Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']A ja tu zaglądam w innej sprawie :oops: ale Ti oczywiście przepiękny :loveu::loveu::loveu::loveu:

mam pytanie w sprawie kotów , tez posiadacie dlugowłose więc .... jak często i jakie pasty podajecie im na ułatwienie "wydalania" włosów jakie połykają ?? ;)[/QUOTE]

dzięki :)

co do past, Bezo Pet i Multi Soft Extra. Irena ostatnio była zakłaczona i dostała coś weterynaryjnego na 3 dni, ale nie wiem co to było. a co do częstości, to zależy od kota, większość to jak się przypomni, ale o Irce bardziej trzeba pamiętać. duuużo daje jedzenie trawy, teraz żrą na potęgę i nie ma kłaków

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']dzięki :)

co do past, Bezo Pet i Multi Soft Extra. Irena ostatnio była zakłaczona i dostała coś weterynaryjnego na 3 dni, ale nie wiem co to było. a co do częstości, to zależy od kota, większość to jak się przypomni, ale o Irce bardziej trzeba pamiętać. duuużo daje jedzenie trawy, teraz żrą na potęgę i nie ma kłaków[/QUOTE]

My dajemy Bezo Peta-a a czasami znajduje takie niespodzianki że aż się niedobrze robi .... myślałam że to może tylko u naszych kotów tak to wygląda :roll:

dzieki wielkie za odpowiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']A dla mnie zajebiste jest aportowanie z wody np :loveu: albo aportowanie z pamięci :multi: i to zamierzam robić ze swoim labkiem :diabloti:[/QUOTE]

Jeśli chodzi o wodę to mi się podoba Dog Diving :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']My dajemy Bezo Peta-a a czasami znajduje takie niespodzianki że aż się niedobrze robi .... myślałam że to może tylko u naszych kotów tak to wygląda :roll:

dzieki wielkie za odpowiedz ;)[/QUOTE]

a jedzą trawę?

[quote name='Flea_mbb']Ale on świetnie teraz wygląda;) Już nie przypomina tamtego krótkoryjka z pierwszych fotek.[/QUOTE]

noo krótkiego ryjka to on nie ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']tak , teraz tak , ostatnio te włosy były zmieszane właśnie z trawą , ale znalazłam takiego mega długiego knuta , nie wiem która to zrobiła ale sie wystraszyłam :crazyeye:[/QUOTE]

możesz jeszcze pogadać z wetem, żeby dał Ci coś "mocniejszego"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']możesz jeszcze pogadać z wetem, żeby dał Ci coś "mocniejszego"[/QUOTE]

Będe musiała , ja podejrzewam że to Ibri , Ona jest chora i sierść jej masakrycznie wypada więc też pewnie zjada jej więcej ..... obecnie jest na veraflox-ie więc też nie wiem czy można to z czymś mieszac ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riannei&Garshii']Fajny mudi, jakieś 45 cm. :)[/QUOTE]

wiem, wiem że Mudi, tak tylko napisałem, nie chciałem urazić nikogo.. potocznie używam słowa "kundel" na wszystkie psy, także mojego Doga :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']Unbleble (sorki nie chce mi się pisac tego) nie mam nic do Ciebie, ale czasami podczytuję Twój wątek i odniosłem wrażenie, że TY WSZYSTKO wiesz najlepiej i super gdyby każdy robił tak jak Ty.. Musisz mieć zawsze rację i to co robi ktoś ze swym pieskiem, zawsze krytykujesz, "bo nie tak się rzuca, bo nie tak upada na łapeczki".. a nie pomyślałaś, że świat nie kręci się w okół Ciebie?
i już prostuję, nie znam Cie, nie piszę tego obraźliwie itp..[/QUOTE]
ależ ja zawsze mówię, że lubię się mądrzyć, i wcale tego nie ukrywam ;)
ALE też nie odzywam się jak czegoś nie wiem. Tudzież mówię że nie wiem. A jak się zaczyna temat frisbee, i widzę psa który lata tragicznie i wygląda jakby miał się zabić zaraz, do tego jest dobermanem, czyli psem dosyć ciężkim i za mało umięśnionym jak na takie przeciążenia, to sory ale nie mogę. I w takich momentach w dupie mam nie wiem, krytykowanie innych ludzi że są do dupy, chodzi mi tylko i wyłącznie o dobro psa. A że psu "nic się nie dzieje" to jakoś mnie mało obchodzi taka obserwacja. Bo za entym razem może się coś stać, a ja nie zdzierżę nie zwracania uwagi na minimalizację ryzyka.
No i sądzę, że jak już ktoś pokazuje zdjęcia, czy filmiki swojego psa na forum publicznym, tudzież się na nim udziela, to jest gotowy nie tylko na titanie, ale też na krytykę. Jak widać nie zawsze jest ;)
i to nie jest kręcenie się świata wokół mnie, serio, to jest totalnie co innego. Jakby się miał świat kręcić wokół mnie to miałabym dużo więcej uwag i komentarzy :grins:
teraz prowadzę kursy, i niektórzy po prostu nie kumają pewnych rzeczy. Można 50 razy tłumaczyć, a 51 inaczej dobierzesz słowa i zostaniesz zupełnie inaczej odebrany, i okaże się że faktycznie, racja, i tak faktycznie jest superancko i fajnie, i pies lepiej współpracuje, zaczął odpoczywać czy inne dla mnie proste i zrozumiałe rzeczy. Ale żeby skumać trzeba być faktycznie otwartym na krytykę ;) Ja jestem otwarta, można mnie krytykować i zawsze chętnie posłucham kogoś mądrego, dowiem się czegoś nowego, ale wydaje mi się, że moje psy są najlepszym świadectwem tego, że chyba coś jednak mam w tej głowie.


