Jump to content
Dogomania

CoCeR Spanilki??


Pchełka

Recommended Posts

moj Hobby ma i nawet sie przyzwyczailam przez te 12 lat:cool1: zreszta w tamtych czasach spaniele bez ogonow byly na porzadku dziennym.
Moze nie ma ogona ktorym merda ale za to trzesie cala "dupcia" i tym ogonim "kikutem" jak sie cieszy:):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pchełka']Czy wasze Cocker spanielki mają obciety ogon??
Bo moja klara niestety nie:)[/quote]

Moja Roxi [B]NA SZCZĘŚCIE [/B]ma ogonek ,którym wspaniale merda---myrdu myrdu--:multi:

Jestem przeciwna kopiowaniu ogonów i uszu psiakom!!:angryy:
A Ci którzy kopiują ogony i uszy może by tak sobie coś obcieli??!!:angryy: a najlepiej glowy:diabloti::angryy:!!

Link to comment
Share on other sites

moja pierwsza spanielka miała ogon kopioany i cieszę się że Lira ma calutki ogon i czasem jak macha koło nogi to można się siniaków nabawic :D ale za to wiem w jakim humorze jest moj pies i kiedy wytropi ptaki bo ogon od razu inaczej sie zachowuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soshka']Jestem zażartym wrogiem obcinania biednych ogonków! To okrutne!!!! Mój piesek [B]niestety [/B]ma obcięty :([/quote]

Ksiądz Józef Twardowski w którymś z wierszy (nie pamiętam, w ktorym:oops: ) napisał, że nawet w Biblii pisze, zeby psom nie obcinać ogonów. Cytat w Biblii jest następujący: [B][FONT=Century Gothic]"Co Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela".[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='my_baby']Ksiądz Józef Twardowski w którymś z wierszy (nie pamiętam, w ktorym:oops: ) napisał, że nawet w Biblii pisze, zeby psom nie obcinać ogonów. Cytat w Biblii jest następujący: [B][FONT=Century Gothic]"Co Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela".[/FONT][/B][/quote]

[B]Święte słowa!!!! I oby tak zostało!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...