Jump to content
Dogomania

Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)


robkowa

Recommended Posts

Przepraszam - niech szczęście nie opuscza Jetki:lol:

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też mówię raz Pędzelek raz Jetka, ale ona i tak nie reaguje. Nawet jest jedna Pani chętną ją wziąć, ale dopiero jak się zrobi ciepło. To trochę za bardzo odległe w czasie obietnice. Sunia się strasznie drapie, nie wiem, czy nie podziałało to coś na odpchlenie, jutro z nią pójdę do wetki, bo ma dyżur. Poza tym olała mojego Sonego dosłownie, tzn. nalała mu na posłanie - dobrze, że go nie ma.

Proszę założycielkę wątku o zmianę tutułu na: Jeta (Pędzelek) szuka stałego domu - miodzio nie sunia!!!!

Link to comment
Share on other sites

Agusia - może zapomniałam Ci powiedzieć, ale Marta wspominała, że sunia była kąpana w dosyć "pikantnym" szamponie i ma suchą skórę - to to ją swędzi, bo pchełek nie ma na pewno. Ale jak masz być niespokojna, to weź ją do weta.
A jak Sony? Pogodził się ze swym losem i obecnością Jetki? Jak dzieciaki przyjęły suńkę?

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam - sunia była wykąpana w szamponie bardzo złuszczajacym, ma po tym spory łupież, a przy tym zmiana warunków - w mieszkniu jest znacznie cieplej. Byłam powtórnie z nią u weta z tym drapaniem - powiedził to co wyżej napisałam. Sunia drapie się przy tym tylko w domu, na spacerkach wcale. Sunia jest cudna - tez potwierdzam.

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A co znaczy, że pani chce ją wziąć jak zrobi się ciepło?

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Byc może o przodka Jetki "otarł się" pan lub pani Border Collie - ma biały pędzeleczek na końcu ogona i szczątkowy biały border na pyszczku i czole, biało - czarną szatę. No i jak wypuszczałam ją w schronisku to bardzo biegała wokół nas z lekko opuszczonym ogonkiem, a końcowką zagiętą... Wiadomo ze wyglad Jetki jest daleki od tej rasy, ale byc moze pozostanie jej choć częściowa ponadprzeciętna inteligencja Border Colli:lol: Dobranoc i dobrych snów dla całej nowej rodzinki Border - Pędzeleczka:lol:

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła spokojnie oprócz obsikania własnego posłania, na którym zresztą Jecie nie udało się położyć. Ze mną spała chętnie i chyba faktycznie jest jej gorąco, bo strasznie sapała. Rano wszystko zrobiła na polku!!!

Pani, mama syna kolegi mojej najstarszej córki, wyraziła chęć wzięcia suni jak bedzie ciepło - pewnie na wiosnę, ale to takie gruszki na wierzbie, przecież iadomo, że psa ma się na zawsze!

Mój Sony cały czas na Jetkę powarkuje, ale ona go totalnie lekceważy. Jednak jutro jak zostaną same, Jeta zostanie zamknięta kuchni - boję się, żeby Sony jej nie zrobił krzywdy.

Teraz Jetka rozbraja starą kość Sonego, którą ten miał od wieków - prawie jej już nie ma. Fajna mała!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam, choć sunia i tak zestresowana tymi ciągłymi zmianami. Ale dzisiaj bez jakichkolwiek niespodzianek w domu!!! Poza tym super bawiła się z pluszowym krokodylem - walka była zacięta i nierostrzygnięta. Teraz grzecznie leży, ale tylko wstanę wędruje za mną. Mój pies toleruje Jetę tyle o ile, warczy na nią ciągle - jutro Jeta bedzie zamknięta w kuchni, bo boję się zostawić ją samą z Sonym. Dziwne, zawsze myślałam, że pies z suczką się dogada, a on wcale nie - chyba zazdrosny jest.Troszkę boję się pójścia do pracy, ale wyjścia nie ma, psy zostają same!!!

