Jump to content
Dogomania

Piękny ,mądry SMYK,odszedł za TĘCZOWY MOST!Żegnaj piesku...


Romka

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edzia.71']Dziś gałgan , znowu na mnie warczał. Na Ewę zresztą też:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
świętego spokoju pewnie chciał...wczoraj nie też nie interesował się tym co dzieje się w schronisku,on chyba nadal przezywa porzucenie...

Link to comment
Share on other sites

Dziś w trakcie moich zajęć zawodowych przez zupełny przypadek dowiedziałam się,ze nasz SMYK to nie SMYK...p.Marek musiał żle usłyszeć imię psiaka SMYK ma na imię ZAK...zmieniam tytuł wątku,bo jak dla mnie imię bardzo ładne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziś w trakcie moich zajęć zawodowych przez zupełny przypadek dowiedziałam się,ze nasz SMYK to nie SMYK...p.Marek musiał żle usłyszeć imię psiaka SMYK ma na imię ZAK...zmieniam tytuł wątku,bo jak dla mnie imię bardzo ładne...[/QUOTE]

Bardziej mi pasuje jednak Smyk, ale skoro Zak ma na imie to bedzie sie trzeba przyzwyczaic:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CZARODZIEJ:)']Ciekawe jak dogaduje się z nowymi przyjaciółmi. Mam nadzieje że jest grzeczny...[/QUOTE]

Dogadują się,byłam wczoraj i widziałam...psiaki(wszystkie)bardzo nakręcone były bo myślały,że będą spacery...Smyk dał się pogłaskać bez problemu...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy smyka nie bedzie trzeba przesadzić, jest bardzo zazdrosny. jak dzisiaj zajrzałem do niego zaatakował przy mnie reksa. niestety nie jest zazdrosny tylko o mnie, atakował reksa również przy wojtim. ciekawe czy nie bedzie podobnych ataków jak ktoś inny wejdzie do nich...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...