Jump to content
Dogomania

8l Misia po ciężkiej operacji_JUŻ na swoim miejscu-w Fundacji BERNARDYN_ uśmiechnięta


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yucca']eee ja chciałam powiedzieć\napisać, że deklaruję te dwie dyszki co miesiąc. sorry za zamieszanie...[/QUOTE]

:) ...nie przepraszaj! Oby więcej osób z TAKIM ZAMIESZANIEM! Dziękujemy bardzo w imieniu Miśki:loveu:
Zaraz poprawiam i to z radością wielką... 2 dychy co miesiąc Misieńko!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Poprawiłam wcześniejszy post z deklaracjami i wygląda on teraz tak... dziękuję Wam bardzo w imieniu Miśki...

Zaktualizowane na 17.10.2011 rano...ciut późniejsze rano...:

[quote name='zuzlikowa'][COLOR=darkred][B][SIZE=3][SIZE=5]Skarbnikiem Misi będzie magda222...[/SIZE]
[/SIZE][/B][SIZE=3]magda222 roześle konto do wpłat dla Miśki...
dziś musimy zebrać deklaracje stałe (200zł na karmę) oraz jednorazowe na ew. koszty transportu...

[/SIZE][B][SIZE=3]
Deklaracje stałe [/SIZE][/B]dla Misi( karma, ew. pomoc w leczeniu):

_ ihabe- 20zł
_magda222- 10zł
_azalia- 10zł
_BUDRYSEK...10zł
_AGA35...10zł
_AgaG...10zł
_ANETTTA...10zł
_Pies Wolny...10zł
[/COLOR][COLOR=darkred]_ yucca...20zł[/COLOR]
[COLOR=darkred] .................................................. ..........................................
razem...110zł



[SIZE=3][B]Deklaracje jednorazowe[/B][/SIZE]( pokrycie kosztów związanych z transportem...):
_acha44... ?
_ Skarpeta im. Tallcot...?
_ agniech_a...?
_ amikat...200zł

[/COLOR][COLOR=darkred] .................................................. .............
razem...200zł+ ?


[/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred]...[SIZE=5]brakuje jeszcze [B]90zł [/B]deklaracji stałych na karmę[/SIZE]... Każde [B]5...10...15zł[/B], to dla tego psiaka [B]jedyna i ostatnia [/B]szansa ![/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred]


[B][SIZE=4]Dziękujemy bardzo w imieniu tej starszej suczki:loveu:[/SIZE]za każdą pomoc, która pomoże w uzyskaniu dla niej bezpiecznego miejsca na dożycie !

Bardzo tego potrzebuje!:-([/B][/COLOR][COLOR=darkred]
[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Czy powoli możemy dopraszać się już o przemyślenie odpowiedzi na pytanie:

[B]Kto może ew. przewieźć Misię do Fundacji?[/B]...
Nie wiem jeszcze, czy miejsce już jest... nie znam możliwości i planów konkretniejszych Fundacji... ale może warto już nieśmiało o tym konkretniej myśleć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']juz wysłałam swoja deklarację, oby Misia była wkrótce bezpieczna.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :)
Dziś popołudniu/wieczorem sprawdzę konto i wpiszę ile i od kogo wpłynęło :)

[quote name='yucca']To ja dopłacę 20 zł dla Misi, niedużo ale zawsze...[/QUOTE]

[quote name='yucca']eee ja chciałam powiedzieć\napisać, że deklaruję te dwie dyszki co miesiąc. sorry za zamieszanie...[/QUOTE]

Yucca :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='zuzlikowa']Czy powoli możemy dopraszać się już o przemyślenie odpowiedzi na pytanie:

[B]Kto może ew. przewieźć Misię do Fundacji?[/B]...
Nie wiem jeszcze, czy miejsce już jest... nie znam możliwości i planów konkretniejszych Fundacji... ale może warto już nieśmiało o tym konkretniej myśleć?[/QUOTE]

Mogłabyś skontaktować się z fundacją i dopytać kiedy można przywieźć do nich Miśkę? Bardzo proszę.



