Jump to content
Dogomania

Frida - staruszka ONka w hotelu bez grosza. Odeszła za TM (*)


bela51

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frida wraz z resztą awanturowała się pod drzwiami o kolację, a jak przyszło co do czego to zamiast stanąć przy garze, jak na psa przystało, to zległa i tak na leżąco 8) Co tam łapy męczyć na starość. Ząbalek siedzi przed garem jak hrabia z tylnymi łapami na krzyż, a Sokół niesie po posiłku na szerokachnym nochalu całkiem sporą porcyjkę ryżu - efekt szorowania mich i garów po kolacji - wszystko mam już umyte i w szeregu. Dobry jest chłopak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Sokół niesie po posiłku na szerokachnym nochalu całkiem sporą porcyjkę ryżu - efekt szorowania mich i garów po kolacji - wszystko mam już umyte i w szeregu. Dobry jest chłopak ;)[/QUOTE]

szkoda, że to tak daleko - mógłby do mnie wpadać i szorować ;)

Dobrej nocy Friduniu i Juleczko i wszystkim innym też

Link to comment
Share on other sites

Julka właśnie wróciła zs spacerku z aktywniejszą częścią stadka. Frida z Daszką znalazły jakieś resztki martwego ptaka i obie solidarnie w pyski wziąwszy co której przypadło, zamierzały sobie donieść do domu. Julka musiała brutalnie pozbawić obie panie przysmaku ;) Takie są współczesne psie babcie.

Wystawiam bazarek dla Misi i Kaji - suń tomaszowskich, które są u mnie, a które wszyscy opuścili. Anja sama rady dać nie może, bo ratuje dwie inne oneczki - są w hotelach. Zwołujcie proszę ludzi na ich wątek. Nikomu się nie podobają i nikogo nie wzrusza ich los...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...