Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc na wczoraj - Geri ma dom.


elzunia

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Elu, ten domek sprawdzony z Warszawy? Mamy tam duzo cioteczek, pewnie pomoga zrobic wizyte.
Boze...biedne psisko :([/QUOTE]
Podobno wszystko sprawdzone ,dopiero do domu wróciłam,zaraz zajrzę na FB i sprawdzę.Właścicielka weterynarzem jest.Teraz szukamy transportu i kasy na transport

Link to comment
Share on other sites

Na wydarzeniu na facebooku jest pełna mobilizacja od sobotniej nocy. Dom pewny stały w Warszawie jest zaklepany. Para, gdzie jest jedna sunia, kobieta jest weterynarzem, czekają na Geriego! Transport ustalony na sobotę, może są jakieś szanse na czwartek. Trwa zrzuta na ten transport. Ale najważniejsze- kto z Nowej Rudy może szybko Geriego zabrać i przetrzymać do czasu transportu??!!! To jest mega ważne, bo ten psiak ranny i narażony na niebezpieczeństwo, skoro pijak tam przychodzi. To raptem 3-4 dni!! Zadziałajcie błagamy, bo Warszawa stanęła na rzęsach i wszystko dopina. Nie mamy jedynie wpływu na bezpieczeństwo Geriego w Nowej Rudzie do czasu transportu! Ela , z tego co wiemy, nie jest w stanie go przetrzymac te kilka dni, bo jest obłożona psami i dziećmi i pracą. Ktoś musi ją tam wesprzeć aby zabezpieczyć do tego czasu Geriego. Tu jest wątek na fb, gdzie się komunikujemy, zajrzyjcie:
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=164414653611691[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Moze Ela znajdzie chwile, żeby zajrzec do niego.[/QUOTE]
Witajcie cioteczki problem goni problem.Chyba sama je przyciągam nie miałam kiedy tu weh\jść.Geri (cholera)gryzie tę kość z ogona.Wydaje mi sie jak by był znowu krótszy.Wszystko jest zapiete na ostatni guzik czekam na wiadomość albo jutro a jak nie to w sobote na 100% wyjeżdża auto z Wawy po psiaka>Domek jest super>Geruś by mieszkał u Pani weterynarz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, zajrzyjcie na FB - tam na biezaco sa wpisy od nowych wlasiciceli Geriego.
Trwa wlasnie plastyka ogonka i kastracja :) Sunia - rezydentka juz sie pogodzila z mysla o nowym koledze.

Elu! udalo sie i mozesz byc z siebie dumna!!!![/QUOTE]
Edytko najważniejsze,że się udało.Jest w domciu,mieszka u Pani wet czyli jest pod stałą opieką.Na FB mają być później bądź jutro fotki Geriego.Ja już jestem szczęśliwa ,że jest pod dobrą opieką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...