Sorki motylkowa że u ciebie w galerii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zauwazylam, ze ktos na maxa ma chec "nalezec do grupy" i dlatego lazi i dymi nizym kenny z south parku, kiedy podpalili swoje pierdy. jak w gimbazie mojego brachola. ale kuuurde on ma 13 lat...:evil_lol:


tez sorry, ze u ciebie w galerii motyl:))) ale tak jakos TO zauwazylam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ależ ja zawsze mówię, że lubię się mądrzyć, i wcale tego nie ukrywam ;)
ALE też nie odzywam się jak czegoś nie wiem. Tudzież mówię że nie wiem. A jak się zaczyna temat frisbee, i widzę psa który lata tragicznie i wygląda jakby miał się zabić zaraz, do tego jest dobermanem, czyli psem dosyć ciężkim i za mało umięśnionym jak na takie przeciążenia, to sory ale nie mogę. I w takich momentach w dupie mam nie wiem, krytykowanie innych ludzi że są do dupy, chodzi mi tylko i wyłącznie o dobro psa. A że psu "nic się nie dzieje" to jakoś mnie mało obchodzi taka obserwacja. Bo za entym razem może się coś stać, a ja nie zdzierżę nie zwracania uwagi na minimalizację ryzyka.
No i sądzę, że jak już ktoś pokazuje zdjęcia, czy filmiki swojego psa na forum publicznym, tudzież się na nim udziela, to jest gotowy nie tylko na titanie, ale też na krytykę. Jak widać nie zawsze jest ;)
i to nie jest kręcenie się świata wokół mnie, serio, to jest totalnie co innego. Jakby się miał świat kręcić wokół mnie to miałabym dużo więcej uwag i komentarzy :grins:
teraz prowadzę kursy, i niektórzy po prostu nie kumają pewnych rzeczy. Można 50 razy tłumaczyć, a 51 inaczej dobierzesz słowa i zostaniesz zupełnie inaczej odebrany, i okaże się że faktycznie, racja, i tak faktycznie jest superancko i fajnie, i pies lepiej współpracuje, zaczął odpoczywać czy inne dla mnie proste i zrozumiałe rzeczy. Ale żeby skumać trzeba być faktycznie otwartym na krytykę ;) Ja jestem otwarta, można mnie krytykować i zawsze chętnie posłucham kogoś mądrego, dowiem się czegoś nowego, ale wydaje mi się, że moje psy są najlepszym świadectwem tego, że chyba coś jednak mam w tej głowie.


Sorki motylkowa że u ciebie w galerii :evil_lol:[/QUOTE]

no spoko.. ale moim zdaniem wymagasz od innych zbyt wiele..
To że Dobek sobie skacze jak chce, to chyba właściciela sprawa.. serio? mój Dog nie robi nic, prócz spacerków.. i chyba mu nie jest źle z tym.. nie rozumiem, dlaczego tak drążysz ten temat..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zauwazylam, ze ktos na maxa ma chec "nalezec do grupy" i dlatego lazi i dymi nizym kenny z south parku, kiedy podpalili swoje pierdy. jak w gimbazie mojego brachola. ale kuuurde on ma 13 lat...:evil_lol:


tez sorry, ze u ciebie w galerii motyl:))) ale tak jakos TO zauwazylam.[/QUOTE]


jeśli masz mnie na myśli, to troszeczkę się mylisz.. i o jaką grupę chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']troszeczke?

staaary...nie, nie myle sie.
to na maxa widac jaki chcesz byc zajebisty.

ale wychodzi ci tylko gimbaza:))))[/QUOTE]

pohejtuj jeszcze, to się pośmieje.. :)
chcę być zajebisty.. wręcz modle się dzień w dzień o to :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']no spoko.. ale moim zdaniem wymagasz od innych zbyt wiele..
To że Dobek sobie skacze jak chce, to chyba właściciela sprawa.. serio? mój Dog nie robi nic, prócz spacerków.. i chyba mu nie jest źle z tym.. nie rozumiem, dlaczego tak drążysz ten temat..[/QUOTE]
ale ja nie mówię że każdy ma coś z psem robić, no proszę cię, trochę przeinaczasz fakty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']to nie jest "hejtowaanie". to jest czysta prawda.
i powiem ci, ze to wcale nie jest smieszne.[/QUOTE]

no uśmiałem się strasznie.. :)

aniusisusus, jeśli masz coś mi do powiedzenia, zapraszam na pw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']juz ci wszystko powiedzialam:)))

wychodzisz na strsznego frajera i kto ma troche mozgu, ten to widzi.[/QUOTE]

gdybyś chociaż rozumiała co znaczy "frajer" byśmy pogadali..
nie rób z siebie pośmiewiska.. jeśli masz coś do mnie, zapraszam na pw. nie ZASMIECAJ czyjegoś wątku idiotko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']bez kitu czy ktos nie powinien tego typka zbanowac...?[/QUOTE]

bez kitu czy szanowna Anusia za swe głupoty już raz była zbanowana? weź się ogarnij dziewucho, nie pisz do mnie ani w Moim imieniu, za ciężka jesteś by to zrozumieć? nie pisz i tyle debilko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...