Jump to content
Dogomania

Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.


beka

Recommended Posts

[quote name='sylwija']domek pod Krakowem napisał maila do jamora
na FB trochę jest zapytań, (ale ja tam umiem tylko podejrzeć, co się dzieje..)[/QUOTE]

pytania z FB
[LIST]
[*]Czy sunia toleruje inne psy?? ( w szczególności ras małych??) Szukam dla rodziców do domu dużego psa, ale mają jeszcze yorka...
[*]mam sprawdzony domek pod Krakowem jeśli sunia toleruje inne suki, napisałam maila do jamora
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Jamor móglby ja wziąc do siebie i sprawdzic co i jak ale potrzebne deklaracje. on ma juz jednego porzuconego i niedawno znalazł kolejnego.[/QUOTE]


Zaplace za tydzien hotelowania Saby u jamora. OK ? Potem zobaczymy co bedzie.

Link to comment
Share on other sites

On jest gotów ją zabrać, jeśli będą deklaracje, serce mi pęknie, że ona ciągle wypatruje...czuje się zagrożona, świat jej się zawalił...ona teraz potrzebuje człowieka.
Założycielka wątku powinna wpisać w tytule, że potrzebujemy wsparcia finansowego dla Saby na hotel.

Link to comment
Share on other sites

z forum Jamora:
Mowisz i masz. własnie z nia wróciłem. Przedreptalismy powolnym kroczkiem całą trase. Troche zdziwiona jak wyszlismy na ulice. z głowa przy ziemi szła za mną z tyłu o 1 metr. widac u niej zmeczenie, depresje. jest chuda. Futro - tu bede miał niezła jazde, bo ciezko widze aby to rozczesac, kołtuny trzeba bedzie wyciac. Agresji - zero. dała sobie przejrzec zęby. Nie wygladają na 7 lat, według mnie to z 5.Pogadałem chwile z Panem Franciszkiem, w sumie to on nie ma pewnosci ile ona ma lat. Byli własciciele to Panstwo Przybylscy ps"Krzaki" . Ja kojarze to osoby, prowadzili kiedys sklepik z barem, ale chyba nie bardzo pilnowali interesu bo oboje mieli słabosc do alkoholu. Rodziny brak.
[IMG]http://jamor.pl/forum/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] suka od ponad czterech miesiecy jest tam sama i ciągle czekała na nich.
Ja szedłem do siebie na skróty przed sady , to wypusciłem z ręki smycz, suka cały czas szła za mną, ciagle 1 metr z tyłu - do samych kojcy na moim podwórku, z taka pokora i smutkiem w oczach jak na ścięcie " róbcie ze mna co chcecie, nie chce mi sie juz życ".
Naprawimy ją [IMG]http://jamor.pl/forum/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG]

:painting::painting::painting:

Biedna sunia :-( teraz będzie coraz lepiej...

Link to comment
Share on other sites

ostatnie info:
[quote name='"jamor"'](...)proponuje tak : 13 zeta /doba , wszystkie sprawy z vetem- szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia i zabezpieczenia przeciwkleszczowe - biore na siebie. jesli wypadnie tez choroba - tez biore na klate.
Przejrzałem jej jeszcze dokładniej klawiature, jednak na spoko te 7 lat bedzie.[/quote]

cieszę się, że już bezpieczna i w dobrych rękach :) teraz powinno już byc tylko lepiej
ale wciąż potrzebne deklaracje i DS oczywiście

[quote name='beka']Mogę prowadzić watek i jak trzeba zbierac kasę.[/QUOTE]
zgłosiłam do Czarodziejki, przepisała na Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...