Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

Dzisiaj znacznie lepiej- zjadł, był na spacerze, chciał ganiać ze swoją ukochaną i włomotać jakiemuś psu. On chyba pierwszego dnia nie dostał nic przeciwbólowego i dlatego było tak źle.
Jedyne co mnie martwi to to, że dzisiaj nic nie pił no i coraz bardzoej zaczyna się interesować szwami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']No właśnie tez mi się tak wydaje , że liczyli że skoro miał narkoze to p/bólowego nie dali :( i psiak cierpiał .[/QUOTE]
Niestety u wetów to częsta praktyka. Nawet moja wetka, która kastrowała Nero mówila mi o tym. Z reguły jest to powód złego samopoczucia po kastracji :shake:

No ale cieszę się, że z Olim już lepiej ! Niech szybko wraca do formy! W imieniu Nero witam w gronie bezjajecznych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Mam nadzieję że już z nim lepiej bo jutro ma nie dostawać przeciwbólowych.
Zanim człowiek gdzieś pójdzie musi wszystko wiedzieć bo mu nie powiedzą :roll:[/QUOTE]

Jeżeli byłaby taka potrzeba, to ja dałabym przeciwbólowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Mam nadzieję że już z nim lepiej bo jutro ma nie dostawać przeciwbólowych.
Zanim człowiek gdzieś pójdzie musi wszystko wiedzieć bo mu nie powiedzą :roll:[/QUOTE]

To jest prawda niestety, laikowi łatwo narzucić własną wiedzę. Czyli z Olim będzie już lepiej;)
A jak długo szwy się nosi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Jeszcze zapytam o te leki.
Szwy ma mieć 10dni, czyli jak wszystko będzie ładnie się goić to 28 grudnia mu zdejmą :smile:[/QUOTE]

Czoko miał szwy ściągnięte po 7 dniach ( te zwykłe) i miał jeszcze kilka, które same się rozpuściły bo jakimś czasie. :)

A i cieszymy się, że z Olim wszystko w porządku! :multi:
Pozdrawiamy. I miłego dnia życzymy. :D

Link to comment
Share on other sites

Staramy się go pilnować aby czegoś nie nawywijał ale wiadomo że się nie położy i nie będzie grzecznie leżał przez dwa tygodnie ;)
Pan doktor powiedział, że dopiero jakiś czas po zdjęciu szwów można będzie mu pozwolić na większą dawkę ruchu. Ja jakoś tego nie widzę, już dzisiaj zabawki latały, choinki były zagrożone a moja wersalka przestawiona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Staramy się go pilnować aby czegoś nie nawywijał ale wiadomo że się nie położy i nie będzie grzecznie leżał przez dwa tygodnie ;)
Pan doktor powiedział, że dopiero jakiś czas po zdjęciu szwów można będzie mu pozwolić na większą dawkę ruchu. Ja jakoś tego nie widzę, już dzisiaj zabawki latały, choinki były zagrożone a moja wersalka przestawiona :evil_lol:[/QUOTE]

czyli pies sie dobrze czuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Czuje się znacznie lepiej.
Dzisiaj już nie dostał przeciwbólowych a jutro (właściwie dzisiaj) idziemy na ostatni antybiotyk i oby było dobrze :smile:[/QUOTE]

teraz już idzie ku lepszemu ;)

Za kilka tygodni powinny pomalutku następować zmiany w zachowaniu , bo nie ma nic od razu

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']teraz już idzie ku lepszemu ;)

Za kilka tygodni powinny pomalutku następować zmiany w zachowaniu , bo nie ma nic od razu[/QUOTE]
Jak narazie chce włomotać większości psów :evil_lol:

[quote name='Sonka95']Wesołych rodzinnych Świąt wam życzymy :loveu:[/QUOTE]

[quote name='understandme']Hej! Życzymy dużo zdrówka!
Wesołych Świąt![/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament'][COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='dagaa111']Wesołych świąt wam życzę ;)[/QUOTE]
Dzięki i wzajemnie :smile:

Link to comment
Share on other sites

U nas np. kastracja wiele nie dała, jaki był do psów cięty taki został, cięzko było, ale musialam sie napracować, żeby go do normalności doprowadzić. Ale to też żadna reguła, jedne psy sie zmieniają drugie pozostaja tak samo 'walnięte' jak były:evil_lol: Takie małe pocieszenie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...