Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

ciocie danavas do mnie dzwoniła że misiek uciekł z dt. Ciotka poszła z nim na spacer a on zwiał, około godz 12 od tamtej pory cały czas go szukają ciotka zaraz wejdzie na watek i wszytsko opisze danavas drukuje plakaty. Misiek miał czerwoną obroże do tego szraą smycz w czaszki i jeszcze jedną czerwoną smycz uciekł z nimi ostatnio go widziano na ul iwaszkiewicza na dzielnicy północnej

musimy go znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Miś wyrwał sie z pod sklepu lewiatan przy westerplatte :( próba złapania przez mężczyzne który widział co sie dzieje niestety była nie udana ;( ciągnie za sobą dwie złączone smycze(jedna czerwona) nie reagował na wołanie był przerażony tak że nic do niego nie docierało...przebiegł 4pasmówke przy M1 chwile kręcił sie przy samoobsługowej stacji paliw przy M1 (widzieli go ludzie) następnie był widziany jak biegł wzdłuż bloku na iwaszkiewicza koło M1.... jest śnieg więc zostawia charakterystyczny ślad... szłam śladami aż do boiska szkolnego gdzie jest pływalnia....niestety cały czas sypie śnieg, chodzą ludzie z sankami ...nie wiadomo gdzie dalej pobiegł... od razyu jak wyrwał sie ruszyłam za nim (niestety człowiek biegnącego psa nie złapie) dopiero teraz jestem w domu.... dałam ogłoszenie już na tablicy...pomagała mi Aga objezdziłyśmy okolice..... schronisko, straż miejska zawiadomione .....ratunku ...;( link na tablicy do ogłoszenia: [url]http://tablica.pl/oferta/pomozcie-zaginal-ID26zM3.html[/url] Aga pojechała drukować ogłoszenia...przyjedzie i będziemy rozklejać....muszę na chwile lecieć do banku więc prośba wrzuccie ogłoszenie na inne portale żeby jak najszybciej sie tam znalazły....może ktoś zgarnął go bo widać że nie bezpański i właśnie szuka właściciela....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']zioberek87, pytałaś na wątku Tiny o częstochowskie cioteczki, wyszukiwarka podała mi takie nicki:

A-s-i-a
Cockermaniaczka
Eriu
florida_blue
ilmina
ivette3
Kasia_i_Łukasz
ladyyork
lilk_a
mosii
rashelek
Shetanka
truskawa144
Zuza i Noddy[/QUOTE]
dzięki ciocia do każdego już napisałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dostałam pw o zaginięciu, za jakąś godzinę będę szła na spacer w rejony promenady, potem M1 i dalej w osiedle (jednostka A), więc jeżeli tylko gdzieś go zobaczę postaram się złapać ;) W razie czego ktoś będzie mógł jeszcze dziś go odebrać?[/QUOTE]

ciocia danavas tu podaję Ci jej numer 694132231 lub791143451

Link to comment
Share on other sites

m1 , Iwaszkiewicza to nie moje rejony , nawet nie mam nikogo znajomego tam, ma smycz , jest możliwość że się o coś zaczepi , ktoś go znajdzie ....
wrzuciłam z tablicy na fb , na profil schroniska [url]https://www.facebook.com/schronisko.czestochowa[/url] i na swój

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a miał adresówkę?[/QUOTE] no nie miał właśnie... mamy plakaty , mamy ulotki, straż miejska wie, schron wie, jedziemy dalej szukać... rozsyłajcie info o Misiu błagam... Zioberek87 ma plakat na mailu, wiec wyśle każdemu kto zechce pomóc...

Link to comment
Share on other sites

obklejoną mamy iwaszkiewicza ,michałowskiego, schillera, bacewicza czyli całą jedną jednostke i okolice biedronki przy promenadzie ja jutro rozwiesze na wyczerpach i okolice westerplatte(czyli częśc tysiąclecia)...może ktoś pomoże na innych dzielnicach Cze-wy Misiek może być wszędzie :( przy okazji sprawdze portale może ktoś ogłosił znalezienie psa a nie chciało mu sie sprawdzać ogłoszeń o zaginięciach........

Link to comment
Share on other sites

Zalożylam wieczorem wątek o poszukiwaniach Misia na Gazeta.pl Cz-wa ,ale po dwóch wpisach/krytyce kretynów wątek niedlugo zostal usunięty-chyba regulamin zabrania umieszczania u nich ogloszen o zaginionych psach,choć nieraz takie wątki utrzymują się nawet dlugo dość. Mogę chyba kilka plakatów rozwieścić jutro,gdzie dam radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Zalożylam wieczorem wątek o poszukiwaniach Misia na Gazeta.pl Cz-wa ,ale po dwóch wpisach/krytyce kretynów wątek niedlugo zostal usunięty-chyba regulamin zabrania umieszczania u nich ogloszen o zaginionych psach,choć nieraz takie wątki utrzymują się nawet dlugo dość. Mogę chyba kilka plakatów rozwieścić jutro,gdzie dam radę.[/QUOTE]

masz jak wydrukować czy Ci podrzucić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...