Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Avaloth']Liwia ma wpisane 8 lat (sprawdzałam to jak zaczęłam wychodzić z tym boksem, więc może już koło 9)[/QUOTE]

No taka chca chociaz uwazam ,ze za mloda bo nocka byla dla nich za stara. Ale lepiej zeby adoptowali Liwie niz by miala siedzic w schronisku tym bardzziej ze pan mowił,ze w razie w,.zaopiekuje sie psem ,chociaz z doswiadczenia wiemy ze roznie to bywa.

Link to comment
Share on other sites

ja z tym Panem jak się okazało, miałam do czynienia już (dopiero jak zadzwonił to zobaczyłam, że mam ten nr już zapisany), bo ma firmę transportową zwierząt. :D także jestem o Liwię spokojna, Pan naprawdę w porządku, miejmy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie :)

Link to comment
Share on other sites

Avaloth mi napisała, że Liwia już w drodze do domu!!!!!!!!!! :multi: Państwo bardzo fajni, tak jak mówiłam, młodzi będą pomagać Pani przy psie i nie ma w ogóle opcji, żeby wróciła do schroniska!! Jedyne o co się trzeba martwić teraz to to, żeby Pani Liwii nie utuczyła jeszcze bardziej! :evil_lol: Więcej pewnie napisze Avaloth.

Boże, tak strasznie się cieszę!!! To wyszło tak zupelnym przypadkiem, Pan napisał o Nockę, jednak chcieli psiaka ok. 8 lat, a Nocka ma 12. Wysłałam w mailu pierwsze psy, jakie mi się nasunęły, nawet nie wiedziałam jeszcze dla kogo ma być ten psiak, czy do domu, czy do bloku, nic nie wiedziałam. Wysłałam bullowatą Donę, potem Eleonorę i Balbinę. Stwierdziłam, że na pewno jak zawsze, nikt się już nie odezwie, więc większych nadziej sobie nie robiłam. Już miałam wysyłać, ale nagle mnie coś oświeciło, że może by w sumie Liwię też dodać? Nie byłam pewna, ile ona ma lat, więc spytałam paoiii, powiedziała, że ok. 8. Bez większych emocji wysłałam maila, nie licząc na jakąkolwiek odpowiedź. Na drugi dzień, Pan zadzwonił właśnie o Liwię (wygrała z taką konkurencją :crazyeye:)!! Byłam w szoku, gdy zobaczyłam, że to właśnie ten Pan od transportu psów, opowiedział mi jak wygląda sytuacja, że jego ciocia, która chce psa, jest mocno starsza (więc psy typu Dona czy Eleonora odpadają całkowicie, wiadomo). Pani chciała chyba psa trochę większego niż Balbina, więc wybór padł na Liwię. :crazyeye: :multi: Potem Pan jeszcze rozmawiał z ciocią i decyzja natychmiastowa, dostałam sms "jutro ok. 11 jesteśmy po Liwię!" :multi: ale się cieszę, 3 lata w schronie i TAKI cudny dom!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tez sie bardzo ciesze . Dzieki Nocce dom ma Inka -schroniskowa Aga ,a teraz Liwia ,mam nadziję ,ze i ona znajdzie dom bo w schronisku siedzila 5 ponad lat ,a w hotelu juz mieszka chyba 4 miesiac ,a wiadomo ,bokuje miejsce i całe zycie nie moze siedziec w hotelu .Na razie jest kasa ale jak mi jej braknie to co wtedy , mam kilka staruszkow w hotelu?
Bardzo prosze dalej oglaszac Nocke , Pola , Dyzia , Olka z Olkusza , Dragona 12 letniego psa ktorego wzielam w niedzile oraz Mieszka -kaleke po wypadku ,ktory pojechal na dt do Tamary czyli Tamb . W hotelu mam jeszcze okolo 4 letniego mix jamnika Amora ktory blokuje miejsce od marca 2011 r. ,a moglby skorzystac jakis weteran

