Jump to content
Dogomania

***=Gordi=*** Golden Retriever :)


goldenka245

Recommended Posts

[quote name='ewatr'][B][COLOR=DarkOrchid]Witam serdecznie :loveu:

nareszcie foty :lol:

a na ten wyjazd zabierasz maluszka / Gordiego ;) /?[/COLOR][/B][/quote]
Heeeej!:multi: Maluszka nie zabieram niestety :p Może to i dobrze?:evil_lol:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img177.imageshack.us/img177/5899/gordiodfryzjerauh2.jpg[/URL]

Ajajaj nareszcie :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Hehehe :) Cześć:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Losie, nie zolwiki mialy byc :diabloti:

Btw Gordi fajnie wyglada w tych zolwikach. A jaki zainteresowany, tym co miga za oknem :loveu: A gdzie on tak pedzi tym samochodem? Cos przyjemnego czeka na niego (spacer?) czy wet :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aaliw']Losie, nie zolwiki mialy byc :diabloti:

Btw Gordi fajnie wyglada w tych zolwikach. A jaki zainteresowany, tym co miga za oknem :loveu: A gdzie on tak pedzi tym samochodem? Cos przyjemnego czeka na niego (spacer?) czy wet :lol:[/quote]
Wracał do domu od fryzjera ;-)
Miały być łosie ale imgshack nawala ;// A mam je już na kompie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']W salonie fryzjerskim w bielsku ;-)

dla tych, którzy nie wiedzą:eviltong: :
Gordi w przyszłym roku doczeka sie koleżanki :D Jednak nie goldenki:lol: :loveu:[/QUOTE]

Pytając gdzie miałam na myśli miejsce na ciele psa:) no chyba że o Ty byłas u fryzjera a Gordi Ci towarzyszył:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DiDDlina85']Pytając gdzie miałam na myśli miejsce na ciele psa:) no chyba że o Ty byłas u fryzjera a Gordi Ci towarzyszył:)[/quote]

:roflt:a to dobre ;)
Goldenka, czy pies mial tez wycinana wlosy [B]za [/B]uszami?
I sie pytam: Gdzie te zdjecia losi :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aaliw']:roflt:a to dobre ;)
Goldenka, czy pies mial tez wycinana wlosy [B]za [/B]uszami?
I sie pytam: Gdzie te zdjecia losi :mad:[/quote]
NO Ie Ma MNIE W DOMU:evil_lol: Za uszami troszkę tak ;P
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja wiem, a ja wiem! :eviltong:

Miłego wakacjowania Karolinko :)[/quote]
A dziękować Justynko:loveu:
[quote name='aleb']I fotki z wakacji mają być :evil_lol:[/quote]
A będą :D Nawet na działce sie bawiłam w fotografa:diabloti: Będe miała nagraą Kłeze (nie pamietam jak sie to po kaszubsku pisze, ale chodzi o koze:evil_lol: taka piosenka ;PP)
[quote name='justys95']Czyli jednak beagle ;)

Miłego wypoczynku! :D[/quote]
Ajjj cicho:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']:diabloti:


PS:Ale ci fajowo :-o i dawaj te foty, bo aż mnie cosik bierze :)[/quote]
Wiem, że mi fajowo:diabloti: :evil_lol: Dam :PPP

[quote name='Viz']To ja również życzę miłego wypoczynku i oczekuje masy fotek! :evil_lol:[/quote]
Wypoczynek już jutro się kończy:-(
[quote name='aleb'][B]Karolina[/B] kiedy wejdziesz na gg??? :mad:[/quote]
Jutro wieczorkiem chyba ;)

