Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[COLOR=Magenta][SIZE=5]Wielkie dzięki Jagienko :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

miniulka99super że jestes z Huty. Tam ostatnio takie fajne domy się znalazły!!! A gdzie mieszkasz? bo mój mąż pracuje w hucie i mogłabyć podskoczyć do niego po te plakaty do pracy. Są cały czas do rozwieszania. :lol:

Link to comment
Share on other sites

os. Kolorowe :loveu::loveu: ale wyjeżdzxa przed otwraciem gabinetu kakuli. Tak więc we wtorek może mógłby zostawić ale czy dasz radę odbrac w godzinach południowych we wtorek? Moge go jeszcze poprosić, aby np. zostawił w szatni
na pływalni ośrodka sportowego (tam gdzie się bilety kupuje) na os. Kolorowym

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Magenta]Kto jutro pojedzie z Luizą do szczeniaków do hotelu? :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Podaję numer Asieq, która będzie zawozić sunię na operację: 501 042571 proszę niech ktoś zadzwoni do niej i pomoże w transporcie suni zwłaszcza po operacji. Operacja zaczyna się na Sanockiej 3 o godzinie 17 i pewno trochę potrwa. Trzeba będzie przewieźc sunię na Olszę do mojej mamy
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][B]Podaję numer Asieq, która będzie zawozić sunię na operację: 501 042571 proszę niech ktoś zadzwoni do niej i pomoże w transporcie suni zwłaszcza po operacji. Operacja zaczyna się na Sanockiej 3 o godzinie 17 i pewno trochę potrwa. Trzeba będzie przewieźc sunię na Olszę do mojej mamy[/B]
[/quote]
Jak sie wyrobimy z hotelu to mozemy zgarnąc Asieq z sunią... Do niestety nie damy rady.

Link to comment
Share on other sites

tO WSPANIALE. A MOżE MASZ NUMER fOKSIA I DZEKUś? oNA NIE MA DOSTEPU DO NETU A BYć MOZE MOGłABY POMóC W TRANSPORCIE SUNI PO OPERACJI?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']tO WSPANIALE. A MOżE MASZ NUMER fOKSIA I DZEKUś? oNA NIE MA DOSTEPU DO NETU A BYć MOZE MOGłABY POMóC W TRANSPORCIE SUNI PO OPERACJI?[/quote]
Mam jej numer, ale to jak juz podałaś Beacie nr do Asieq to może się skontaktują. Ja do Asieq juz napisałam, że Foksia i Dżekuś mogą ja odebrac albo my więc żeby się nie martwiła.

Link to comment
Share on other sites

uprzejmie prosze o doklejenie moich watkow do krakowskich pwp:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33572[/url] - Jamnior Taj

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33569[/url] - Toporek, malenki piesek z rana po siekierze na glowie

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33570[/url] - Łeli prawie labek ktory nie umie sie zalatwic w boksie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...