Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

Rybka nie zawsze sie wygrywa - tosąwłaśnie wystawy :wink:

Ja miesiąc temu wyleciałem z Fariddem w Głogowie z oceną bdb a dwa tygodnie pozniej skonczylem INTERCHAMPIONAT :lol: :lol: :lol:

będzie dobrze włos odrośnie i zapomnisz o Bydgoszczy :wink:

jest tez troche w tym wszytskimmojej winy bo.....sie troche spoznilem :roll:

Rybka sorry jeszcze raz :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marcino1978']
jest tez troche w tym wszytskimmojej winy bo.....sie troche spoznilem :roll:

Rybka sorry jeszcze raz :wink:[/quote]to byl naprawde zly dzien :-? ... zaczol sie od 12 jak Ka Vanga ze mna jechac nie mogla :-? przez pogode. Potem Marcino sie spoznil.. i wiele innych rzeczy :(

Powrot jedynie byl wesoly :wink: bo Ka Vangi mala zajela 3 miejsce w bisie juniorow :D

Link to comment
Share on other sites

A mnie kiedyś ktos opowiadał o tym, jak wyleciał z bdb z psem, który miał bodaj 25 CACIBów i innych poważnych zwycięstw. Tak że jedną oceną się nie przejmuj, a już szczególnie z psem w tym wieku. Ja AT w tym wieku w ogóle nie wystawiam, bo zazwyczaj brzydale są nieprzeciętne. Dopiero potem nagle wszystko zaczyna do siebie pasować i psy pięknieją. :D

Link to comment
Share on other sites

musze sie tego luzu nauczyc :roll: to jedyne wyjscie :wink: . Ale to pierwszy raz wiec mam tyle mysli w glowie ze lepiej nie mowic.
Dobrze ze jestem zgloszona i zaplacone inne wystawy bo tak to chyba bym sobie odpuscila na jakis czas :lol: :wink: . A tak to nie mam wyjscia :evilbat: .
Zreszta Marcino by mi nie darowal :wink:

Dziekuje Wam :oops: za wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][b]Rybka:[/b] A czy jakies piwko przed wystawieniem strzelilas?
Pomaga!
Poza tym, to zawsze pozostaje rozczarowanie... i przysiegam, ze dobrze wiem, co czujesz! Ale uszy do gory!!!! Jak bedziesz w Warszawie, to piwko sobie strzelimy :wink:[/quote]super :angel:
Ja niestety nic nie moge pic jesli gdzies jade przed podroza a juz napewno w czasie tym bardziej :roll: mam tak straszna chorobe lokomocyjna ze bym chba caly dzien w lazience przesiedziala :lol: . Prawie nic nie jem bo mi nonstop nie dobrze :-? .
Tylko na motocyklu choroby nie mam :lol:

Ale w wawce bede mogla sie napic bo to nie daleko wkoncu :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][b]Rybka:[/b] Tak trzymac! Przeciez Lilu i tak jest najpiekniejsza dziewczynka na swiecie dla Ciebie![/quote]no jasne :angel: jak kazdy pies :wink:
Ale widzialam po niej ze wystawa i ten caly poploch jej sie podobal :angel: duzo psow, sama radosc :D . Jesli ona byla zadowolona to ja tym bardziej :wink: bo bez tego bym jej nie wystawiala bo po co ja meczyc jesli by tego nie lubila :wink: .

Ide spac bo juz glupoty wypisuje :lol: . Dzieki Aga czekam na Warszawe i piffko :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie wrzucic tu kilka fotek Gai:

[img]http://www.palatina.republika.pl/gaja1.JPG[/img]

[img]http://www.palatina.republika.pl/gaja2.JPG[/img]

[img]http://www.palatina.republika.pl/KIF_0273.JPG[/img]


Gaja, Wiesia i Nugat (spacer na Polach Mokotowskich)
[img]http://www.palatina.republika.pl/softy1.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

PIEKNE ZDJECIA!!!!! PIEKNE SZCZEGOLNEI GLOWY GAJI !!!!!!!!!!
PIEKNE
CZY MOGE SOBIE JE WYDRUKOWAC ! TYLKO PROSILAMBYM O PRZESLANIE NA
[email][email protected][/email]

chce sobie powiesic w ramkach i sobie ja namalowac ?? czy moge !
i jesli macie wiecej zdjec ze spacerow - i gaji - to wrzucilabym do ogolnych zdjec - chce stworzyc kazdemu wheatenowi osobny forlder !
wol

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PALATINA']Rybka,
Nie poddawaj się!

Dziwie mnie tylko, że nie pogadałaś z UTAAP o strzyżeniu. W końcu Wysocki chwalił Gaję, że dobrze jest obcięta, więc... :roll:[/quote]Radek za to mi powiedzial ze Gaja jest za krotko scieta :-? wiec ja juz nic nie wiem...

Tak czy siak znalazlam swojego fryzjera :lol: :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Była za krótko ścięta dlatego, że wczesniej Paulina zostawiała jej włos w ogóle nie ciety w tych miejscach, gdzie miał byc długi. Potem dowiedziała się, że wszystko trzeba przyciąć, żeby urósł miękki i jedwabisty, więc wtedy Gaja była przycięta "na chama", krótko, żeby pozbyć się szczenięcych resztek, zmienic tym strukture włosa. To nie było cięcie docelowe.

Ale skoro masz już fryzjera, to jestem ciekawa, jak obie siostrzyczki wypadna w Warszawie! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...