Jump to content
Dogomania

Zawody Kcynia 14-15 października 2006


takatuka

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy na zawody w Kcyni 14-15 października 2006 r. zawody zaliczane do Pucharu Polski DRYLAND

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Psów Zaprzęgowych [b]Sfora Nakielska[/b] oraz Burmistrz miasta i gminy Kcynia
Termin zawodów: 14-15 października 2006 r.
Miejsce zawodów: Kcynia/Dębogóra Start leśniczówka Tupadły

[URL="http://www.sforanakielska.bo.pl"]www.sforanakielska.bo.pl[/URL] - zgłoszenia, informacje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć
Jesteśmy zadowoleni i cieszymy się z tak licznej frekwencji!
Co do zakończenia to faktycznie troszkę się pogubiliśmy ale mam nadzieje że nie sprawiło to większych kłopotów!
Cieszę się że wieczór maszera się podobał ale 120l napoju się rozeszło:)
Nagrody rozdane nawet i mi się suszarkę dostało:)
Dzięki wszystkim za przybycie miłą zabawę fajne ściganie i gratulacje dla wszystkich co startowali i kibicowali !
Pozdrawiam i zapraszam na nasze następne zawody!

Acha tym razem ja to zacznę jak macie jakieś fotki to bardzo bardzo proszę na [email][email protected][/email]
Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajna imprezka!!!
Pogoda super, no moze w sobote troche za mokro i za chlodno jak dla mnie i mojego psa poludnia, ale na szczescie mialam stake out z ogrzewaniem, wiec dalo rade wytrzymac:evil_lol:


To byly moje pierwsze zawody zaprzegowe i musze przyznac, ze bardzo mi sie podobaly!
Poznalam wreszcie Manu, troche bardziej niz wirtualnie:lol:
Ps. wiesz na co czekam z utesknieniem?:cool3:

Tylko [B]Grzes[/B] gdzies sie schowal... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[B]PATI[/B], ja również bardzo się cieszę, że wreszcie poznałyśmy się "w realu" - jak to się fajnie mówi ;)
I chyba wiem, na co czekasz z utęsknieniem, w każdym bądź razie mam kilka opcji...:razz: :cool1:

[B]I chciałam jeszcze dodać, że PATI w bikejouringu (Liga Zaprzęgowa) WYMIATA ![/B] Jeszcze raz tu, na forum - wielkie gratulacje i oby to nie były Twoje jedyne zawody ! :multi: Męża musisz wychować jeszcze tylko, byś się częściej pojawiała... :cool1:


A zawody fajne były, podobały mi się :)

Link to comment
Share on other sites

Grześ, mnie tez było trudno się spotkać z Pati :lol: Pierwszego dnia widziałam ja "ziiuuuu....!" po starcie i "ziuuu..." przed metą, potem ją mąż zgarnął :angryy:

Dopiero w niedziele mogłyśmy się nagadać - jakoś tak człowiek ciągle na tych zawodach zajęty, brak czasu...:roll:
Ja też zresztą jestem gapa :oops: , bo sama mogłam się Pati zapytać, czy cię spotkała i jak coś to wskazać.

Co do tych płytek ze zdjęciami - skoro mówisz, że miały być wraz z dyplomami, to nie dostałeś ? Pewnie tez wczesniej wyjechałeś...? :cool1: Ale ktoś by wtedy dla ciebie zabrał wraz z dyplomem przecież...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']

Dopiero w niedziele mogłyśmy się nagadać - jakoś tak człowiek ciągle na tych zawodach zajęty, brak czasu...:roll:
...[/quote]
Nadrobimy w Myslecinku, stamtad nie dam sie tak szybko zgarnac!:mad:
ps. wlasnie dorwalam sie do Krajana ciemnego, rzeczywiscie dobre:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu'][B]Pati[/B], jaki Ty masz mail, bo cofnęło mi wiadomość z tego, co mam... Jak chcesz, to daj na priv oczywiście :)[/quote]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[quote name='Grześ']W niedzielę widziałem odjeżdżające Mondeo z kobietą w ciemnych okularach i RR w środku. :razz: [/quote]

To ja, to ja...bylam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nadrobimy w Myslecinku, stamtad nie dam sie tak szybko zgarnac!:mad:
ps. wlasnie dorwalam sie do Krajana ciemnego, rzeczywiscie dobre:cool3:[/QUOTE]:evil_lol: :cool1:


[quote name='Daisunia']:lol: a mialybyc jakies fotki[/QUOTE]
Na razie siedem zdjęć w [url=http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=8][B]GALERII[/B][/url]

Link to comment
Share on other sites

Hej
Dowiem się co i jak z tą płytką i dam znak! Jeżeli wszystko pójdzie dobrze dostaniesz w myślęcinku jeżeli cię nie będzie lub będziesz chciał szybciej wyśle ci pocztą!

A Pati jak rower już sprawny? Czas w bajku masz dużo lepszy ode mnie :)
Gratulacje! Jeszcze raz dzięki za tą końcówkę trasy w drugi dzień szkoda że ten rower ci się zepsuł byś była jeszcze szybsza!
Manu widziałem cię przy mecie jak cykałaś foteczki dodaj coś jeszcze:) może z D0 lub BJM ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonny_'] Jeszcze raz dzięki za tą końcówkę trasy w drugi dzień szkoda że ten rower ci się zepsuł byś była jeszcze szybsza!
;)[/quote]
Rower sprawny, zastanawiam sie czy nie powinnam byla od razu po starcie wydlubac tego sznurka, ale jest szansa, ze ze zdenerwowania by mi sienie udalo...
A koncowka trasy byla fajna, w sumie to ja Tobie powinnam podziekowac, bo fajnie mi sucz motywowaliscie.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonny_']
Manu widziałem cię przy mecie jak cykałaś foteczki dodaj coś jeszcze:) może z D0 lub BJM ;)[/quote]A to Ty się do mnie uśmiechnąłeś w pierwszym dniu przed metą....? ;)

Zdjęcia będą, mam ich sporo. Ale potrzebuję trochę czasu... I z drugiego dnia mało, bo siadły mi wszystkie akumulatorki (:angryy: )

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam trzy komplety x 4 szt. akumulatorków ! :roll: Jedne normalne wykończyłam prawie całkiem jednego dnia, ale nie ładowałam, bo wiedziałam, że mam zapas. Po czym się okazało, że świeżo w domu naładowany komplet akum. ma zero energii, nawet nie odpaliły aparatu ! :-o I tak pozostał mi trzeci komplecik, ale mało pojemny, wykończyłam go w oka mgnieniu...

Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło...:crazyeye: Nauczka jest taka, by doładowywać po sobocie nie zależnie od niczego i trzymać je w cieple. Ale ja już w gorszych temperaturach woziłam akumulatorki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...