Jump to content
Dogomania

Saba - powrót z adopcji pilne!!!


Kama83

Recommended Posts

[INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Sabcia chyba kolejne juz latwo spedzi w ciasnym boksie... nie bylo o nia ani pol telefonu, ani pol maila... zamowilam jej plakaty w drukarni, jak nie przyniosa skutku, w nastepnym miesiacu ogloszenie w DZ, bo w Jarmarku ma.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dla Sabusi drukuja sie plakaciki, w takiej formie:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/905/70db24c21f0042c4.jpg[/IMG][/URL]
mam nadzieje, ze pomoga znalezc wymarzony domek, jak nie, bedzie ogloszona w DZ.

Link to comment
Share on other sites

Saba coraz bardziej sie otwiera... a za kazdym razem, jakby przypominala sobie, to szkolenie, z kiedys jakims wlascicielem, do nogi zna, ale wykonuje rowniez sama, umie siadac, a dzis nawet okazalo sie, ze umie prosic i dawac lapy... co ona tam jeszcze robi???

Link to comment
Share on other sites

_bubu_ ma jechac na wizyte i moze necianeta89 z nia, moze juz w ten czwartek :) panstwu wstepnie pasuje, mam nadzieje, ze wszystko wypadnie pozytywnie i uda sie wreszcie dziewczyne wyslac do domu i to przed koncem czerwca... teraz wszyscy trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

trzymaj, trzymaj, chcialabym, aby nie obchodzila 3ciej rocznicy w tym syfie...
Pani przez telefon brzmi dosyc sensownie, ale wiemy wszyscy, ze tak czesto bywa, a na miejscu jest inaczej... to jest domek, ale ponoc nie maja ogrodzenia, wiec jest to jakis minus, ale nie az taki, zeby dziewczyna miala dalej siedziec w samym ogrodzeniu przez nastepne kilka lat...
zreszta, poczekajmy

Link to comment
Share on other sites

na razie nic niestety nie powiem :( nie jestem przekonana :( mysle i czekam na decyzje innych Panstwa, ktorzy byliby wspanialym domem, ale dopiero im sie dziecko urodzilo, do tego, po smierci ostatniej ich suczki ze schronu w Rudzie - zaczeli przygarniac koty, a ja nie sprawdzalam Saby na kociaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']co tam u ślicznej Panienki?[/QUOTE]
panienka, zreszta jak wszystkie psy (nawet moj domowy) byla nie do zniesienia w sobote :evil_lol: wariowala, piszczala za kolezanka z boksu, ba, nawet powarczala na kolezanke, jak ta sie zaczela krecic obok moich parowek... ale coz, przy tym jej zachowaniu (moze to przez ten wiatr) postanowilam ja troche wyczesac... dywan z podszerstka mozna by bylo utkac, a to jeszcze nie koniec :( za tydzien postaram sie ja znowu dojechac i wtedy moze bedzie juz widac efekt na tyle fajny, zeby sie pochwalic zdjeciami :) pozostaje jeszcze rozwiesic plakaty w dobrych miejscach... potem ogloszenie w gazecie, na wszystko na raz mnie niestety nie stac :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...