Jump to content
Dogomania

Śliczny, wystraszony rudy, Rufusek.Szczęśliwy w DS :) Dziękuję beta ata za POMOC!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=red]szukamy kogos na wizyte w Gliwicach dla Rufuska[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]***********[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[INDENT][COLOR=#ff0000][B][I]boję sie mieszkac w piwnicy...jestem malutki...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

[/I][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212128-Czy-juz-zawsze-będę-mieszkał-w-piwnicy-Jestem-malutki-i-boję-się"][B][COLOR=red][I][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2121...i-i-boję-się[/COLOR][/I][/COLOR][/B][/URL][COLOR=red][B][I]-(

[/I][/B][/COLOR][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Teraz do mnie dotarło. Dla "mojego" Rufusa? Tak?

O, ludzie, to musicie być pewni, że to bardzo dobry domek! Ja go nie oddam w niepewną sytuację! Muszę mieć pewność, że misiaczek bedzie szczęśliwy na maksa! :-) Musi mu byc najmniej na tyle dobrze jak u mnie, może byc lepiej! :-) :-) :-) ;-)

Czy to dom z ogrodem? Czy bedą go przytulać 15 razy dziennie? Czy beda sie z nim bawić?

Link to comment
Share on other sites

W sobote Budrysek mówiła mi, że nikt sie nie odezwał. Ja myślę, że nie ma co na te Gliwice liczyć. Jesli ktoś naprawde interesuje sie psem, to od razu to widać, nie każe czekać na kontakt, tylko od razu przynajmniej dzwoni i mówi, że jest zainteresowany psiakiem.
Myślę, że trzeba rudziochowi robić ogłoszenia. Gdzieś jest ktoś, kto pokocha go, gdy tylko na niego spojrzy :-) Ja tak miałam z moja Tami :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę. Najwyżej będzie więcej domków chętnych na psiaczka :).
Beta ata, wygodniej by było żeby wszelkie nowe informacje o psiaku, zdjęcia, odnośniki, tekst do ogłoszeń, sprawy finansowe było na pierwszej stronie.
Bo początek wątku to jego reklama, a tak to już nikt nie wchodzi na wątek , nikogo psiak nie interesuje, a nawet jak ktoś zobaczy na początek to nie wiadomo jaka jest obecna sytuacja psiaka i wiadomo kto na tym traci. Wystarczy że napiszesz do moda z prośbą o posta na siebie na początku wątku i będzie wygodniej i lepiej, co Ty na co ?

Link to comment
Share on other sites

Moge napisać, ale nie wiem chyba jak to zrobić... Tam w dziale "Administracja", tak?

Jednak wiadomo, że tu na dogo pies i tak nie znajdzie domu, tylko przez ogloszenia, więc kształt wątku niewiele wniesie w życie Rufcia... No, chyba, że masz na mysli to, żeby więcej osób z dogo sie zaangażowało...


Wpłynęło 50 zł od MakS. Rufini bardzo dziekuje! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Też tak myślę. Najwyżej będzie więcej domków chętnych na psiaczka :).
Beta ata, wygodniej by było żeby wszelkie nowe informacje o psiaku, zdjęcia, odnośniki, tekst do ogłoszeń, sprawy finansowe było na pierwszej stronie.
Bo początek wątku to jego reklama, a tak to już nikt nie wchodzi na wątek , nikogo psiak nie interesuje, a nawet jak ktoś zobaczy na początek to nie wiadomo jaka jest obecna sytuacja psiaka i wiadomo kto na tym traci. [B]Wystarczy że napiszesz do moda z prośbą o posta na siebie na początku wątku i będzie wygodniej i lepiej, co Ty na co ?[/[/B]QUOTE]


nie wystarczy, musi byc zgoda zalozyciela watku

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam odpowiedź na ogłoszenie które zrobiłam Rufusowi:
Witam,

Rufusek jest rzeczywiście śliczny, czy mogłabym wiedzieć w jakim mieście obecnie przebywa?

Ja jestem z Katowic, mieszkamy z mężem w kawalerce (wynajmujemy), chcielibyśmy zaadoptować pieska, jeśli na przeszkodzie nie stoi to że będzie musiał siedziec w mieszkaniu sam ok 8 godz bo oboje pracujemy.

Czy Rufusek jest w dt czy w schronisku? Bardzo porszę o więcej informacji .


Natychmiast odpisałam pani żę psiak jest poza Katowicami ale transport nie byłby problemem i podałam namiary telefonu na Budryska.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś miałam telefon w sprawie Rufcia.
Zadzwoniła pani z Niemczy. Pani ma duży dom i pół ha ogrodu. Ona i córka chcą zaadoptować Rufuska, ale muszą to jeszcze przedstawić mężowi, którego nie ma w domu do piątku.
Pani mówiła o sobie, że jest tzw. psiarą, zawsze były u niej psy, obecnie jest suczka w wieku 8 lat, ale chcą jeszcze jednego pieska. Bardzo podoba im sie to, że Rufusek przedstawiony jest jako piesek lubiący się przytulać, bo chcą mieć takiego przytulaka...
Pani ma się skontaktować "po naradzie rodzinnej".


Z tych dwóch propozycji ta wygłada na zdecydowanie lepszą pod względem warunków mieszkaniowych.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam kolejny telefon w sprawie Rufusa.
Pani z Wrocławia przeczytała ogłoszenie na gumtree.
Cóż, nie byłam jakoś szczególnie zachwycona tą rozmową. Pani ma malutkie mieszkanko i chce malutkiego pieska. Bardzo ważne jest dla niej, czy pies jest zdrowy.Powiedziałam, że teraz jest zupełnie zdrowy, ale jak każde żywe stworzenie może zachorować i spytałam, co ona zrobi, gdy adoptowany przez nią pies zacznie chorować..? Panią "zatkało". Mam wrażenie, że umysł tej pani nie ogarnia takiej ewentualnośći.
Ja jestem "na nie", ale to i tak raczej nie ma znaczenia, bo sądzę, że ta pani nie odezwie sie więcej.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Rudziaszek śpi twardo, a ja zastanawiam się, czy zadzwoni dziś ta pani z dużym domem, dużym ogrodem i dużym sercem (to ostatnie najtrudniej sprawdzić przez telefon, ale taką mam nadzieję - inaczej Rufcia nie dam).
Oczywiście, jeśli nie zadzwoni, będzie to tylko znaczyło, że to nie ta osoba, wiadomo, ale nie śpię już, więc chcę podnieść wątek i dlatego snuje rozważania... ;-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...