[B]Napisała do mnie na PW agnes325 :)

[I]"Widziałam że Miśka ma założony bazarek, czy ewentualnie mogę dorzucić kilka rzeczy, do 24.10.11 jeszcze czas, wierze że z tego co wystawię na pewno coś się sprzeda, można tak??"[/I]

ANETTTO czy agnes325 może wysłać fotki rzeczy do Ciebie na maila?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Amikta dzieki ci za [B]to a czy mozesz pomóc w transporcie psa do Fundacji ???[/B]

ja chwiliowo nie mam samochodu wiec nie moge pomóc


piszesz masz benka -daj inf o nim fotki na zbiorczy benkowy watek my chyba nic o nim nie wiemy[/QUOTE]

przepraszam ale nie mogę tym razem pomóc w transporcie . Mam kłopoty ze zdrowiem. Następne dwa tygodnie są dla mnie trudne. Popytam

Link to comment
Share on other sites

Jedyne z czym Cię kojarzę oraz z czym kojarzę Odi to wątek Lili. O co Ci chodzi? Może raz jasno napisz, powiedz . Przestań nas szturchać patykiem. Mam co robić bez tracenia energii na odpisywanie, na Twoje posty. Jedyna nasza wspólna znajoma to Ada jeje, która również nie rozumie i nie wie skąd taka nienawiść do nas a do mnie personalnie w szczególności.
Tema z mojej strony nie będzie kontynuowany.
Uczestników dyskusji przepraszam .

Przepraszam za offa ale mam wrażenie ze pies wolny ma na celu rozbijanie wszystkich wątków na których tylko się pojawimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Jedyne z czym Cię kojarzę oraz z czym kojarzę Odi to wątek Lili. O co Ci chodzi? Może raz jasno napisz, powiedz . Przestań nas szturchać patykiem. Mam co robić bez tracenia energii na odpisywanie, na Twoje posty. Jedyna nasza wspólna znajoma to Ada jeje, która również nie rozumie i nie wie skąd taka nienawiść do nas a do mnie personalnie w szczególności.
Tema z mojej strony nie będzie kontynuowany.
Uczestników dyskusji przepraszam .

Przepraszam za offa ale mam wrażenie ze pies wolny ma na celu rozbijanie wszystkich wątków na których tylko się pojawimy[/QUOTE]
Do zastanowienia i zachowania - potem usunę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj popołudniu będę dalej żebrać o kasę dla Miśki. Popytam też o transport.
Zuzlikowa proszę dowiedz się kiedy można zawieźć Miśkę do fundacji.
Dzisiaj w nocy było tak zimno... :(
Amikat zdrowia życzę!

edit.

Zajrzałam tak na szybko na konto.
Są już pierwsze wpłaty!!! :)
Dziękuję!!!
Wszystko uzupełnię popołudniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dowiem się jak wygląda sytuacja... dziękuję za wpłaty dla Misi!

[SIZE=5][B]Bardzo proszę o dalsze deklaracje... brakuje jeszcze 90 zł na karmę dla suni.[/B]..
każda złotówka, to tak potrzebne jedzenie dla Misi![/SIZE][/QUOTE]

OK. Dzięki :)
Wierzę, że uzbieramy!!! :)
Dziękuję wszystkim!!! :)

Link to comment
Share on other sites

skad i dokąd trzeba by Misie przewieźć? Zrobie to za darmo, tylko nie wiem gdzie sunia jest i gdzie ma zostać dowieziona..
czy ta sprawa jest hiper pilna? Bo w tym tygodniu niestety wyjezdżam, ale np przyszły tydzień jakos mogłabuym zaplanowac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Ja pieniądze wpłacę w banku jako Aneta Motak. Nie mogę przelać bezpośrednio z konta fundacji na konto osoby prywatnej bo nie będzie pokrycia w fakturze.

Czy możecie powtórzyć konto do wpłaty??[/QUOTE]

Już wysyłam dane do przelewu.
Dziękuję!!!

[quote name='AniaB']skad i dokąd trzeba by Misie przewieźć? Zrobie to za darmo, tylko nie wiem gdzie sunia jest i gdzie ma zostać dowieziona..
czy ta sprawa jest hiper pilna? Bo w tym tygodniu niestety wyjezdżam, ale np przyszły tydzień jakos mogłabuym zaplanowac..[/QUOTE]

Z tego co wiem to z Dąbrowy Górniczej w okolice Radomska/Częstochowy.
Ale to jeszcze musi zuzlikowa potwierdzić.
Zuzlikowa dowie się też kiedy byłoby miejsce w fundacji, bo trzeba je przygotować (kojec,buda).

