Jump to content
Dogomania

Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!


Recommended Posts

właśnie zajrzałam na pierwszą stronę, to czyli jest w porządku :)
[quote name='Cudak']Zobaczymy, czy kolejną kotę uda mi się złapać dla AlfyLS na DT i czy też będzie wymagała leczenia. [/QUOTE]ok, ale umówmy się tak, że jak po weekendzie jeszcze nie złapiesz kota (ale mam nadzieję, że dasz radę) to przelewam wszystko do Ciebie, żeby rozliczyć bazarek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane mnie jest bez różnicy. Jak dojdzie ta kasa od Cudak - 18 zł. - to Helena będzie "załatwiona".
Kasa na szczepienia w tym przypadku by nie była potrzebna bo Pani ja zaszczepi sama. Mam tylko nadzieję, ze Pani się nie rozmyśli i Helenka będzie miała już DS taki na zawsze ;).

A reszta kasy z bazarku - nawet nie wiedziałam że tyle tego nazbierałaś :crazyeye: może być do Kociej Doliny bo tam na jedzenie zawsze kasy potrzeba a może do mnie. Wy decydujcie.....

A czy ta kicia, która ewent. ma do mnie przyjechać to przyjedzie po sterylce czy sterylkę będziemy u mnie robić? Bo wtedy kasa byłaby potrzeba na ten zabieg...

Tak czy siak najpierw czekamy do piątku...:kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw trzeba tą kotkę złapać, potem będziemy myśleć, gdzie ją wysterylizować :) a na razie jeszcze trzymam kciuki za Helenki nowy domek.

Pieniądze najlepiej na Twoje konto, w razie czego przelejesz na Fundacyjne, jak nie będą potrzebne (a ta kotka też miała jakieś zmiany skórne... może od niewłaściwego żywienia, a może też świerzb)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mania2101']Cieszę się, że zostałąm tak pozytywnie oceniona przez Pania i przez Helenę, jutro czekam na telefon i w piątek Helena już będzie w nowym domu, całą rodzina się cieszy, pozdrawiam:)[/QUOTE]

Witamy serdecznie na wątku przyszły domek Helenki :lol:. To teraz już jestem pewna że nowe fotki będą. A jak Helenka spodobała się reszcie rodziny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']jednak nie mogę jeszcze rozliczyć bazarku, bo przed chwilą poszło pudełko za 15zł :):)[/QUOTE]
Super :loveu:


Najważniejsze, żeby w 1. poście było potwierdzone, ale na bazarku też nie zaszkodzi :)

Helenka już w nowym domku?

Link to comment
Share on other sites

Wpłatę na bazarku potwierdziłam :lol:.

Helenka gdzieś tak od 17-tej już w nowym domu :multi:.
Całą drogę się ciekawie rozglądała i podziwiała świat za oknami. W nowym miejscu widać, ze jej się spodobało. Na początku trochę posiedziała pod łóżkiem ale później zaczęła zwiedzać całe mieszkanie. Ma teraz naprawdę dużo miejsca do biegania i dokazywania i co najważniejsze aż 6 rąk do zabawy i podgryzania.
Mamy obiecane dużo nowych wiadomości i dużo fotek - trzymamy za słowo :lol:

Przed Heleną i jej rodzinką teraz pierwsze trzy wspólne dni. Wszyscy będą w domu więc Helenka dokładnie pozna swoją rodzinę a Rodzina Helenkę - ciekawe jakie będą odczucia we wtorek ;)
A w tak fajnym i spokojnym miejscu jak ma domek Helenka to myślę, ze połowa z nas chciałaby mieszkać...... Ja tam jej trochę zazdroszczę......

Myślicie, ze ona nauczy się miauczeć po niemiecku???????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...