Jump to content
Dogomania

Frida - staruszka ONka w hotelu bez grosza. Odeszła za TM (*)


bela51

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upały wszystkie staruszki znoszą ciężko. Fridunia jednak mimo to wciąż jest aktywna i zainteresowana życiem wokół. Dostaje spirulinę, wkrótce się znów skończy, bo podaję po 4 tabletki, więc można byłoby dokupić. Preparat na kleszcze - Firpex kosztuje 20 zł i jest najtańszy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Anula :)
Fridunia bardzo dzielnie znosi upały i wciąż jest bardzo ruchliwa i rozszczekana. Apetyt też dopisuje. Wczoraj wieczorem wyszła ze mną na spacerek. Ja medytowałam na przewróconym pniu, a Frida obeszła łąkę dokoła i położyła się w trawie z błogim zadowoleniem na pyszczku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Anula42 wpłaciła dzisiaj na konto Fridy 200 złotych. !!!
Bardzo, bardzo dziekujemy !:loveu:

Edit. Dzieki Anuli własnie moglam zaplacic pozostałą czesc opłaty za czerwiec.:lol:[/QUOTE]


200 złotych spadło jak z nieba! ale się Fridusi trafiło :multi:
dzięki, przedzięki - Anula jesteś jak Anioł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zaraz zrobie przelew dla Fridy na 25 zł . Nie doczytałam na innych wątkach, jaka to bedzie kwota. Czy to dotyczy równiez Carmen ?[/QUOTE]
Belu :loveu:
dzięki za szybką reakcję
- nie wiedziałam o robalach, ostatnio niestety nie wchodziłam na dogo...

To ważne, żeby wszystkie psiaki równocześnie odrobaczyć, prawda?
Czarodziejko - czy jest u Ciebie jeszcze jakaś psia bida, co nie ma 25 zł na odrobaczenie? - jeśli tak to spróbuję wyprosić wsparcie na ten cel, tylko muszę wiedzieć ile potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

Za wszystkie tabletki zapłaciłam 185 zł. - 37 tabletek. Za 2 tygodnie będzie drugie tyle, bo odrobaczenie trzeba powtórzyć. Aron się nie liczy, bo ja pokrywam jego leczenie, więc pozostaje 170 zł. Piszę na wątkach, ale wiem, że Misia z Kają mają biedę, Szarik chyba też opuszczony. Minia 913 obiecała też coś dorzucić pod koniec miesiąca. 25.06 psy muszą dostać kolejne tabletki, każdy wg wagi. Czyli znów muszę szykować 185 zł.
Ostatnio mam taki kołowrót, bo nie dość, że Dasz z nowotworem dostała obrzęk stawu po stłuczeniu, to jeszcze te robale w kupie, a na domiar wszystkiego musiałam dwa dni temu pędzić z Julką na pogotowie, bo podczas zabawy coś wpadło jej do oka, a lekarka pierwszego kontaktu z przrażeniem wygnała nas na okulistykę, bo podejrzewała oderwanie siatkówki. Na szczęście to był tylko jakiś śmieć, ale za to spory. Tak więc zagnianam okrótnie i liczę, że ten tydzień będzie spokojniejszy ;)
Jeżeli chodzi o tabletki, to np. większość psów jest obliczona na 2,5 tabletki w podaniu, ale np. Szarik i Sokół już po 4 tabletki, czyli w dwóch podaniach 8 sztuk na pysk. Bejek 1,5 na podanie, a Rafi 3, bo młody i umięśniony. W sumie 37 sztuk x 2 = 74 tabletki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...