Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

chyba sama tu jestem :hmmmm:
wpadłam poprosić o potwierdzenie wpłaty 412,50zł z tego bazarku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225698-ZAKOŃCZONY!-psie-fanty-na-BDT-ulvhedinn/page8[/URL]

oraz 32zł z tego:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226306-KONIEC!-Psie-fanty-książki-o-psach-dla-tymczasów-ulvhedinn-przecena!/page3[/URL]

bym prosiła uprzejmie o wpisanie się na wątkach bazarkowych, coby wszystko jasne i zgodne z regulaminem było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']ogonku - ja zupelnei nie kumam zasad glosowania :)
Zaglosuje w takim razie w czerwcu ;)[/QUOTE]
To skomplikowane, przyznaję.
W miesiącach nieparzystych to dogo wybiera kandydata zgłoszonego przez dogomaniaków a w parzyste miau kandydata zgłoszonego przez userów miau (jeśli nie pomyliłam) i wtedy wspólnie z userami forów głosują w ankiecie na forum Krakvetu.
Jest to tzw. koalicja dogo i miau.
Gorzej jeśli ktoś się wyłamuje spoza niej i zaczyna agitację. Robi się gorąca atmosfera, rozpocznamy aferę itd. itp.
Tak więc rzadko głosuję, a jeśli już to na kandydatów, których jako tako kojarzę i znam. Nie lubię tego więc wybieram sobie kiedy głosuję kiedy nie. Koalicja ma plusy i minusy. Tyle ode mnie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Muszę OGROMNIE podziekować Terierfance, bo nie wiem, co bym ostatnio zrobiła, zeby nie jej pomoc.... :oops: Dzięki jej opiece nad dziadolkiem i Pi mogłam spokojnie wybyć na zawody, a bazarki to normalnie niesamowita robota ....
:loveu:


I tu się pochwalę- mamy pierwsze miejsce w zawodach w dogtrekkingu kategorii LONG kobiet w Wagańcu dzięki temu, że nie było konkurencji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciocie kochane....

Znów muszę poprosić Was o pomoc.

Po Lence zostało [COLOR=#ff0000]480 zł długu u weta[/COLOR]. Wczesniej wpłaciłam [COLOR=#ff0000]1400 zł za leczenie tymczasów[/COLOR]- to były pieniądze prywatne przeznaczone na coś innego i... no i teraz jest dołek, mega dołek (w dodatku nałozyło mi się kilka paskudnych spraw prywatnych, i nawet jak bym chciała, to ze swoich nie mogę nic dołozyc, bo.... nie mam.).

Dzięki Terierfance i Iskrze (i oczywiście wszystkim cioteczkom pozostałym) na razie jest karma, jest żwirek.


HELP........ :oops:


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'][B]Ciocie kochane....

Znów muszę poprosić Was o pomoc.

Po Lence zostało [COLOR=#ff0000]480 zł długu u weta[/COLOR].
HELP........ :oops:


[/B][/QUOTE]zapewne, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami lenkowe ciocie i wujaszkowie wpłacą te pieniądze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Ulv, Niobe to jest ta koteczka do adopcji? [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg828/scaled.php?server=828&filename=dsc0748sk.jpg&res=medium[/URL] ile ona ma lat? weź coś o kocisku napisz i działamy z domkiem.[/QUOTE]
Kogo moje oczy tutaj widzą ?! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...