Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='(:Buńka:)'][URL]http://i41.tinypic.com/1hrr7s.jpg[/URL] - biedny skrzywdzony przez los pieseczek:-(:diabloti: Najpierw pańcia jeść owoców nie dała...
[URL]http://i40.tinypic.com/2ev99mx.jpg[/URL] - ... a potem jeszcze zamknęła:shake::evil_lol:[/QUOTE]
Biedny, niekochany, głodzony pieseczek :eviltong:

[quote name='understandme']O tititit :loveu: Jakie to słodziutkie zwierzątko [URL]http://i40.tinypic.com/2504dw0.jpg[/URL] :loveu:
Ale on szybko rośnie :)[/QUOTE]
Zwłaszcza jak śpi :loveu:

[quote name='Asiaczek']Cudne:)
[URL]http://i42.tinypic.com/14w66wj.jpg[/URL]

Pzdr.[/QUOTE]
Dzięki :smile:

[quote name='kalyna']Ależ Milo ma uroczy ten pyszczek, taki słodziak z niego :loveu:


też macie wspólne odpoczywanie :evil_lol:[/QUOTE]
Oczywiście ;). Jak oni odpoczywają to ja mam czas coś ogarnąć lub się zdrzemnąć :evil_lol:

[quote name='leónowa']Wariaty:loveu:[/QUOTE]
Aż strach.

[quote name='Franca81'][URL]http://i42.tinypic.com/14w66wj.jpg[/URL]

to najlepsza psia mina jaką kiedykolwiek widziałam :loveu:[/QUOTE]
Słodziak i mendziołek w jednym :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tan mały diabeł doprowadzi mnie do zawału :angryy:. Dzisiaj rano tak się rozszalał z Olim, że wyskoczył z połowy pokoju na kanapę. Nie trafił do końca i zawisł na niej. Podciągnął się, odbił i znowu przeleciał pół pokoju prosto na głowę Olka. Źle wycelował i rąbnął o podłogę. No i zaczął kuleć. W nagrodę jeszcze go kliknełam :mad:
Zaraza mała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Tan mały diabeł doprowadzi mnie do zawału :angryy:. Dzisiaj rano tak się rozszalał z Olim, że wyskoczył z połowy pokoju na kanapę. Nie trafił do końca i zawisł na niej. Podciągnął się, odbił i znowu przeleciał pół pokoju prosto na głowę Olka. Źle wycelował i rąbnął o podłogę. No i zaczął kuleć. W nagrodę jeszcze go kliknełam :mad:
Zaraza mała :diabloti:[/QUOTE]

Dał Miluś czadu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']No bo na bolącą łapkę to jakiś duży smaczek byłby dobry :evil_lol:[/QUOTE]
Na bolącą łapkę dostał okład na tyłek :diabloti:

[quote name='Falkaa']I na ruszt :evil_lol:[/QUOTE]
E tam, za chudy jest. Chyba że najpierw go zwiążę i podtuczę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Tan mały diabeł doprowadzi mnie do zawału :angryy:. Dzisiaj rano tak się rozszalał z Olim, że wyskoczył z połowy pokoju na kanapę. Nie trafił do końca i zawisł na niej. Podciągnął się, odbił i znowu przeleciał pół pokoju prosto na głowę Olka. Źle wycelował i rąbnął o podłogę. No i zaczął kuleć. W nagrodę jeszcze go kliknełam :mad:
Zaraza mała :diabloti:[/QUOTE]

Haha ale masz przeboje, taki urok jest już słodziutkich szczeniaczków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Tan mały diabeł doprowadzi mnie do zawału :angryy:. Dzisiaj rano tak się rozszalał z Olim, że wyskoczył z połowy pokoju na kanapę. Nie trafił do końca i zawisł na niej. Podciągnął się, odbił i znowu przeleciał pół pokoju prosto na głowę Olka. Źle wycelował i rąbnął o podłogę. No i zaczął kuleć. W nagrodę jeszcze go kliknełam :mad:
Zaraza mała :diabloti:[/QUOTE]

luuuuuubię to :evil_lol:
też skoczny diabeł Ci się trafił, więc nie będzie letko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Diabełka trzeba porządnie wyklikać to będzie aniołkiem :evil_lol:
Szczyl jak szczyl czasem ma głupie pomysły ;) może z nich wyrośnie a może nie. Co do skakania to też różnie bywa. Olkowi w miarę szybko przeszła chęć na skakanie, zwłaszcza po ludziach. Milo natomiast tylko hopsa, kica, patataja :evil_lol:. Najgorzej jak wyskakuje do przechodniów :roll:

Nie dość że upał nie do wytrzymania, to małego urządliło jakieś cholerstwo w fafla :mad:. Już mu pomału opuchnięcie zeszło ale strach pomyśleć co by było jak by to połknął.

Link to comment
Share on other sites

Ledwo bo ledwo ale przetrwaliśmy wczorajszy upał. Dzisiaj na szczęście troszkę przyjemniej. Tylko znowu zapowiadają takie upały i szybko się nie skończą :shake:

Mały nadal upiększa mi życie. Na spacerkach idzie sobie ładnie i nagle skok na mnie i pazurami jedzie po wszystkim. Moje kur.. słyszało chyba z pół osiedla a piesek zadowolony :diabloti:
Druga sprawa to taka, że on chyba się nudzi i szarpie mi smycz, gryzie ją, skacze po mnie i nic na niego nie działa.
Muszę częściej klikać :cool3:

No i Milo pilnuje mieszkania :crazyeye:. Siedzimy sobie wieczorem, a sąsiedzi gadali na balkonie. Najpierw posłuchał a potem ich oszczekał :evil_lol:. A to nasz ulubiony sąsiad :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...