Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Paulinka10'][URL]http://i52.tinypic.com/2laes1j.jpg[/URL]
:bosssssssska jak zawsze
[URL="http://i55.tinypic.com/11t4x0k.jpg"]http://i55.tinypic.com/11t4x0k.jpg [/URL]
a tej panny to chyba bym sie wystraszyła jakbym ją w lesie ujrzała w takiej pozie hihi
mi sie tyż tak dziś nic nie chce...i siedze sobie i zjadłam już prawie całą paczke tych schoko bons zaraz mnie zemdli
no to życzym miłego jutrzejszego całodniowego pracowania;)[/QUOTE]
...[I][B].nie tylko w takiej pozie można sie jej wystraszyć jak rano wstaje to wygląda jak potfffór :diabloti::diabloti:
[/B][/I]
[quote name='Alicja']jesuuuuuuuuuuuu jak dobrze ze dziś piątek ...2 dni wolności ..... moze na jakieś foty uda sie wyskoczyć
w robocie też sajgon przedświąteczny :...na Wigilię mamy zapisane 1 DZIECKO .... starsza siostra W DOMU...dziadziuś prawny opiekun ( bo kasiore bierze na 2 dzieci jako rodzina zastępcza )...w DOMU ...babcia do południa w pracy .... ale dziadzius musi ..... KARPIE SMAŻYĆ !!!!!!!!!!!!! i prawie 7 letnie dziecko będzie mu qrdwa przeszkadzało w domu .... więc nie wiem ja będzie ...bo obawiam sie ze jako najbliżej mieszkająca będę zmuszona pocwałować do roboty ....[/QUOTE]
.....[I][B].taaaaaaaa ludzie to już naprawdę wygodnickie sie zrobili że hej...ostatnio skarżyła mi sie babka ze sklepu że klienci pytali czy moglaby by miec otwarte w 1 święto bo to przecież sobota i przydaloby sie np świeże pieczywkoo :crazyeye::crazyeye::crazyeye:..nooo maskaraaaaaaaaa....a my w tym roku mamy pierwszy raz zamknięte w wigilie :multi: i oba święta :multi:
[/B][/I]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]U mnie to samo, Pepe jeszcze jakoś daje radę ale z Lenką gorzej. [/FONT]



[FONT=Comic Sans MS]Współczuję :calus:[/FONT][/QUOTE]
[I][B]przeżyłam week :cool3: ...teraz byle do kolejnego hihihih
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Byłam, buziam:buzi: i lecę dalej[/QUOTE]
[I][B]buziam takowe słodkie licko Twe :loveu:
[/B][/I]
[quote name='sota36']Wpadam z wywieszonym jezorem. Od srody, bodajze, w TVNie jakis wampirzy serial sie zaczyna. Nie pamietam jaki.[/QUOTE]
[I][B]od wtorku ...hihih....ale ja juz cały serial zaliczyłam sezon 1i 2 hihihih ale obejrze sobie z przyjemnością raz jeszcze hihi
[/B][/I]
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]kolejny talent - taniec z nóżki na nóżkę :
[url]http://i55.tinypic.com/11t4x0k.jpg[/url]

a Ty moja droga nie chowaj się tak za tymi psami ;)

cześć gwiazdo [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[I][B]siemanko słodka :loveu:
za kimś musze sie chować hihihh zawsze to bezpieczniej :eviltong:
[/B][/I]
[quote name='Tekla64']jestem juz nazad i nadrobie troche pozniej , przyszlam sie przywitac i posmyrac futrzaste dziewczatka[/QUOTE]
[I][B]aaaaa witamy narciareczkę powróconą !!!!!!
[/B][/I]
[quote name='anetta']Ale sesja
o to to to [url]http://i45.tinypic.com/2qunpsp.jpg[/url] jaamiiii [/QUOTE]
[I][B]no w tamtym momencie mało co mi w obiektyw nie wlazła hihihihh
[/B][/I]
[quote name='megi82']wydaje mi się,że to mają być Pamietniki Wampirów-tylko baaardzo pózno[/QUOTE]
[I][B]dokładnie to hihihi
eee tamm nie tak znów pózno bo o 22-30 bodajże hihih


marijankoooooooooo musza zrobić moczka na wigilija a kompletnie nie wiem jak to sie robi :placz::placz::placz:....mama siedzi w niemcach u siostry ani mysli wracać i wsio przygotowanie spadło na mnie ...makówki zrobi mi znajoma ale moczki żodyn niy robi a mój tatuś sie uparł że ON CHCE :mad:

[/B][/I]

[I][B]AAAAAAAAA padło mi GG wiec nie zostawiac informacji hihih
cholira wiy co mu znowu jest wrrr:angryy:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Z GG ogólna masakra jakas .... wszystkim pada :mad:[/QUOTE]

[I][B]Nooooooooo niemal wszyscy znajomi piszą ze dziadostwo padło ...

