Jump to content
Dogomania

Diana-jej Pani zmarła, teraz Ona umiera w schronisku Wrocław, Już w nowym domu


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dwa ostatnie zdjęcia Diany są zrobione w biurze pan pielęgniarz przyprowadził ją do biura żeby trochę się zagrzała odrazu znalazła sobie odpowiednie miejsce , ale niestety są to tylko chwile , a rzeczywistość jest brutalna Diana musiała wrócić do boksu na zimny beton jak długo jeszcze wytrzyma jest coraz zimniej a ona już swoje lata ma :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Koc nic nie da mają tam przecież drewniane podesty lub mogą wejść do pomieszczenia , ale trudno wytłumaczyć dlaczego Ona nie chce wejść tam wszystkie suczki śpią w pomieszczeniu tylko Diana uparcie tkwi na dworze tuż przy wejściu do boksu chyba wciąż czeka , tak bardzo jest tam nieszczęśliwa cały dzień i noc tak leży zero reakcji , jak tylko wyjdzie z tego boksu to zupełnie inny pies . A suńka shih tzu ma się super , jeszcze trochę utyka ale wszystko będzie ok , w piątek oglądał ją wet i jest pod wrażeniem że tak szybko jest poprawa , Wyślę fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']Koc nic nie da mają tam przecież drewniane podesty lub mogą wejść do pomieszczenia , ale trudno wytłumaczyć dlaczego Ona nie chce wejść tam wszystkie suczki śpią w pomieszczeniu tylko Diana uparcie tkwi na dworze tuż przy wejściu do boksu chyba wciąż czeka , tak bardzo jest tam nieszczęśliwa cały dzień i noc tak leży zero reakcji , jak tylko wyjdzie z tego boksu to zupełnie inny pies . A suńka shih tzu ma się super , jeszcze trochę utyka ale wszystko będzie ok , w piątek oglądał ją wet i jest pod wrażeniem że tak szybko jest poprawa , Wyślę fotki[/quote]
Wiem, wiem, że mogą wejść, ale poprosu główkuje co można jeszcze zrobić..
Dobrze, że suczyszko shih tzu wraca do zdrówka :) Bardzo chętnie oglądne focie.. a zostawiacie ją sobie ;> ?

Link to comment
Share on other sites

kurcze...znam tego psa...mieszkala obok nas na mojej dzielnicy we Wroclawiu...faktycznie jej pani zmarla ale pies podobno trafil do jednego z synow...taka byla oficjalna wersja....ale dlaczego do schorniska??
Pies jest dosc szczekliwy i atakowala zawsze wszystko inne...przynajmniej moje goldeny...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ja byłam jak ją oddali. Syn tej kobiety podobno mieszka gdzieś za granicą. Niby szukal jej domu ale tak zwana lipa.Nie mógł jej zabrać bo kwarantanna do tego kraju trwa 3 miesiące. Oddając ją płakał <pierwszy raz widziałam tak beczącego faceta>:placz:

Link to comment
Share on other sites

Z tą jej agresywnością to coś nie tak , to ją własnie atakują psy na boksie była już pogryziona w piątek siedziała sobie w biurze a tam się przewijają rózne psy i nikt nie zauważył nic niepokojącego w jej zachowaniu schodzi z drogi każdemu psu nawet małemu jest bardzo posłuszna więc jest nadzieja że może jej przeszło . Do Schroniska przyprowadził ją właśnie syn tej pani twierdząc że mieszka zagranicą i nie może jej wziąść ale zobowiązał się że będzie jej szukał domu , raz nawet zadzwonił po tygodniu po oddaniu mówiąć że w środę ktoś ją odbierze i tak mija już niejedna środa a Diana wciąż czeka i niknie w oczach jak mówią pracownicy schroniska ona nie nadaje się na boksy nie radzi sobie nie je . jaka ją czeka przyszłość w takim miejscu albo zagryzienie lub choroba bo przecież śpi na zimnym betonie .Tkacka jeżeli znasz Diane może napisz coś więcej o Niej .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...