Jump to content
Dogomania

Jaki jest procent ???


maniek

Recommended Posts

Mama pytanie jaki jest procent Chaszczakow z niebieskimi oczkami a jaki z brazowymi pewnie nie da sie tego okreslic ale jestem ciekaw wiekszosc psiakow na tym forum ma niebieskie moj ma sliczne brazowiutkie ale nie widzialem tu innego z brazowymi wiekszos osob znajomych mowi ze jak niema niebieskich to nie jest prawdziwy husky ..........idioci !!! co wy na to ???

Link to comment
Share on other sites

ja dokładnie nie wiem jak to jest z tymi oczkami,ale mysle ,ze owe niebieskie oczy sa jakby wizytówką haszczaków,ale to nie jest reguła!!mialam huskiego samca z rodowodem z dobrej hodowli i mial 3 kolorowe oczka,brazowo-niebiesko-czarne!! był piekny!! :lol:

nie martw sie ludzmi,mowia tak ,bo poprostu sie nie znaja,ktos im tak powiedzial i gadaja takie bzdury,u mnie w miescie to samo!jak widza moja Stellke to zaraz oooooooo,huski,no ale nie oryginalny pewnie,bo nie ma niebieskich oczu!!! głuptasy-sobie mysle!! Stellka to malamut po pierwsze!!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Ceik ma jedno oko bardzo jasno niebieskie, prawie białe. Kiedys usłyszałam, że pies ma bielmo na oku :o . O tym, że nie słyszy na jedno ucho pies z niebieskim okiem to też mnie powiedziano :D

Drugie oko ma takie piwne wpadające w zieleń. Jak był szczeniakiem to miał wyraźnie bardziej zielone niż brązowe :wink:

No i zwykle pytają mnie czy pies jest chory, albo czy nie ma przypadkiem założonej soczewki kontaktowej (tak dla szpanu :o ), no i kiedyś ktoś mi powiedział, że taki pies wygląda jakby miał zeza :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale w gupich ludziach i tak najbardziej denerwuja mnie texty....... o jaki ladny jak bedzie miala szceniaki to ja zamawiam ! moja niunia ma dopiero 11 tygodni!!!!!!!!!!! Albo taki text kobiety a skad ma pan takiego pieknego wilka ?? moja odpowiedz byla taka a bylem w lesie i sobie zlapalem a ona na to a w ktorym lesie sa takie ........ no szok

ludzka glupota niema granic !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...