Jump to content
Dogomania

Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku


Karolcia_ko5

Recommended Posts

Sorki, że się wcinam, ale może warto zmienić tekst ogłoszenia?
Dość często ludzie czytają tylko początek, a w tym wypadku są 3 zdania o negatywnym wydźwięku. Może o tym nie pisać, jak ktoś będzie zainteresowany, wtedy wszystko się wyjaśni.
Myślę o czymś takim:

Kremowy Adaś, towarzysz i przyjaciel czeka na dom
Adaś zamieszkał w schronisku w 2009r. gdzie przebywał 2 lata. Nie nadawał się do adopcji, dlatego pojechał do hoteliku ze szkoleniowcem nabrać ogłady i nauczyć się żyć z człowiekiem.
Dzisiaj Adaś jest innym psem: łagodnym, bardzo wesołym i energicznym.
Stał się bardzo towarzyski, sam domaga się kontaktu z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy. Świetnie czułby się zarówno w bloku jak i w ogrodzie. Jak każdy psiak potrzebuje czasu by się zaaklimatyzować w nowym domu. Szukamy dla niego odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą umieli postępować z psem o mocnym charakterze i będą kontynuować kierunek postępowania wyznaczony przez szkoleniowca. Toleruje inne psy i koty. Ma około 55 cm w kłębie. Jest wykastrowany. Nie nadaje się do mieszkania z małymi dziećmi.
Kto da dom Adasiowi, zyska oddanego przyjaciela na zawsze oraz towarzysza pieszych wędrówek i zabaw.
Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na gumtree - Wrocław tylko Stefka miała wyróżnione, żaden inny psiak i było aż 412 odsłon od piatku do dziś

Tylko trzeba jakiś fajny tekst sklecić i poszukać sponsora

Czy jest ktoś chętny do sfinansowania ogłoszeń???

Adaś bardzo prosi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Ja mogę sfinansować.. nie ma problemu...
Nie wiem jak mi pomóc, mam chwile to robię skromnie to co mogę... ale czasu mi brak a Adaś siedzi tam i siedzi, jest wspaniały...
Czekam na wieści od Pana Marka co u niego.[/QUOTE]

Poproszę halszkę, która robiła wyróżnione dla Stefci, chyba że Ty Karolciu sama zrobisz???


Trochę zmodyfikowałam tekst

Kremowy Adaś przeszedł metamorfozę teraz szuka ludzi, dla których będzie najważniejszy

Adaś ma około 5 lat, 55 cm w kłębie i kremowe umaszczenie.

Trafił do schroniska w 2009 roku.
Był nieufny, wystraszony, nie chciał wychodzić na spacery.
Dzięki dobrym ludziom pojrchał do hotelu, gdzie pod okiem szkoleniowca przeszedł metamorfozę.
Stał się psem, ładodnym, wesołym, pełnym energii, posłusznym.
Uwielbia zabawy, domaga się kontaktu z człowiekiem, jest bardzo towarzyski.
Potrafi chodzić na smyczy. Toleruje inne psy i koty.
Świetnie czułby się zarówno mieszkając w bloku jak i w domu z ogrodem.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Obecnie przebywa w hotelu w Bogatyni, ale w razie potrzeby pomożemy w transporcie.
Nie zostanie wydany na łańcuch.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...