A teraz moja choinka ;-) a właściwie jej górna część ..chciałam zrobić w całości ale bateria kaputen hihih[/B][/I]

[IMG]http://i54.tinypic.com/zn97pf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/4ugk5c.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/6tft5i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale śliczna choineczka :loveu:

My dziś z mamuśką wybrałyśmy się żeby zakupić (bo mamy żywą zawsze) i gościu krzykną nam 45zł za takiego zmarzniętego, zgniecionego drapaka ok. 160cm wysokości i tak była najładniejsza z wszystkich ale nie dałabym za nią mimo wszystko nawet 30zł więc uznałyśmy że jutro pójdziemy na rynek zobaczyć bo tam też sprzedają choinki a siostra mówiła że tańsze i ładniejsze. [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']oooooooooooooooooooooooo piękna ...to już ni mosz tej z ożartymi jAniołkami :)[/QUOTE]
[I][B]Janioły poszły na odwyk hihihi święty czas już był na nie :cool3:
[/B][/I]
[quote name='Niufciak']Cudna choinka:loveu:[/QUOTE]
[I][B]dziękujemy :loveu:
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Jaka piękna Aniołkowa choinka:loveu:

Tradycyjnie buziam na noc:buzi: i zmykam, bo padam na ryjek po pracy:roll:[/QUOTE]
[I][B]noo choinka to już nie tak bardzo janiolkowa teraz są i jabłuszka i gwiazdki i śniezynki i pierze hihihih[/B][/I]

[quote name='eria']no co by też mogła mieć Inka na choince jak nie janioły ! a są już pijane jak co roku ? :D
oo jest też pierze z gołębnika tatka :D

Żartuję, śliczna jest !!!! :)[/QUOTE]

[I][B]w tym roku małe odstępsto stare na odwyku a nowych niewiele :loveu: ale te są porzundne hihih[/B][/I]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale śliczna choineczka :loveu:

My dziś z mamuśką wybrałyśmy się żeby zakupić (bo mamy żywą zawsze) i gościu krzykną nam 45zł za takiego zmarzniętego, zgniecionego drapaka ok. 160cm wysokości i tak była najładniejsza z wszystkich ale nie dałabym za nią mimo wszystko nawet 30zł więc uznałyśmy że jutro pójdziemy na rynek zobaczyć bo tam też sprzedają choinki a siostra mówiła że tańsze i ładniejsze. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[I][B]no u nas zywe tak w granicach 50 -150 zeta ;-)
ja jednak preferuje sztuczne hihih ta se stoi na badyly którego na foci niestety nie widac :cool3:
[/B][/I]
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]zarąbisto mocie choina

jo już od kilku lot nie mom choinki ino wieszomy na beniaminie od brata:
takim drzewku jakby co:D[/COLOR][/QUOTE]
[I][B]ja tam tradycjonalistka pod wzgledem choinek nie jestem aleeee lubie takie orygynalne jak np moja hihihi
[/B][/I]
[quote name='megi82']choinka-cudna
i piękny aniołek na pierwszym zdjęciu[/QUOTE]
[I][B]dziękujemy ...widac trud szukania białych ozdób sie opłacił :mad:
[/B][/I]
[quote name='Darianna']ja choinke mam sztuczną ale stroiki żywe

jutro może je pstrykne :)[/QUOTE]

[I][B]ha ....żywe powiadasz ...dawaj fote ...[/B][/I]

[quote name='Czarna_Owieczka']piękna biała choinka i aniołki śliczne :)[/QUOTE]

[I][B]wielkie dzięki :multi:
[/B][/I]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Piękna choinka :lol: A u mnie jeszcze puste miejsce :oops:[/FONT][/QUOTE]

[I][B]no ja wczesnie stroje hihih i dośc długoo trzymam ...ostatnia stala do wielkanocy :evil_lol::evil_lol:

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B][COLOR="#800080"][SIZE="5"]Kochani...życzymy WAM pogodnych ...pelnych miłości ...ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ...niech ten magiczny czas zagości w WASZYCH domach i pozostanie tak dlugoo jak będziecie sobie tego życzyli !!!!!
[/SIZE][/COLOR][/B][/I]


[IMG]http://i55.tinypic.com/v6hqfk.jpg[/IMG]


[I][B][COLOR="#800080"]od jutra będe beznetowa aż do poniedziałku więc

BUZIAM ŚWIĄTECZNIE !!!!![/COLOR][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]Aby Święta Bożego Narodzenia były dla Was wyjątkowymi, magicznymi dniami,[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B][FONT=Helv][COLOR=#104160]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by choinka zalśniła blaskiem w każdych oczach,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by rzeczywistość wyprzedziła marzenia,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by chwile odpoczynku roziskrzyły: kolęda, radość i ciepłe wspomnienia[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[B][I] - życzy Kaho & Holly[/I][/B]
[B][I][B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']
[I][B]no u nas zywe tak w granicach 50 -150 zeta ;-)
ja jednak preferuje sztuczne hihih ta se stoi na badyly którego na foci niestety nie widac :cool3:[/B][/I][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
zwykły iglak 150zł :crazyeye: o żesz w mordę
znalazłam w końcu ładną, gęstą i równą za 35zł :cool3:

e tam pierdoły gadasz ;) żywa lepsiejsza, ładnie pachnie w domu :loveu: tylko syfi ale to tam pikuś :)




Wesołych Wam życzę :x-mas:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to juz wiem! Klupia do Cie , na gg, na impre chce Was zaprosic - Impra Emeryta - a Ty cicho sza!
kiedy Wom pasi????
U nas przerwa remontowa, we wtorek jade do Krakowa zas:)))) z Piotrkiem:)))), ale po 15.00 bede wolna, wiec dejcie znac, kiedy przyjedzieta, trza poswietowac miedzy Swietami , no i ta emerytura:))))
A poza tym zarabistych Swiat - wszystkim!!!! No, moze prawie wszystkim:)))))

Link to comment
Share on other sites

Przepiękna choineczka :loveu::loveu::loveu:

U nas też sobie ładnie cenią choinki, chcieliśmy prawdziwą w tym roku; za zwykły świerk chcieli 70 zł za jakieś 1,5 m. :crazyeye: Odpuściliśmy sobie...
Oni z kosmosu biora te ceny. O jodłę czy inne te lepsze drzewka to nawet się nie pytała...


Wow, 35 zł. to u nas chyba tylko jakieś 0.5 m :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...