Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']Jaki prezent? kompakt :P

Biedni ludzie :cool3:[/QUOTE]


[I][B]nie kompakt juz mam ..mam na myśli lustro...przymierzam sie do niego juz chyba od ponad roku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jakoś nie widac efektu koncowego :eviltong:[/B][/I]

[B][I]no cóz ...zobaczyli ze tez potrafie być wkur....:diabloti:....[/I][/B]
[B][I]zmniejsze fotasy z rana i wstawie za chwile :lol:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]no mamaz 5 hihihi[/I][/B]
[B][/B]
[IMG]http://i33.tinypic.com/2n84ttz.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/33uacfq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/4seiid.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/29aqvi9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/2zfpvk1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']
[I][B]OOOOOOOO I TU MASZ ŚWIETĄ RACJE Z TYM KOCHANIEM :multi::multi:[/B][/I]

[B][I]A tak woole to ..[/I][/B]
[B][I]-wrocilam z pracy[/I][/B]
[B][I]-a rano dostałam wscieklizny bo [/I][/B]
[B][I]poszlam z futrami do lasu bo w sumie ladna pogoda nawet sloneczko sie przebijało i w drodze powrotnej te maupyy:mad: znalażły se gooownoo i wsadziły w nie te swoje kudłate obrzydliwe ryje :angryy::angryy::angryy:.. obie dostały w pierd....smyczą ( TZN TAK TO WYGLĄDAŁO ALE ONE SKUTECZNIE ZROBIŁY UNIKI ).smierdziało w aucie tak ze musialam szyby otwierac :angryy::angryy:...w domu od razu MAŁA do prysznica i mycie pyskaaa lacznie z jezykiem i żebolami :mad::mad: potem to wielkie rude cholerstwo poszło na warsztat ....fujjjj:angryy::angryy:...moze bym sie tak nie wkurzyła ale mialam wyliczony czas zeby nie spoznic sie do roboty a te wredoty mi taki numer wywineły ze jadąc przekroczyłam wszystkie mozliwe przepisy drogowe :evil_lol: mają szczescie ze mnie gliny nie złapały i nie walneły mandatu lub co gorsza nie odebrały prawka...wrrrrrrrrrrr...[/I][/B]


[B][I]noo...dobrywieczorek kochane :loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE]
uu Fruziola to się zdarza nie ? Ale żeby Zuzol ? Ona Ci chyba po raz pierwszy wywinęła taki numer ? Przeca to francuski piesek jest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Oooo jak kolorowo :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
[I][B]nooo wyglądałoby to jeszcze lepiej gdyby słoneczko świeciło :loveu:[/B][/I]

[quote name='deer_1987']aa bo ty nie mialas lustra tylko czasami moglas pozyczyc?[/QUOTE]
[I][B]dokladnieee :lol: ..no ale ilez mozna pozyczac :eviltong: trza zapracowac na swoje [/B][/I]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ja narzekam że to moja kundlica we wszystkie świństwa ryj wciska :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]muszę przyznać że z kudłatymi psami po takiej akcji nieco gorzej jest[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]
[I][B]noo gorzej przed wszystkim dlatego ze bardziej czasochłonne to czyszczenie gownianych pysków :mad:i te swinstwo wplatuje sie w kłaki obrzydliwie fujjjjjj[/B][/I]

[quote name='eria']uu Fruziola to się zdarza nie ? Ale żeby Zuzol ? Ona Ci chyba po raz pierwszy wywinęła taki numer ? Przeca to francuski piesek jest![/QUOTE]
[I][B]no Zuzol jedynie jako szczenior raz wytarzała sie w śmierdzacej rybie i od tego momentu spox ...ta mała franca zainicjowała ( ONA lubi sobie od czasu do czasu pomaszkecic :diabloti:) I to goopie duze kudłate przystapiło do uczty[/B][/I] :angryy::angryy:

[quote name='Ania!'][URL]http://i35.tinypic.com/2zfpvk1.jpg[/URL]

Nic a nic Ci wierzę, przecież wystarczy na nie spojrzeć, żeby wiedzieć, ze nie byłyby zdolne do takich rzeczy :evil_lol:

A tu mam coś dla Ciebie :razz:

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9607/60144972.jpg[/IMG][/QUOTE]


[I][B]wowowo jaki milutki poczatek dnia :multi::multi::multi:[/B][/I]
[I][B]dziekuje pieknieeee :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

zz[quote name='zuzolandia'][I][B]to jest moja wampirza miłość :diabloti::diabloti: oddalam mu krefff :evil_lol:[/B][/I]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz....tak zmarnowac porządną krew....a w szpitalach ciągle braki!:shake: To ja już wiem dlaczego.......ehhhh[/B][/COLOR][/FONT]:cool1:


[I][B]OOOOOOOO I TU MASZ ŚWIETĄ RACJE Z TYM KOCHANIEM :multi::multi:[/B][/I]