[B]Aniu z całego serca dziękujemy!!! :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']skad i dokąd trzeba by Misie przewieźć? Zrobie to za darmo, tylko nie wiem gdzie sunia jest i gdzie ma zostać dowieziona..
czy ta sprawa jest hiper pilna? Bo w tym tygodniu niestety wyjezdżam, ale np przyszły tydzień jakos mogłabuym zaplanowac..[/QUOTE]

byłoby super

fizycznie mogę ci pomóc !!!!!!tzn zabrac sunie jechac z tobą a w drodze powrotnej bys mnie gdzieś wyrzuciła
w gre wchodzi godz po lub ok 15

sunia jest w dabrowie górniczej w samym centrum
a ma jechac do ok radomska lub łask !!!!

nie pamietam ile tam jest km ???trzebaby sprawdzic na zumi

Link to comment
Share on other sites

[B]Napisała do mnie na PW agnes325 :smile:

[I]"Widziałam że Miśka ma założony bazarek, czy ewentualnie mogę dorzucić kilka rzeczy, do 24.10.11 jeszcze czas, wierze że z tego co wystawię na pewno coś się sprzeda, można tak??"[/I]

ANETTTO czy agnes325 może wysłać fotki rzeczy do Ciebie na maila?



jeślu Paulina mi pomoze je przerobić a mysle ze tak to wysyłaj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

wystawie drugi bazarek bo potem robi sie bałagan
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][B]Napisała do mnie na PW agnes325 :smile:

[I]"Widziałam że Miśka ma założony bazarek, czy ewentualnie mogę dorzucić kilka rzeczy, do 24.10.11 jeszcze czas, wierze że z tego co wystawię na pewno coś się sprzeda, można tak??"[/I]

ANETTTO czy agnes325 może wysłać fotki rzeczy do Ciebie na maila?



jeślu Paulina mi pomoze je przerobić a mysle ze tak to wysyłaj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

wystawie drugi bazarek bo potem robi sie bałagan
[/B][/QUOTE]

Już wysyłam agnes325 Twojego maila :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']skad i dokąd trzeba by Misie przewieźć? Zrobie to za darmo, tylko nie wiem gdzie sunia jest i gdzie ma zostać dowieziona..
czy ta sprawa jest hiper pilna? Bo w tym tygodniu niestety wyjezdżam, ale np przyszły tydzień jakos mogłabuym zaplanowac..[/QUOTE]
AniaB bardzo Ci dziękuję za pojawienie sie na wątku. Misia bardzo potrzebuje naszej pomocy.. bardzo.. Jest tak zimno ogromnie nocami :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Jedyne z czym Cię kojarzę oraz z czym kojarzę Odi to wątek Lili. O co Ci chodzi? Może raz jasno napisz, powiedz . Przestań nas szturchać patykiem. Mam co robić bez tracenia energii na odpisywanie, na Twoje posty. Jedyna nasza wspólna znajoma to Ada jeje, która również nie rozumie i nie wie skąd taka nienawiść do nas a do mnie personalnie w szczególności.
Tema z mojej strony nie będzie kontynuowany.
Uczestników dyskusji przepraszam .

Przepraszam za offa ale mam wrażenie ze pies wolny ma na celu rozbijanie wszystkich wątków na których tylko się pojawimy[/QUOTE]

Amikat, jedyne z czym Cię kojarzę to wątek Lili na którym plotkowałaś o mnie, na tym wątku z kolei plotkujesz o Adzie-jeje.
Wszystko, co miałam Tobie Amikat do powiedzenia, powiedziałam Ci już na wątku Lili, więc proszę mnie nie mieszać do kolejnych Twoich plot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']byłoby super

fizycznie mogę ci pomóc !!!!!!tzn zabrac sunie jechac z tobą a w drodze powrotnej bys mnie gdzieś wyrzuciła
w gre wchodzi godz po lub ok 15

sunia jest w dabrowie górniczej w samym centrum
a ma jechac do ok radomska lub łask !!!!

nie pamietam ile tam jest km ???trzebaby sprawdzic na zumi[/QUOTE]

pomoc fizyczna bardzo sie przyda, bo zawsze lepiej jechac we dwojke:)
ja pracuje w tychach i jezdze codziennie z krakowa wiec zalatwimy to albo w tygodniu albo w weekend. Tylko jak pisalam w tym tygodniu wyjezdzam i wracam w sobote a w nd jade na cmentarz. przyszly tydzien lepiej wyglada, jak cos ustalicie z fundacja to napiszcie a my sie bedziemy umawiac..
W razie czego mam kolege w dg, moze mnie pokierowac..

Link to comment
Share on other sites

Oj, to czekamy z niecierpliwością, az sunia będzie zabrana z beczki i z łańcucha! AniuB wielkie dzieki, ze ją przetransportujesz..:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...