Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Ank@']Dla tych co myślą że Ina to Ina a Linka to Linka... Pragnę wyprowadzić Was z błędu :diabloti:
Ina to Linka, a Linka to była Ina.
W bazie są zdjęcia zamienione.

Tak więc Linka jest na A2 i to ona czeka od 2001r, a na skręt żołądka odeszła Ina.
Jest mi cholernie żal. Miałam dla niej dziś kurze łapki i inne smakołyki. Chciałam ją wziąć na spacer... Nie udało się.
['][/QUOTE]
A dlaczego w tej chwili w bazie na stronie schroniska nie ma ani jednej ani drugiej?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Tak, tak :)

Spoko, ja dziś też nie mogłam tego przyswoić jak się dowiedziałam. W każdym bądź razie szkoda Iny.

Bardzo pilna jest adopcja Linki!!! Najpilniejsza. To nie jest dziki pies, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Dziś widziała mnie pierwszy raz i podeszła mnie powąchać, można ją było pogłaskać... A bidulka ma nowotwór. Ile jej jeszcze zostało?
Kto się decyduje brać adopcje Linki na siebie? Ostatecznie mogę ja, ale prawie jej nie znam.
Może p. Beata albo Justyna T?[/QUOTE]

Tak pani Beata juz zadecydowała i Linka jedzie na płatny dom tymczasowy ,gdzie bedzie kochana i oejdzie jak przyjdzie pora w humanitarny sposób przy osbie która będzie traktowała jak sowja panią.
Czekam tylko na potwierdzenie gotwości transportu ,chyba że koś chciałby pomóc przetransportwoać Linkę ? miejscowośc przed Niepołomicami ,niedaleko Krakowa . Będę wdzięczna ja i Linka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']napisz do Justyny na fb.
może by ogłosić Linkę w gazecie?[/QUOTE]

Napewno ja ogłsimy ale musze miec najpierw wszystkie widomości i zdjęcia (moze ktosma mozliwosć zrobienia jej dzisiaj lub jutro zdjęc)
Jak bedzie gotowy tekst po otrzymaniu info to będę prosić o ogłoszenia . Spróbujemy ale jak nic z tego nie wyjdzie bedzie do konca jak wyżej napisałam na płatnym dt.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']...
Czekam tylko na potwierdzenie gotwości transportu ,chyba że koś chciałby pomóc przetransportwoać Linkę ? miejscowośc przed Niepołomicami ,niedaleko Krakowa . Będę wdzięczna ja i Linka;)[/QUOTE]

Gotowość jest :D:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Nie wiem. Może ktoś w bazie zamieniał zdjęcia i nie wprowadził jeszcze zmian na stronę? Nie wiem, nie mam pojęcia. Agnieszka została poinformowana, pewnie na dniach wszystko 'naprostuje'.[/QUOTE]
Aaa.. więc pewnie zdjęli z powodu niewłaściwego zdjęcia. Ale skoro i tak za chwilę jedzie po lepszą starość, to prawidłowo :-)
Czy ktoś słyszał cokolwiek, jak sprawuje się Tenorek w nowym domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Tak pani Beata juz zadecydowała i Linka jedzie na płatny dom tymczasowy ,gdzie bedzie kochana i oejdzie jak przyjdzie pora w humanitarny sposób przy osbie która będzie traktowała jak sowja panią.
Czekam tylko na potwierdzenie gotwości transportu ,chyba że koś chciałby pomóc przetransportwoać Linkę ? miejscowośc przed Niepołomicami ,niedaleko Krakowa . Będę wdzięczna ja i Linka;)[/QUOTE]


O rany! Nie wierzę, niech mnie ktoś uszczypnie!
Linka po 11latach opuści schronisko!
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc Lince. Wczoraj wychodząc ze schroniska intensywnie myślałam jak by pomóc tej psinie i nawet nie przypuszczałam że tak potoczą się jej losy.
Oczywiście z ogłoszeniach Linki pomogę.

Jutro avaloth będzie w schr, mogłaby zrobić zdjęcia Lince.

Zmieniając trochę temat- dostałam długaśnego meila od Alfa. Nasz przestraszony Alfik już robi postępy, mniej się boi. Na razie śpi koło łóżka, ale pani ma nadzieję, że za niedługo przeniesie się do łóżka. Przez pierwszy dzień nie jadł prawie nic, teraz jest lepiej. Z koleżanką amstafką dobrze się dogadują, Czarna jest bardzo fajnym, odważnym psem i z pewnością Alf wiele się od niej nauczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']super wieści z Linką!!! :multi:
szkoda, że Inie się nie udało...
wieści od Tenora niestety nie mam żadnych... ale mam nadzieję, że jest wszystko ok :D[/QUOTE]
Linka własnie od wczoraj wieczór jest juz na dt , zapoznała sie na spacerku z małymi domownikami potem z duza suczka właścicielki i zero reakcji czyli do psów okej. Na razie jest na dole domu sama w boksiku ,a obok ma kolegę z mielca tez starowinkę weterana;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Wyslałm zdjęcia Linki do Ani ;) suni jest grzeczna i zaprzyjażniła się z gromadka Anetki:lol:[/QUOTE]
super!! :multi:
ale oczywiście w schr. miała opinię, że nie umie chodzić na smyczy i jest agresywna ;) jak ja to kocham...

Link to comment
Share on other sites

Opinię miała złą, podobnie jak Kiler, Stodoła, Fela, Pirat i masa masa innych. No ale cóż.

Zdjęcia dostałam, ale wrzucę dopiero późnym wieczorem bądź jutro bo próbuję ogarnąć 'kochaną' fizykę, a póki co kompletnie mi to nie wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']jak to nie umie chodzić na smyczy? przecież ja ja w niedziele wzięłam mimo że jej nie znałam, a Anetka wczoraj po ogrodzie spacerowała z nia na smyczy.;)[/QUOTE]

Nie umie chodzić na smyczy, jest dzika, wolontariuszy miała pogryźć.
A psy uciekają z boksów do których zostały przeniesione i same wracają do swoich 'starych' boksów...
Takie rzeczy tylko u nas w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...