Jump to content
Dogomania

Grupa alternatywy - psiaki z lubelskiego i nie tylko pilnie szukają własnych domów!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wrzucilam foty z sobotniego pobytu w schronie na zamolskie ogólne.
Tam jednak wchodzi więcej osób.
Raaja dwa nie da sonie w kaszę dmuchać- prędziutko się podpasie dziewczynka.
Raaja 3 jest na pewno w ciąży, utyka na łapkę, podobno cała sfora psów wykorzystywała ją na polach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Zadziwia mnie fakt, że Abu w ogóle nie bał się Lorika i od pierwszej chwili psiaki potraktowały się jak dobrzy kumple.
Zwykle malizny boją się dużych psów.[/QUOTE]

Abu jak trafił do mnie bał się psów bardzo, sikał pod siebie na ich widok, ale dużo ćwiczyliśmy nad relacjami z psami i zmiana jest ogromna:-) ostatnio pogryzła go jedna osiedlowa sunia i troszke bardziej zrobił się nieśmiały ale nad tym też pracujemy:-)
Lori to bardzo grzeczny duży psiak, więc nic dziwnego że młody go polubił:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Jakiego pudelka? Pokazałabyś chociaż :evil_lol:[/QUOTE]

pudelke docelowo jedzie do mnie do dt, ale ja moge wziac psa dopiero od 13tego maja, wiec do tego czasu będzie siedział i pobierał nauki u LadySwallow hihihi

a to Morel:-) 11miesieczne pięciokilogramowe coś hihi

[IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3812/10018741.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Przecież to TŻ mój pudelinów niet, ja darzę je dyskretnym uwielbieniem na poziomie średniozaawansowanym :evil_lol:[/QUOTE]

kazdy TZ dupli niet....moj będzie wniebowzięty też napewno hihih choc we włoszech jak bylismy i szła jedna włoszka z trzema białymi miniaturami to sie mnie pytał co to za rasa bo fajne...hihihi ale może to o tą włoszke chodziło jemu bardziej niz o te pudle hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Za pudlami nie przepadam, ale ten jest cool :)[/QUOTE]

ja lubie pudle, ale TYLKO i wyłącznie czarne...ale ten mnie jakoś chwycił za serce no i dziewczyny naprawde nie mają co z nim zrobic (jest na mocno awaryjnym dt), wiec sie przekonałam w końcu hihi
dzięki Żuni udało sie szybciorem transport skombinować i juz pojutrze pudlis wyruszy w droge...i straci jajca...oj biedny nie wie co go czeka:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Nie do mnie, tylko do dr Pawła się uśmiechaj blondyno.
Bo Wy lody żarłyście ( a ja nie ) i dlatego Was tak wzięło.
Trzeba było kulturalnie przy napitku zostać, to byłybyście zdrowe jak rybki .[/QUOTE]

A nie nie, moja droga, ja byłam chora już dzień wcześniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']mój to napewno do domu by mnie nie zaciagnął...może do jakiejś suczki, albo w krzaczory:-) a najpewniej to za Twoim by leciał;-)[/QUOTE]

No, to byśmy spały u Eli w piwnicy - ciepło, bezpiecznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...