Jump to content
Dogomania

Straż dla zwierząt - Katowice


Besa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kochani wszystkich, którzy czekaja na odpowiedź bardzo przepraszam - staramy sie to robic na bieżąco, ale nie zawsze wychodzi :oops: .
Brakuje jeszcze 6 osób do trzydziestki, wiec jesteśmy bliżej niż dalej. Myślę, że jeszcze w tym roku uda nam sie popchnąć sprawę dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Shanara']A sprawdziliscie jakie były losy Strazy Dla Zwierząt w innych miastach..tam gdzie oddziały zostały utworzone a potem zawieszone?
idea Strazy jest fantastyczna ale proza zycia wyglada już mniej idyllicznie...[/quote]
Z tego co wiem tylko w Poznaniu były problemy. Nie znamy wszystkich faktów, więc trudno oceniać, ale przyznaję, że jak usłyszeliśmy o Poznaniu to mieliśmy mieszane uczucia :cool1: . No ale jak nie zaczniemy działać, to nie będziemy wiedzieć jak to się wszystko potoczy.

Link to comment
Share on other sites

O Krakowie nie słyszałam, ale zdziwiłam się gdy ktoś mi powiedział, że Kraków nie chce podejmować interwencji (lub robi to bardzo niechetnie).
A wiesz cos więcej o Poznaniu i Krakowie? Jesli nie chcesz pisać na forum to może na PW?

Link to comment
Share on other sites

Besa, nie zniechęcaj się problemami w innych jednostach terenowych. Czasami problemy się zdarzają. Ja uczulam: STRAZ TWORZĄ LUDZIE I MUSZĄ ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ I NIE ZAPOMONAC, O TYM, CO NAJWAZNIEJSZE: ZWIERZĘTACH!!!
Odwagi i do dzieła!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

może pora odświeżyć temat? wczoraj odbyło się zebranie, został wybrany Zarząd Okręgu i niebawem kolejne spotkanie, na którym będą omawiane szczegóły działania. zapraszam osoby, które jeszcze nie włączyły się w sprawę a mają ochotę, Panowie! to wstyd ale na zebraniu był JEDEN MĘŻCZYZNA, czy tylko kobiety mają dość sił i charakteru na taką pracę?

ps. jeden mężczyzna + prezes i komendant, oczywiście ;) czyli w sumie trzech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']dziękujemy :p a czy Twoja wypowiedź ma jakieś ukryte drugie dno? bo jakoś mi tak... :razz:[/quote]
owszem..masz rację :roll: .
Piszecie,że Straż tworzą ludzie i to prawda..tylko,że oddziały straży nie są autonomicznymi jednostkami..lecz podlegają panu J., w Krakowie i w Poznaniu również działali ludzie zaangażowani bardzo w sprawę i to nie oni nawalili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...