[COLOR=Red][SIZE=5]JETA SZUKA SUPER DOMKU, BO TO NAPRAWDĘ KOCHANA PSINKA!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niestety pan policjant sie nie zdecydowal, szkoda, ja miałam nadzieje, bo on szkoli mieleckie psy policyjne! Jeszcze jestem w pracy, więc nie wiem, co tam w domku, ale to mój Sony została zamkniety, bo Jetka zaraz wylazla z kuchni, bo tam sa drzwi rozsuwane i na dole nie za bardzo trzymają!

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawa jak tam Jetka? To jej pierwszy raz "sam na sam" z mieszkaniem i wszystkim tym, co się w nim znajduje... Trzymam za nią kciuki, aby zdała ten egzamin :lol:

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak cichutko u Jetki...

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

U Jetki wszystko w porządku,sunia jest przesympatycznym psiakiem. Jeśli się z nią odpowiednio często wychodzi żadnych wpadek sikających nie ma. Cięższe sprawy zawsze na polu. Wielu rzeczy się boi, ale już super się bawi zabawkami Soniego i pięknie cieszy na nasz widok. Jedzenie to jej ulubione zajęcie. Na smyczy strasznie ciągnie, ale nikt jej nie uczył, więc to normalka. Drapie się makabrycznie, może to jakaś choroba?

Cathedral, plakaty i ogłoszenia mile widziane, ja sunię ogłosiłam tylko na Allegro!

Fotki porobię i wkleję może dzisiaj wieczorem, bo zaraz idziemy na spacerek przed dłuższy siedzeniem w domku.

[COLOR=Cyan][SIZE=5]DOMEK STAłY DLA JETKI BARDZO POTRZEBNY!!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć nie będzie, baterie od aparatu rozładowane, dopiero włączone do ładowania.

Ale sunia ma się dobrze, chociaż strasznie się drapie i wszystkiego boi, mimo to jest kochana.

Wszystkich zainteresowanych jej dobrą przyszłością proszę o umieszczanie jej, gdzie się da, w ogłoszeniach, bo ja mam tylko konto na Allegro. Można podawać mój numer kontaktowy. Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Agusiazet - może wykąpać sunię i umyć zwykłym szarym mydłem? Moze to po tym szamponie?

[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak samo radzi moja wetka, ale poczekam do następnej wizyty, co powie.

Jeta to pies myśliwski. Cały spacer węszy i węszy. I uczy się - niestety - złych nawyków od mojego Sonusia - tzn. poluje i tropi wiewiórki.

Jetka to pies pogodny i radosny, pędzelek coraz częściej powiewa w górze.

W zasadzie wszyscy mówią, że to śliczna sunia, ale nikt jej nie chce na stałe.

Może jakieś zdjęcia wkleję wieczorem.

A cioteczki proszę o aktywne ogłaszanie Jetki, ew. o podpowiedzi dla mnie, gdzie ją jeszcze wystawić. Ja dałam ją tylko na Allegro i plakaty na mieście. Na razie bez odzewu, ale jestem dobrej myśli!!!

Link to comment
Share on other sites

Zagląda, zagląda tylko nie zawsze zostawia ślad:lol: I cieszy się, że suni dobrze w Mielcu...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jetka - wspaniała dziewczynka - w dobrym domku tymczasowym czeka na dobry domek na stałe

[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]__________________
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana][URL="http://republika.pl/zamosc_schronisko"][COLOR=#ff6600]republika.pl/zamosc_schronisko[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff6600][B][I][FONT=Times New Roman] [/FONT][/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Co powiecie na taki tekst ogłoszenia?:

Nagłówek: Młodziutka sunia prosi o dom!

Tekst: Jetka to niespełna roczna, sympatyczna suczka. Została przygarnięta na zimę, ale w obecnym domu nie może zostać na stałe. Lubi dzieci i jest wobec nich łagodna. Znakomicie dogaduje się z innymi psami. Jest bardzo grzeczna i pojętna. Czeka na ciepły kąt i kochających właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...