Jump to content
Dogomania

4 dzikie szczeniaki + ciężarna suka + dwa kundelki- Proszę o pomoc


Ania012

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ludzie gonią te psy? Cholera, żal strasznie, tylko czy ktoś weźmie takie do adopcji :(
Ja mam zawsze dylemat, jak pies żył wolny paręnaście lat, a tu nagle dla jego dobra hotel,kraty... :( Ale zostawić też szkoda :(
JESZCZE TE KLESZCZE! :(

Link to comment
Share on other sites

Tego staruszka nikt nie ganiał,ale boją się takiej ilości psów. Działkowiczą nie podobają się bezdomniaki do tego 4 dzikusy. Też mam takiego staruszka na osiedlu, sąsiadka próbowała go udomowić, ale wyrwał jej dziurę w ogrodzeniu. Rudzielec jest nasz osiedlowy i tak już zostanie, na noce zabiera go sąsiada, rano wypuszcza a jemu to pasuje. A ten biedny ma małe szanse na adopcję, kto pokocha takiego staruszka. To jest straszne. Foczka to taki cwaniak, że znajdzie domek, a ten bidulek. Ciekawe jak by się w domu zachowywał.

Link to comment
Share on other sites

[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/205876-Bez-miski-bez-budy-ma-tylko-%C5%82a%C5%84cuch!!!-Chcemy-go-zabra%C4%87-pomo%C5%BCesz?p=16676229#post16676229[/url][/B]

POMOCY!!! ANIU MOŻE TY MASZ POMYSŁ??? TERAZ MY PROSIMY... :(

Link to comment
Share on other sites

Jutro zapytam w pracy czy ktoś się nie wybiera do zakopca, wyśle też maila do znajomych.
Co do łapania na lasso chyba najłatwiej pójdzie z foką, gdyż on strasznie przyjacielski. Obawiam się, że najgorzej będzie ze szczeniakami. Paulina na FB wysyłam dokładny adres tych działek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania012']Ku niezadowoleniu działkowiczów zabrany został niestary staruszek. Następna akcja w sobotę. Dziewczyny pewnie później coś napiszą. Ja się w pracy uśmiałam jak dostałam informację, że zabrały nie tego psa co trzeba heheheh[/QUOTE]

Ale jaja :grin::grin::grin:!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...