Link to comment
Share on other sites

z tą Liwią to naprawdę jakieś przeznaczenie! :multi: napisałam do P. Ani Szybist, taaaaaaaak się tam wszyscy ucieszyli!! :multi: jeszcze niedawno Liwia była w 'Kundlu' i zero odzewu, a teraz grzeje dupcię w domku :D
super, że i Aga w domu! :multi:
Nocka ma u mnie ogłoszenia, Polo, Amor i Mania również. A czy ten szczeniak chłopczyk znalazł dom? bo wiem, że suczka tak, a nie wiem, czy nadal go ogłaszać, czy nie.. ?
jakby Pani mogła, to proszę mi wysłać na maila opis i zdjęcia Dyzia, Olka i Dragona, to zrobię tablicę i gumtree :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']z tą Liwią to naprawdę jakieś przeznaczenie! :multi: napisałam do P. Ani Szybist, taaaaaaaak się tam wszyscy ucieszyli!! :multi: jeszcze niedawno Liwia była w 'Kundlu' i zero odzewu, a teraz grzeje dupcię w domku :D
super, że i Aga w domu! :multi:
Nocka ma u mnie ogłoszenia, Polo, Amor i Mania również. A czy ten szczeniak chłopczyk znalazł dom? bo wiem, że suczka tak, a nie wiem, czy nadal go ogłaszać, czy nie.. ?
jakby Pani mogła, to proszę mi wysłać na maila opis i zdjęcia Dyzia, Olka i Dragona, to zrobię tablicę i gumtree :)[/QUOTE]
Szczeniak nadal w hotelu, Dyzia mam zdjecia to wysle ,Dragona jak tylko dostane z hotelu Olek ma watek na dogo -szkielet wyrwany smierci ,jak odnajde to wkleje link. dzieki
a tak wogole to nie skojarzylam ze to ta sama Liwia co byla w kundlu

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam ze schroniska. Natalia, będę Ci wdzięczna do końca życia za podesłanie Panu Liwii, masz u mnie czekoladę (albo coś innego jak wolisz):evil_lol:.
Na początku Państwo mówili, że oglądali zdjęcia, filmik i nie są pewni czy Liwia nie będzie za duża, ale chcą ją zobaczyć. Ale jak ją wyprowadziłam, to już nie było opcji, żeby w grę wchodził inny pies. Cała trójka (Pan z żoną, i ciocią, która jest główną właścicielką) się nad nią zachwycała, jaka to ona spokojna, kochana, jaką ma mięciutką i błyszczącą sierść. Jeszcze chwile porozmawialiśmy, pani Iza też wychwalała im Liwię i od razu praktycznie podjęli decyzję, że ją biorą. Pod weterynarzem czekaliśmy dość długo, przy okazji jeszcze rozmawialiśmy z panem, który adoptował szczeniaka, o nowej ustawie, o wyrzucaniu zwierząt etc, wszyscy mieli do tego bardzo fajne podejście, co też mnie cieszy. Większość czasu Liwię prowadziła jej właścicielka i nie miała z nią najmniejszych problemów. Pod koniec Liwia już się sama w Panią wtulała, merdała ogonkiem, podniosła uszka, bo na początku była trochę zestresowana.
Pani mieszka na Alejach 29 listopada, od razu dostałam zaproszenie, żeby wpaść do Liwii i zobaczyć jak się miewa.
Liwcia ma obiecane od Pani 3 spacerki dzienne, wszyscy ją ostrzegaliśmy, żeby Liwi nie spasła. Wet Olga Liwię zważyła, żarłok waży 22 kg, a powinien koło 17, więc Pani ma misję odchudzenia Liwci :eviltong:
Siostrzeniec (albo bratanek?) z żoną obiecali wozić Liwię do weterynarza, mówili, ze córka może przyjeżdżać czasem Liwcie wyprowadzać, że na wiosnę pomogą ją wykąpać itp. Generalnie są chętni do pomocy, i jak już pisałam Natalii, nie ma opcji żeby w razie jakiejś choroby Pani (odpukać), Liwia wróciła do schroniska czy coś podobnego.

Miałam już telefon od pani Ani Szybist, strasznie się cieszy, razem z panią Różą, która była wirtualną opiekunką chcą zaprosić Liwie z właścicielką na herbatkę i są gotowe na pomoc w razie gdyby Liwcia zachorowała czy coś było nie tak.

Generalnie bardzo się cieszę, jestem pewna że Liwiunia dobrze trafiła i w koncu będzie mieć to na co zasługuje :loveu:


Dzisiaj adoptowany został też jamnik Desperat, bardzo sympatyczny pan go wziął :)

Link to comment
Share on other sites

Super, bardzo się cieszę że Liwcia w domu. Tym bardziej że to z wyglądu taki przeciętny kundelek. No i od dzisiaj będzie miała ciepło, nie to co w boksie.

