Jump to content
Dogomania

Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)


What May NN

Recommended Posts

Nes też znajdzie domek!! :) Nie może być przeiż inaczej ;) A teraz Nes weźmie udział w programie szkoleniowym, więc będzie jeszcze fajniejszy niż jest, bo jakoś zlikwidujemy tego jego "kręciołka" :) Kochany psiak z nigo, tylko trzeba trochę nad nim się pochylic, popdacować. To nie oszlifowany diament :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nes :) Dzisiaj troszkę sobie pochodziliśmy, pogadaliśmy :) Rano przed spacerem próbowałam go wyszczotkować w boksie i byłam trochę zasmucona patrząc z jakim zawzięciem nieskończenie kręcił się w koło..aż od patrzenia kręciło mi się w głowie. Biedaczek ;( Zupełnie inaczej jest już na spacerze :D Dzięki systematycznym spacerom Nes chodzi już prosto- jak pies powinien, nie ciągnąc nawet zawzięcie :D Ładnie idzie, dzisiaj nie mogłam się go nachwalić!1 Taki grzeczny piesek i co najważniejsze widać, że łapie kontakt z człowiekiem :) Niestety jeszcze zdaje się nie reagowac na swoje imię..to się jeszcze wytrenuje. Jest też chłopak pojętny bo dość szybko załapał polecenie "noga" i "stop" a raczej fakt, że po tym może dostać coś dobrego ;P Nes też pierwszy raz położył się na trawie- w każdym razie ze mną na spacerze. Nigdy nawet nie usiadł a dziś położył się na boczku i tak sobie leniuchowaliśmy ;P
Z tego prosto wynika, że normalny dom jest mu niezbędny!! MAłe zamknięcie, ciasny bok i mało możliwości ruchu powodują u niego te "kręćki"..potrzebny mu dom!!1

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że mnie nie było- sesja = masakra, mogłabym spróbować podzwonić bo hotelikach i popytać po zaufanych dt- tylko czy damy radę uzbierać tyle deklaracji???
Musielibyśmy zebrać jakieś 300zl/ miecha. Zróbmy może jakieś rozeznanie, jak będziemy mieli środki, szukanie dt oraz transport mogę wziąć na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Wlaśnie czy damy radę uzbierać tyle deklaracji. Jak Nes wyjdzie już ze schronu to już do niego nie może wrócić.
Ja ze swej strony mogę zadeklarować co miesiąc 50 zł.

Moim zdaniem najlepiej by znaleźć DT niedaleko Poznania, A już najlepiej by było gdyby się znalazł BDT.

Dla Nesa wyrwanie się z kojca schroniskowego jest bardzo potrzebne, ponieważ źle znosi zamknięcie i brak kontaktu z człowiekiem Ale musiałaby się zebrać grupa ludzi która by chciała pomóc psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę 30 dyszki na razie, w wakacje zostaje bez dochodów, ale postaram się dorzucać troszkę więcej- niestety to i tak mało :( jak tu zachęcić ludków żeby pomogliii...:(

Ja mieszkam jakieś 70 km od Swarzędza, bez względu gdzie uda nam się znaleźć dt to go tam zabiorę, byleby znalazła się kasa i dobre serduszka do kochania Nesa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ojej widzę, że u Nesinki zaczyna się dużo dziać :) To wspaniale, DT to strzał w dziesiątkę bo nes to wspaniały psiak a w schronie się marnuje, przebywanie w ciasnym kojcu powoduje u niego te znane wszystkim "kręćki" Tymczasem na spacerze to złoty psiak, kontakt z człowiekiem bierze coraz lepszy..oj jak sobie pomyślę, że nie mogę go teraz odwiedzać bo zaczynam sesyjny maraton, który będzie trwać do końca czerwca to tak mnie z bólu serce ściska ;(( K&M niestety nie pomogę..nie mam pojęcia jak robić bazarek, nigdy nie robiłam ale spokojnie, myślę że dasz radę ;) Fanty na bazarek...kurcze ja może bym coś znalazła w domu ale będę tak zjeżdżać dopiero w lipcu a to chyba nas nie urządza bo im szybciej tym lepiej... I deklaracja.. też bym chciała coś dołożyć!!! Kurczaki...chyba mogę zaproponować 10 złoty miesięcznie..tylko tyle niestety ;(

Link to comment
Share on other sites

W Obornikach 18 i 19 czerwca są Dni Obornik. Z naszymi psiakami wychodzimy na miasto, oprócz tego bedziemy miały na rynku kramik i tam będą zdjęcia niektórych naszych psiaków.Będziemy zachęcały do adopcji i będzie zbiórka na duże budy dla naszego schroniska. Mam od Rudzi zdjęcie i opis Nesa. Umieścimy go też jhako kawalera chętnego na domek.
Jeśli się nie uda i Nes pójdzie do hoteliku deklaruję 20zł co miesiąc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...