Żeby nie było, że nic nie opowiadam to coś opowiem ;P
Więc....
Dawno,dawno temu... poczekajcie to chyba nie tak sie miało zaczynać:ices_bla: Aaaaa.... nie ważne:p
Więc....
....W poniedziałek około godziny 19:00 dojechaliśmy do miasta zwiącego się Chojnice:cool3: Dostaliśmy od cioci (to moja przybrana ciocia:evil_lol: jej mąż to kolega mojego taty z liceum:eviltong: ) pyyyyszną kolację wraz z pomidorkami pokrojonymi w plastry, posypanymi ziołami i czosnkiem i zalane "sosem'' z majonezu i śmietany :D Mówie Wam pyychaaaa:loveu: :cool3: :lol:
We wtorek rano wyruszyłam na zakupy:diabloti: zoologów nie było fajnych więc poszłam kupować ciuchy:diabloti: Kupiłam sobie rybaczki w House'ie i bluzke w Big starze:lol: :p Po południu pojechaliśmy nad morze do Poddąbia:p Było fajnie, ciepło, kąpałam się w morzu, choć woda była lodowata ;];] Byliśmy też w Rowach i tam też byłam na zakupach ;P Kupiłam 2 bluzki w house'ie xD ... no i wróciliśmy tutaj (Chojnice) wczoraj popołudniu (około 17:30). Poszliśmy do znajomych na grilla. Mają pittka straaasznie kochanego, chociaż strasznie szczeka i wydaje sie groźny merda ogonkiem i bierze do pyska ogromny kamien i rzuca nim w blache, chyba chcąc zwrócić na siebie uwagę. No a dzisiaj też tak sobie podróżuje ;PP O godzinie 20:30 pojechałam z ''wujkiem'' i tatą do portu do CHKŻ do łódzi wujka tylko, aby dolać paliwa i coś tam sprawdzić.... TYLKO:evil_lol: ...Skończyło sie na tym, że o 21:00 wypłyneliśmy w krótki rejs;) No i zostawiłam ładowarkę nad morzem:evil_lol:
No i jutro wracam:lol:
To na tyle chyba :PP
Buziaki:loveu:



[SIZE=1]P.S. Ci co mi dali adresy dostaną pięęęękne pocztówki:cool3: :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Karolinko! :)
Ale Ci tych wakacji zazdroszczę, tych zimnych kąpieli w morzu(jak Ty tam weszłaś? Przecież wcale nie jest ciepło, max.23 stopnie! :crazyeye:), no i rejsów wieczorem... :) Cieszę się, że masz udane wakacje!

Ale wracaj już do nas... ;)[/quote]
Hej Justynko!:loveu:
A weszłam na siłe:evil_lol: Było zimno, ale przecież musiałam wejść:evil_lol:
Wracam, wracam, zaraz wyjeżdżam ;-) Zdjęcia będe mieć wysłane na maila:cool3: A na płytce mam zdjęcia z spływu na Zbrzycy, na którym byliśmy tu w maju:eviltong: No i mam też nagraną kłoze i kompanije wodzeboków:evil_lol: To sie inaczej pisze, ale nie ważne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Hej Justynko!:loveu:
A weszłam na siłe:evil_lol: Było zimno, ale przecież musiałam wejść:evil_lol:
Wracam, wracam, zaraz wyjeżdżam ;-) Zdjęcia będe mieć wysłane na maila:cool3: A na płytce mam zdjęcia z spływu na Zbrzycy, na którym byliśmy tu w maju:eviltong: No i mam też nagraną kłoze i kompanije wodzeboków:evil_lol: To sie inaczej pisze, ale nie ważne:evil_lol:[/quote]

Nie no, wyjazd Ci się kończy, a Ty jeszcze przed kompem siadasz... :shake: Won stąd, ale już - posiedzisz na internecie jak wrócisz :diabloti:

Coś mi się wydaje, że szykują się bombowe zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie no, wyjazd Ci się kończy, a Ty jeszcze przed kompem siadasz... :shake: Won stąd, ale już - posiedzisz na internecie jak wrócisz :diabloti:

Coś mi się wydaje, że szykują się bombowe zdjęcia ;)[/quote]
Jakie won? :mad: Ja ci tu dam!:diabloti: Od razu mówie, że fotek z rejsu nie mam.... mam tylko fotki na łodzi:eviltong:
[quote name='ß@$!@']Hej:lol:
Czyli będziesz dziś wieczorem? a Gordi z Tobą pojechał? :cool3:
kurdeeee jakbyś wrociła wczoraj to jechałybyśmy dziś razem na konie...no, ale cóż, to najwyżej za tydzien pojedziemy razem :cool3:[/quote]
Będe wieczorem:eviltong: Gordi niet :D
a gdzie jedziesz na te konie??

~~~~~~~~~~~~~~~
Doberek :D mykam, bo mnie wywalają:placz: :lol: Opiekujcie się tutaj dzisiaj moją galerią żebym jej po powrocie nie musiała sprzątać:diabloti: Wkońcu to jakieś (AŻ:evil_lol: ) około 8 godzin jazdy:cool3: Dobra ide :PP
Paaa :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...