:multi::multi::multi::multi:

[SIZE=1]Jeśli byłby kiedyś ktoś chętny na jajnika pamiętajcie o Mopiku...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Beatko, a Nocka ma aktualne ogłoszenia portalowe? Zamówię pakiety dla niej i dla tego "grubaska" :), którego przywiozłaś do Bożenki (opowiadała mi o nim trochę dzisiaj) - tylko przyślij tekst i zdjęcia :). (Nocki też, bardzo proszę, bo korzystam czasowo z innego komputera - mój jest w naprawie - i nic tu nie mam zapisanego).

Nocka to taka szczęśliwa gwiazda dla dla Inki, teraz Liwii :) - Jej też musi się udać. Musi. W weekend będę w hotelu to chociaż wytulę Nockę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Beatko, a Nocka ma aktualne ogłoszenia portalowe? Zamówię pakiety dla niej i dla tego "grubaska" :), którego przywiozłaś do Bożenki (opowiadała mi o nim trochę dzisiaj) - tylko przyślij tekst i zdjęcia :). (Nocki też, bardzo proszę, bo korzystam czasowo z innego komputera - mój jest w naprawie - i nic tu nie mam zapisanego).

Nocka to taka szczęśliwa gwiazda dla dla Inki, teraz Liwii :) - Jej też musi się udać. Musi. W weekend będę w hotelu to chociaż wytulę Nockę...[/QUOTE]

Nocka ma aktualne gumtree i tablicę, które jej zrobiłam, i regularnie odświeżam w razie czego :)

Link to comment
Share on other sites

do mnie Pan odezwał się z gumtree ;)
ogólnie gumtree i tablica mają sporo wejść i dość duży odzew, ale to też zależy od psiaka.... o niektóre cuda mam odzew zerowy, choć wejść dużo.. zalezy od szcześcia w dużej miesze jak naprawdę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Beatko, a Nocka ma aktualne ogłoszenia portalowe? Zamówię pakiety dla niej i dla tego "grubaska" :), którego przywiozłaś do Bożenki (opowiadała mi o nim trochę dzisiaj) - tylko przyślij tekst i zdjęcia :). (Nocki też, bardzo proszę, bo korzystam czasowo z innego komputera - mój jest w naprawie - i nic tu nie mam zapisanego).

Nocka to taka szczęśliwa gwiazda dla dla Inki, teraz Liwii :) - Jej też musi się udać. Musi. W weekend będę w hotelu to chociaż wytulę Nockę...[/QUOTE]
Mówisz o Dragonie_ psiak 12 letni zrzeczony z powodu choroby ,a w książeczce od 2000 roku kiedy był jeszcze szczeniakiem jedno szczepienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Mówisz o Dragonie_ psiak 12 letni zrzeczony z powodu choroby ,a w książeczce od 2000 roku kiedy był jeszcze szczeniakiem jedno szczepienie[/QUOTE]

Słyszałam :(. Już bezpieczny dzięki Tobie! - teraz sobie chodzi i ponoć kombinuje, jak pomóc Bożence czyścić kocie kuwety :) ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Słyszałam :(. Już bezpieczny dzięki Tobie! - teraz sobie chodzi i ponoć kombinuje, jak pomóc Bożence czyścić kocie kuwety :) ;).[/QUOTE]

On i paru innych jest bezpiecznych w hotelu ale to i tak za malo własnie wczoraj sie dowiedzilam ,ze w schronisku zostal pogryziony pies wiec dzisiaj zadzwonilam jak z nim i co okazalo sie ze nie przezyl a na dodatek okazalo sie ,ze to Czarus po zmarlym włascicielu z E 7 czyli z mojego boksu, moj podopieczny ,ktorym opiekuje sie prawie dwa lata .
Jestem załamana i od rana nie moge pracowac tylko rycze z bezsilnosci.,[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']On i paru innych jest bezpiecznych w hotelu ale to i tak za malo własnie wczoraj sie dowiedzilam ,ze w schronisku zostal pogryziony pies wiec dzisiaj zadzwonilam jak z nim i co okazalo sie ze nie przezyl a na dodatek okazalo sie ,ze to Czarus po zmarlym włascicielu z E 7 czyli z mojego boksu, moj podopieczny ,ktorym opiekuje sie prawie dwa lata .
Jestem załamana i od rana nie moge pracowac tylko rycze z bezsilnosci.,[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE]

Nie ma słów...
[*]

Link to comment
Share on other sites

O Czarku wiedziałam od wczoraj tylko nie mogłam skojarzyć który to. A to ten czarny kudłaty, tak?
Cholera!! On na samym początku był takim dzikusem, nie dał się brać na smycz, próbował gryźć, z czasem zrobił się bardzo fajny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...