Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Tym razem nie dam rady, bo zabieram z Radomia rottweilera kasiaprodex ona go dowiezie z Warszawy. Jak coś się zmieni to napiszę. Gdyby to był mały piesek to bez problemu dałoby radę ale to dalmatyńczyk spory piesek :roll: a macie transporter czy szelki i pasy? Jedzie tez z nami moja sunia musze wszystko przemyśleć :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem Kasiu, chyba nie mamy, szelki i pas mamy Fuksa, możemy Gafie pożyczyć, to wszystko tak na gorąco trochę bo ona musi mieć tą sterylkę szybko

ja mam cały czas nadzieję, że ja będę miała czym pojechać w delegację i zostawię Krzysiowi auto a wtedy on sam po Gafę pojedzie - ciasno ale zawsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_777']Pamiętajcie o mnie jeśli chodzi o transport, mamy spory samochód berlingo z kratą więc jeśli tylko będziemy mogli to pomożemy.

I jeszcze mam do oddania spanie dla psa które sama wykonałam tylko nie wiem czy się nadaje do schroniska, gdzieś czytałam że raczej reczniki i szmaty bo psy rozszarpią i sie zapycha odpływ wody podczas sprzątania. Spanko jest pluszowe ale nie za grube wiec musiałoby leżeć na izolacji. Tak pomyślałam że dla szczeniaków może się przyda bo tam mają tak szaro i smutno i zimno. Jeśli coś wymyślicie to napiszcie i się umowimy. Oto ono:

[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_deizy.17.jpg[/IMG][/quote]
spanko super. do schroniska się raczej mało nadaje, ale np. zapytaj Frotkę na pw. ona ma na tymczasie u koleżanki cztery szceniaki z matką ocalone spod tesco.

a co do transportu to zostaw mi na pw. swój numer telefonu. czasem jest nagła sprawa i trzeba wszystkich obdzwaniać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ej słuchajcie dzisiaj jak byłam z fretka u weta , jak płaciłam za zastrzyk ,wetka mowił takiej babie(moze to być ktoś z dogomani) ,że taka baba przyniosła do nich skatowanego psa ma połamaną czaszke czy jakos tak niewiec mo mowiła jeszcze bo poszłam , i szukają dla niego chyba domu niewiem czy dobrze usłyszałam ale chyba szukają bo mowiła ze mają już jednego piska[/QUOTE]
to ja jestem ta baba z dogomanii ;)
zaloze psiakowi watek jak tylko dostane zdjecia, jutro ma do mnie dzwonic ta pani
pies jest skatowany, dostaje jeszcze przez 3 dni antybiotyk potem ma obserwacje, bo nie wiadomo co z okiem, narazie jest taki spuchniety ze nie mozna zobaczyc :(
psiak raczej spory, rudy bardzo bardzo miły
bedziemy mu szukac domu

Link to comment
Share on other sites

jak wszyscy wiemy taksowkarze niechetnie biora psy szczegolnie te prosto z schroniska. tak wiec jakby ktos potrzebowal mam numer do pana ktory sam wzial bide ze schroniska i kocha psiaki, nie przeszkadza mu smrodek w aucie a Elik mu nawet dzis w taxie zwrocil obiadek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym upewnic sie, ze Elik ma sie bardzo dobrze, i potrzebuje namiary na dobrego weterynarza, najlepiej w okolicach Czyżyn, :) Perfi mowila cos o ul. Centralnej, jakby ktos mogl cos mi doradzic, to bede klaniac sie w pas. :p Pozdrawiam wszystkim i lece lulu, bo Elik juz dawno pochrapuje.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red]Potrzebny transport na jutro dla Nory po 10. 30 wyjazd z gabinetu małgosi na Pradniku tam rano na płukankę jej pochwy lecę):lol: kierunkek: Piłsudskiego 30
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...