Jump to content
Dogomania

300 piesków i wiele kotków czeka na dom w schronisku w Szczytnie. Adopcje zerowe!!


Recommended Posts

chyba nie kojarzę tego typu suni czy piesia:( jest Jurand ale mały kudłacz początkowo myślałam,że sheltowaty, ale chyba nie:(
tez przekochany, zero agresji cudny pies:(ale to nie collie wiaodmo:)

[IMG]http://i53.tinypic.com/2v2zbpl.jpg[/IMG]
jest MILKA, ale z collaka chyba nic nie ma:( przemiłe stworzenie, niestety od szczenięcia w schronie:( kochana sunia, niesttey te boksy mało widoczne są dla ludzi-kolorystycznie podobna do reksia
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/Tcgw8oVxE6I/AAAAAAAAAbg/thRcq6eFQZE/s512/P4033814.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tego kudłaczka Juranda ja bym Wam proponowała wrzucić na forum szeltikowe. Gdzies tam jakies podobieństwo do szeltusia ma :) Nigdy nie zaszkodzi go tam rozreklamować. Jest sliczny !
A Milka to tez raczej do collie mało podobna, ale możemy pomóc ją ogłaszać w ramach miłej współpracy :) Tym bardziej, że biedactwo od szczeniaka w schronisku.
Proszę o jakiś opis suni i więcej zdjęc i troszkę ja poogłaszamy. Fotki można do mnie na mejla [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

dobrze posuzkam zdjęc, ale niestety mam słabe te fotki, robione przez kraty-krat w sumie czasemnie widać, ale ona albo bokiem albo tyłem do nas:):):) zaogłoszenia jak najbardziej dziękujemy;) Jurandzik tu jest ogłaszam go na allegro [URL]http://allegro.pl/jurand-piekny-puchaty-pies-jak-sheltie-szuka-domu-i1850226843.html[/URL] a Miłki nie mam nie robiłam ogłoszeń, marne fotki są, ale jak najbardziej wyślę na maila jak wynajde cosik fajnego z nich

Link to comment
Share on other sites

Co do Reksia,to miał być od poniedziałku pod opieką wolontariuszki Sylwii,miała go zabierać na spacery wieczorne,aby przyzwyczaił się do smyczy,ale plany pokrzyżowała pogoda,która jest straszna,wieje,leje i jest okropnie zimno,dlatego nic z tego nie wyszło.
Dzisiaj został zaczipowany,mam obrożę i nową smycz dla niego i czekamy do jutra.
Na razie w sprawie transportu nikt do mnie nie dzwonił.
Aaaa,chciałabym się dołożyć do transportu chociaż 50zł,czy mam je dać kierowcy,czy wpłacić na jakieś konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']To możę zrobimy w ten sposób.Transport ma kosztować 400zł.Ja mam przekazać kierowcy tą sumę.Może daj kierowcy 50zł a ja 350zł przekażę.A z transportem to musisz uderzyć do magenki1.[/QUOTE]

Dobrze,to dam pieniążki kierowcy.
Co do telefonu to poczekajmy spokojnie do 21.00,bo podobno ten pan do tej godziny pracuje.

Link to comment
Share on other sites

Asiu tylko chciałam uprzedzic, że będą ogłoszonka na Miłkę [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/Tcgw8oVxE6I/AAAAAAAAAbg/thRcq6eFQZE/s512/P4033814.JPG[/URL] Juranda i Lorda może ktoś dzwonić:)lucyja pomoże ogłaszać:) aha na allegro wciąz obserwują szczeniaki..też może ktoś zabarabani:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Dziewczyna która ma odebrać Reksia w Śremie próbowała się z Baksiem skontaktować, ale bez efektu. Podałam teraz wszystkim namiary do dziewczyny, która ma w Śremie odebrać pieska, więc mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku.[/QUOTE]
Lucynka ale akcja ja dzwoniłam pod tej numer co Ci podałam i odebrała ta dziewczyna co ma odebrać Reksia w Śremie :) ale się uśmiałam. Baksio jest w pracy i nie może odbierać telefonów jutro będzie się kontaktował ze wszystkimi
Ja już chyba pójdę spać bo nie wiem co robię :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Reksio o 10.00 pojechał w drogę do lepszego świata:multi::multi::multi:
[/B]Na spacerku był bardzo szczęśliwy,skubał trawkę,tulił się do moich kolan,do samochodu wsiadł ładnie,cały czas był bardzo spokojny i zadowolony.
Niestety jego stan jest fatalny,sierść mocno przerzedzona i rany na skórze od drapania,widać,że Reksik ma mocne uczulenie na pchły.
Ten wyjazd to dla niego zbawienie.
Dziękuję wszystkim za pomoc dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA'][B]Reksio o 10.00 pojechał w drogę do lepszego świata:multi::multi::multi:[/B]
Na spacerku był bardzo szczęśliwy,skubał trawkę,tulił się do moich kolan,do samochodu wsiadł ładnie,cały czas był bardzo spokojny i zadowolony.
Niestety jego stan jest fatalny,sierść mocno przerzedzona i rany na skórze od drapania,widać,że Reksik ma mocne uczulenie na pchły.
Ten wyjazd to dla niego zbawienie.
Dziękuję wszystkim za pomoc dla niego.[/QUOTE]
A ja potwierdzam, że dzis jest wielki dzien dla Reksia !!!
Dotarł do Śremu, a tam juz pani prezes fundacji i wspaniała Paula zajęły się biedakiem. Zaliczył od razu wizytę u weterynarza, bo jest strasznie zapchlony. Ma od pcheł rany na ciele, więc został odpchlony i dostał antybiotyk ponieważ rany zaczęły ropieć. Jest strasznie przymilnym psem i podbił już serca kobiet :) Będę pisać njusy o nim i mam juz obiecane fotki, więc napewno Wam pokażę Reksia w nowym lepszym świecie :)
Dziękujemy Arkowi za transport !!!

Link to comment
Share on other sites

wspaniałe wieści dziękujemy:):)on był ostrzyżony w wakacje, wtedy byłyśmy ostatnio w Szczytnie i miał juz lekko zaczerwienone ciałko, ale teraz taka pogoda, sierśc pomału odrasta i się zmienia wszystko, można powiedzieć w ostatniej chwili uratowany, bo by zżarły go:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...