Jump to content
Dogomania

Gdzie na weekend z wyżełkiem?!?!?!


NinaR

Recommended Posts

Mam pytanie, czy znacie moze jakies konkretne miejsca(pensonaty,hoteliki,na terenie calej Polski ) gdzie mozna wybrac sie z wyzelkiem? Planujemy weekend i chcemy zabrac naszego czworonoga.
Szukam jakis konkretnych miejsc, ale jesli macie moze namiary na jakies konkretne, wyprobowane to bede wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A ja mam pytanie gdzie można taki przewodnik dostac? Dla nas to ważne bo dotąd podróżowaliśmy dużo, tyle, że z jednym psem, a teraz doszedł drugi i chcielibyśmy np. w góry wyskoczyć domek wynająć- bo wygodniej i w razie czego psy pośpią troszkę w domku, pozwiedzać i coś przekąsić wracając z psami ze spacerów. Tyle że nie wiemy gdzie cztery łapki sa mile widziane, a gdzie nie. Super byłby taki przewodnik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=DarkGreen]Ja ze swojej strony moge polecic pensjonat "LESNY DWOR" w Raciazu w borach Tucholskich.

Tel.052 559 25 25, 336 17 96; [url]www.lesny-dwor.com.pl[/url]

Bylismy tam w lipcu z weimarami. Cudownie, wspaniale.
Wlascicielka to najsympatyczniejsza ze wszystkich wlascicielek jakie do tej pory spotkalam.
Sliczne pokoje, super jedzenie; mozna ustalic wczesniej.
Super! Wkrotce wybieramy sie tam znowu. Jest tuz za ogrodzeniem jezioro, zreszta w ogole sporo ich tam i, mnostwo terenow do spacerow.
Nigdzie z psami do tej pory nie czulam sie tak komfortowo; nawet w agroturystycznym.
Polecam i pozdrawiam
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam Serdecznie,
zakładam ten wątek dla osób posiadających wyżły tak jak ja. Jestem szczęśliwą właścicielką wyżła a dokładnie setera irlandzkiego Aramisa (Ari) :loveu:. Chciałabym zaprosić wszystkich na wspólne spacery, gdyż ostatnio zdałam sobie sprawę, że dla wyżla najlepszym spacerowym kompanem jest drugi wyżeł :evil_lol: :) Ja niestety musze poczekać na drugiego psiaka, dlatego postanowiłam założyć ten wątek. Mój piesek jest łagodny i przyjacielski. Posłuszny, melduje się i nie odbiega daleko. Mam go krótko bo od 17 stycznia ale jak na psa 4-5 lat zrobił ogromne postępy! W obecnej chwili jesteśmy po kastracji ale sądzę, że od 1 marca śmiało możemy się wybierać na cudowne szarże :) Lubimy podróżować zatem dłuższe wyjazdy nie stanowią problemu, pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...