Jump to content
Dogomania

Bernardyn z wyrokiem śmierci! Brakuje na hotelik!!!


Dea

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dea']Mogę prosić o jakieś bliższe namiary na hotelik u Gabi, chciałabym zadzwonić?[/QUOTE]

To profil psiakiGabi

[URL]http://www.dogomania.pl/members/99454-psiakiGabi[/URL]

...spróbuję wysłac nr telefonu na pw, ale jakby nie doszło, daj znać i wyślę na maila.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Benek ma zarezerwowane miejsce w hoteliku u Gabi. [/B][/COLOR]
Rozmawiałam dzisiaj z nią, mówiła, że spokojnie sobie z nim poradzi. Koszt hoteliku to 450 złotych miesięcznie, więc żeby uratować benka [B]bardzo potrzebujemy deklaracji finansowych[/B], w pierwszym poście podam numer konta do wpłat. Bardzo proszę o choćby najmniejsze, ale stałe miesięczne deklaracje, aby pies mógł pojechać musimy mieć pewność, że będziemy w stanie go tam utrzymać. W przelewach piszcie "dla benka" + swój nick.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea'][COLOR=red][B]Benek ma zarezerwowane miejsce w hoteliku u Gabi. [/B][/COLOR]
Rozmawiałam dzisiaj z nią, mówiła, że spokojnie sobie z nim poradzi. Koszt hoteliku to 450 złotych miesięcznie, więc żeby uratować benka [B]bardzo potrzebujemy deklaracji finansowych[/B], w pierwszym poście podam numer konta do wpłat. Bardzo proszę o choćby najmniejsze, ale stałe miesięczne deklaracje, aby pies mógł pojechać musimy mieć pewność, że będziemy w stanie go tam utrzymać. W przelewach piszcie "dla benka" + swój nick.[/QUOTE]

No i jednak Dea szybsza ode mnie...

[SIZE=4]Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu środków
na utrzymanie psiaka w hotelu...
[B]każde 5zł deklaracji stałych, to już ogromna pomoc[/B]...[B] a psiakowi uratuje życie!

[/B]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Proszę roześlijcie ten wątek wśród znajomych, jeżeli nie zbierzemy deklaracji nie uratujemy psa....

Rozmawiałam dzisiaj z wetem, który go prowadził od szczeniaka, szczepił i a także odmówił uśpienia. Mówił, że w październiku benek jeszcze nie miał tych wyłysień, to nowa sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']dea a czy właściciele by sie coś dorzucili zapytaj[/QUOTE]
Na pewno, w końcu to ich pies... Prawdopodobnie opłacą zawiezienie benka do hoteliku.

[quote name='Paulina_mickey']Mogę jakieś cegiełki wymyślić a może ktoś miałby możliwość wydrukować dyplomy i na allegro sprzedawać?Ja mogę coś zaprojektować.[/QUOTE]
Super, mamy drukarkę więc jeśli uda ci się coś takiego wymyślić wydrukujemy. a allegro to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mamy tylko takie zdjęcia. Podjechałam tam wczoraj, ale niestety po godzinach ich pracy było i wszystko było pozamykane, a komórki nie odbierali. Jutro spróbuję jeżeli uda mi się wyrwać przed 16-tą.

Bardzo prosimy o allegro cegiełkowe i wszelką pomoc. Wpłaty jednorazowe oczywiście także. Na razie mamy zbyt mało deklaracji aby psa zabrać, a chcieliśmy jechać z nim w przyszłą sobotę, tj. 9 kwietnia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...