[B][I]A tak woole to ..[/I][/B]
[B][I]-wrocilam z pracy[/I][/B]
[B][I]-a rano dostałam wscieklizny bo [/I][/B]
[B][I]poszlam z futrami do lasu bo w sumie ladna pogoda nawet sloneczko sie przebijało i w drodze powrotnej te maupyy:mad: znalażły se gooownoo i wsadziły w nie te swoje kudłate obrzydliwe ryje :angryy::angryy::angryy:.. obie dostały w pierd....smyczą ( TZN TAK TO WYGLĄDAŁO ALE ONE SKUTECZNIE ZROBIŁY UNIKI ).smierdziało w aucie tak ze musialam szyby otwierac :angryy::angryy:...w domu od razu MAŁA do prysznica i mycie pyskaaa lacznie z jezykiem i żebolami :mad::mad: potem to wielkie rude cholerstwo poszło na warsztat ....fujjjj:angryy::angryy:...moze bym sie tak nie wkurzyła ale mialam wyliczony czas zeby nie spoznic sie do roboty a te wredoty mi taki numer wywineły ze jadąc przekroczyłam wszystkie mozliwe przepisy drogowe :evil_lol: mają szczescie ze mnie gliny nie złapały i nie walneły mandatu lub co gorsza nie odebrały prawka...wrrrrrrrrrrr...[/I][/B]


[B][I]noo...dobrywieczorek kochane :loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wiesz.....bo psy trza karmić:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Jesu,m co to jest za facet?!?!?! Bo psice znam!!!![/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Spoko Joluś.....ja też nie kumam.....przeca on wyglada jakby miał na głowie nieudaną mokrą włoszkę:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE][I][B]no soooo???? buziolee :loveu:[/B][/I][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zboczuszek:diabloti::loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']zz[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Wiesz.....bo psy trza karmić:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
[/QUOTE]

[I][B]taaaa te maupy maja sie lepiej niz niejedno etiopskie dziecko :diabloti::diabloti:[/B][/I]
[I][B]a tu im sie gooowna zachciewo :mad::mad:[/B][/I]
[B][I]mają szczescie ze musialam zasuwac do roboty bo miałyby musztra cały dzien ..taka wsciekła byłam :diabloti::diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Spoko Joluś.....ja też nie kumam.....przeca on wyglada jakby miał na głowie nieudaną mokrą włoszkę:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zboczuszek:diabloti::loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

[I][B]fryz mo bowski ...jest nieslubnym synem Henryka tego od ścietych żon :diabloti::diabloti: ..troszku za stary jak dla mnie ma jakies 480 lat ale co tammmmmm...ciacho i tyle ..:loveu::loveu:[/B][/I]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][I]ale jo goopio :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]taaaa te maupy maja sie lepiej niz niejedno etiopskie dziecko :diabloti::diabloti:[/B][/I]
[I][B]a tu im sie gooowna zachciewo :mad::mad:[/B][/I]
[B][I]mają szczescie ze musialam zasuwac do roboty bo miałyby musztra cały dzien ..taka wsciekła byłam :diabloti::diabloti:[/I][/B][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahaha :evil_lol:

jesssooo ale biedne te psy....normalnie jo cie zgłosza....zobaczysz:mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]fryz mo bowski ...jest nieslubnym synem Henryka tego od ścietych żon :diabloti::diabloti: ..troszku za stary jak dla mnie ma jakies 480 lat ale co tammmmmm...ciacho i tyle ..:loveu::loveu:[/B][/I]


[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo ziemniaczek prawie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]





[B][I]ale jo goopio :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz........ty to powiedzialaś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Chwileczke, chwileczke...
jesli chodzi o Henryka VIII Tudora, to przeperaszam, ale nie wszystkie zony, sposrod 6, tak tracily doslownie dla niego, albo raczej PRZEZ niego glowy. Zdarzaly sie przypadki, a raczej wypadki, iz ow jegomosc zamykal zone we wiezieniu i ...zapominal o niej... No coz... cierpial na skleroze widocznie.
To tak dla histerycznego wyjasnienia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Chwileczke, chwileczke...
jesli chodzi o Henryka VIII Tudora, to przeperaszam, ale nie wszystkie zony, sposrod 6, tak tracily doslownie dla niego, albo raczej PRZEZ niego glowy. Zdarzaly sie przypadki, a raczej wypadki, iz ow jegomosc zamykal zone we wiezieniu i ...zapominal o niej... No coz... cierpial na skleroze widocznie.
To tak dla histerycznego wyjasnienia....[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znaczy ten wampir to ino chińska podróba:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]BOSKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!![/B][/I]
[I][B]ANDZIAAAAAAAA DZIEKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!![/B][/I]


:multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Easy...bo popuścisz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]to moj wampirzy obiekt westchnień :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/QUOTE]
Zdrajca:mad:
Ja wciąż i bez zmian kocham Edwarda:loveu:

[quote name='eria']Inka se fota z bożyszczem tłumów zażyczyła to mo :razz:
[IMG]http://i34.tinypic.com/jk8zms.jpg[/IMG][/QUOTE]
:loveu::crazyeye::loveu: :crazyeye: :loveu::crazyeye: Zabrakło mi słów:crazyeye::loveu:
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Easy...bo popuścisz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Qrde, ja to właśnie zrobiłam:diabloti:


Zuzolku, ja nie chciałabym wpaść na Ciebie po smrodliwym spacerze z Twoimi kudłaczami:evil_lol:Ciekawe jak klienci się czuli jak się na nich wyżywałaś:mad::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...