to, bo w kasie jest 614 tylko...a jak jakis pies będzike potrzbował na leczenie to nie będzie z czego załozyć...[/B]


:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że się wtrącam, ale dług Pegaza jest chyba o 100,00 zł. mniejszy, ja też czekam na podsumowanie i bedę próbował Wam jakoś pomóc...
Więc ile w sumie tego długu?????
A już widzę... a co z kotami, dużo wzrośnie?????

Ale przynajmniej widzę jaki to rząd wielkości, więc biorę się do roboty, jak coś wymyślę dam znać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][B]długi już do uregulowania to 9X15 za pobyt Kaji = 135 (przypominam, że Ola nie wycofała się z pomocy, lecz wpłaciła za sterylkę, co drożej ją wyszło - 150) [/B]

[B]135 za hotel Kaji [/B]
[B]hotel do piątku pegaza - 640 (bo 200 jest u pana Tomka) [/B]

[B]czyli 135 + 640= 775[/B]

[B]bedziemy może jakoś stopniowo to, bo w kasie jest 614 tylko...a jak jakis pies będzike potrzbował na leczenie to nie będzie z czego załozyć...[/B]


:placz::placz::placz:[/QUOTE]
o matko kochana...
zaraz poszukam czegoś na bazarek...
niedobrze...
i jeszcze koty. Kiwi, napisz ile za nie... ojojoj.

Link to comment
Share on other sites

dzwonila do mnie Pani,ze w Puszczy Niepolomickiej w kanale zyja dwa niewielkie psy...nie widze innego wyjscia jak hotel,chyba ze ktos da tymczas....sunia bardzo strachliwa,piesek wielkosci jamnika moze troche wiekszy...Pani bedzie w stanie zaplacic za miesiac jednego psa..mam nadzieje,ze uda sie je zlapac....

jest bardzo zle jesli chodzi o finanse hotelowe...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/Dusia/Dusia.jpg[/IMG]

Dziś w lokalnym dodatku do Wyborczej było ogłoszenie o Dusi. Miałam kilka telefonów. Z czego dwa dotyczyły pieska, który od niedzieli jest widziany między ul Zdrową a M. Bobrzeckiej. Pojechałam tam i faktycznie jest ale nie Dusia.
Nie wiem czy to jest suczka czy pies ale jeśli wygląd może coś sugerować to ja bym stawiała, że to suczka. Młoda, z dłuższą sierścią. Kolor nie jest jednolity tak jak by ciemne włosy z jaśniejszymi się przetykały. ON-kowata. Bardzo ładna. Uszy jej się układają takie sterczące i do środka jak u młodego ON-ka.
W zachowaniu jest dziwna. Podchodzi, daje się pogłaskać ale przy próbie założenia jakiejś linki na szyję ucieka. No i ja jestem spalona - jak nie udało mi sie za pierwszym czy drugim razem już prawie do mnie podejść nie chciała. Podchodzi do dzieci, jest tam dokarmiana. Jak już mi się ją prawie udało złapać to dostałą ataku histerii i jej się udało wyplątać :-(.
Próbowałyśmy ją złapać z agamika ale się nie udało.

Jest tam też pani Miecia (chyba dobrze zapamietałam), która ją dokarmia ale jest jakaś dziwna. Mówiłą, że miałą ja w domu, że jakaś jej koleżanka ją chciałą wziaźć ale nie mogłą złapać, ze to jest pies błąkajacy się od czerwca, że w niedziele miałą obrożę z numerkiem, że to jest jakiejś dziewczyny z Siemaszki. Ogólnie dziwnie i sprzecznie mówiła.

Przed chwilą miałam kolejny telefon w jej sprawie. Tym razem Pani pytała dokąd zadzwonić żeby ktoś ją złapał. Że jest tam od niedzieli i jest dokarmiana. A panią Miecię znają i że to jest mitomanka. Prosiłam, żeby nie dzwoniły do schroniska.

Tylko co teraz? Czy ktoś się podejmie ją złapać? Ja nie mam doświadczenia i wygląda, że mnie się boi. Pies młody, ładny, jak się by ją trochę oswoiło to będzie naprawdę fajna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han&Dom']Sorry, że się wtrącam, ale dług Pegaza jest chyba o 100,00 zł. mniejszy, ja też czekam na podsumowanie i bedę próbował Wam jakoś pomóc...
Więc ile w sumie tego długu?????
A już widzę... a co z kotami, dużo wzrośnie?????

Ale przynajmniej widzę jaki to rząd wielkości, więc biorę się do roboty, jak coś wymyślę dam znać...[/quote]

Niestety nie jest mniejszy, bo 100 od jotpeg jest we wspólnej kasie krakowskiej. rozliczenia są prowadzone na bieżąco. pegaz był w hotelu 56 dni . 56 x15 = 840 przy czym tylko 200 złotych zostało wpłacone fizycznie do pana Tomka przez E. Derek za pośrednictwem Jagienki. 100 od jotpeg jest u mnie wraz z cała resztą krakowkiej kasy a nietstey nie oprócz niej. Rozliczenia prowadzę w ten sposób, że podaję wszystko co wpływa i wypływaZasadniczo za hotel płaci się w momencie gdy pies opuszcza hotel, a nie z góry i miedzy innymi wpłata od jotpeg jest cały czas u mnie. Poza tym długi są na tyle duże, że gdybyśmy wszystko od razu regulowali nie było by nic na lecenie psów. ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']Dziewczyny, podbijajcie bazarek, dobrze?
zrobiłam na szybko. oto on:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7718661#post7718661[/URL][/quote]


UMIEŚCIŁAM LINK DO BAZARKU PO LINKACH DO PSÓW KRAKPOWSKICH NA PIERWSZEJ STRONIE, JESLI JAKIŚ LINK MAM TAM JESZCZE DAĆ, TO PROSZE PODAWAJCIE MI NA PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...