Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire'][quote name='Rybka']Caly czas nie moge uwierzyc ze wygrala z Fariddem :angel:[/quote]Każdy hodowca o tym marzy - to się nazywa postęp hdowlany. :D[/quote]

jak narazie wszytskie dzieciaczki radzą sobie super :D :D :D

już prawie cały miot z Boni był wystawiany więc jest się z czego cieszyć :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Rybka'][quote name='Nitencja']Rybka a w krakowie a mzoe w warszawie bedziecie ??[/quote]W Krakowie napewno nie[/quote]


:cry: :cry: :cry: kiedy ja znowu zobaczę MOJĄ Lilu??? :lol:[/quote]

Waszka przykro mi ....... ale po wczorajszej hipnozie to juz MOJA Lilu 8)

Link to comment
Share on other sites

haha pobijcie sie :lol: . Jak chcecie "swoja" Lilu zobaczyc to zapraszam do wawki :wink: .

Marta dla mnie mozesz byc i czarownica 8) ...wazne ze dziala :lol:

Nad innymi wystawami sie nie zastanawialam. Ale Wasiu do Ciebie to kawal drogi :( po tym Walbrzychu musze szukac czegos blizej :wink: bo to katorga :-?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chce Wam nic mowic, ale to jest moja Lilu :evilbat: , haha i sobie zaraz do Rybki pojade i wezme sobie Lilu :lol: .
Aaaaaaa i Marta wielkie brawa dla Ciebie za sliczne pokazanie MOJEJ LILU, no i przeogromne brawa dla samej Lilu i Rybki :D .

Link to comment
Share on other sites

No ladnie sie narobilo :o 4 wlascicielki ..i co ja mam teraz zrobic :roll: .

Nio chyba Sopot jade :wink: . Ale Koszalin za daleko :-? slaby dojazd...
Mysle o Toruniu :roll: ..Białystok tez niedaleko :lol: .

Dziekuje dziewczynki za slowa uznania dla mojego malenstwa :oops: :D . Zebyscie ta dame teraz widzieli 8) normalnie jakby wiedziala ze wygrala :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Rybka']No ladnie sie narobilo :o 4 wlascicielki ..i co ja mam teraz zrobic :roll:[/quote]

adres mój znasz 8) :lol:[/quote]Wasiu bo sie pogniewamy :evilbat: ...ty lepiej zacznij jezdzic na wystawy 8)


I jeszcze poczta taka medalisty mam wyslac :lol: :lol: :lol: :wink: . Przeciez ona bez Suzi to by sie zalamala :wink: to sa dwie siostrzyczki. Lilu jak zobaczyla goldaski na wystawie to myslala ze to Suzinka :lol: . Kazdego goldena jakiego spotka to najwiekszy kumpel juz :angel: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Rybka']No ladnie sie narobilo :o 4 wlascicielki ..i co ja mam teraz zrobic :roll:[/quote]

adres mój znasz 8) :lol:[/quote]

Mój masz w katalogu 8)
u mnie jest dużo miejsca więc Suzi tez się zmieści :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Rybka']...bardzo ciekawe kogo [b][size=7][color=blue]MOJA[/color][/size][/b] Lilu by wybrala :roflt:[/quote]

to jest pytanie retoryczne :D :D :D :D

MNIE MNIE MNIE :angel: :angel: :angel:[/quote]
Taaaaaaaaaa chcialabys cio :P :wink: :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...