Jump to content
Dogomania

Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)


xmartix

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]
[FONT=Arial][COLOR=black]RUDZIK MA DS WE WROCŁAWIU
:loveu::loveu:
-----------------------------------------------
[/COLOR][/FONT]
RUDZIK 3 letni mały piesek, uwiązany na łańcuch przez właścicieli "za karę", cały trzęsący się.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Nie dostawał jeść ani pić. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZqHetMPOI/AAAAAAAAB1k/SRrQ1DhltSw/Rudik%205.JPG[/IMG]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Gdyby nie Anioły umarłby z głodu i przemarznięcia. Na zdjęciu widać odleżyny:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZqCy-7gSI/AAAAAAAAB1E/lldPyM1G4Fc/IMG_0188.JPG[/IMG]

i jego chudość:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZqBEBUMGI/AAAAAAAAB00/MszKoTkcnrk/s512/R2.JPG[/IMG]

z dnia na dzień byłoby coraz gorzej...

.........

Przekonały właścicielkę do oddania pieska. Rudzik został wykąpany, odrobaczony.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZp9cveDwI/AAAAAAAAB0Y/ZFVBS5DMQSk/s720/IMG_0227.JPG[/IMG]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Rudzik tyle już w życiu przeszedł, że nie ufa od pierwszego dnia. Potrzebuje czasu, krótkiego czasu, aby się otworzyć.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Rudzik okazał się bardzo łagodnym pieskiem, jest uległy do innych psów, zgadza się z kotami, lubi dzieci. Niestety na razie nie ufa mężczyznom. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Przebywa u Aniołów do środy. Rudzik potem nie ma gdzie się podziać. Szukamy dt, nawet płatnego dt.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Rudzik waży tylko 10 kg. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]
[SIZE=3]
[B]Deklaracje:[/B]
[SIZE=2]Anioły 100 zł (IV,
KateKermit 20 zł (IV, V,
TŻ KateKermit 20 zł (IV, V,
Muza_51 20 zł (IV, V,
Olena84 10 zł (IV, V, VI,
basiek8 20 zł (IV,
Nikus 10 zł (IV, V,
Mruczka 20 zł (IV, V,
Marra 20 zł (IV,
Rutta 50 zł (V,
xmartix - karma[/SIZE]

Razem: 290 zł + karma
[/SIZE]
[CENTER][LEFT][SIZE=4][B]Wpłaty:[/B][/SIZE]

24.03 Nikus 10 zł
24.03 Muza_51 20 zł
25.03 Mruczka 20 zł
28.03 Wiga138 50 zł
28.03 Basiek8 20 zł
29.03 Marra 20 zł
30.03 Olena84 20 zł
31.03 KateKermit 20 zł
31.03 Anioły 100 zł (wpłacone bezpośrednio do dt)
06.04 TŻ KateKermit 20 zł
08.04 Nikus 10 zł
21.04 Basiek8 20 zł
22.04 Mruczka 20 zł
04.05 KateKermit 20 zł
06.05 Muza_51 20 zł
07.05 TŻ KateKermit 20 zł
13.05 Rutta 50 zł
13.05 Olena84 10 zł
13.05 Nikus 10 zł

[SIZE=3][B]
WYDATKI:[/B][/SIZE]
- 100 zł nagroda za wskazanie Rudzika
- 120 zł za pobyt w dt (od do)

[SIZE=4][B]Stan konta Rudzika: 160 zł [/B][/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolejne zdjęcia:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZqBgKwv5I/AAAAAAAAB04/oeLECfgTAzQ/s512/R3.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TYZp_HQGeiI/AAAAAAAAB0k/37hbUiiLYyo/s512/R.JPG[/IMG]\

[CENTER][SIZE=4][B]ZBIERAMY DEKLARACJE DLA PIESKA!!![/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Oli a dla połowę mneijszego psiaka mniej weźmie?? bo Rudzik waży 10 kg, a onek to piszesz o tym co rozmawiamy o nim? na tego nie uzbieramy deklaracji tyle... na Rudzika tak bo Aniły zadeklarowąły już trochę, resztę trzeba dozbierać[/QUOTE]
Nie, pomagam jednej dziewczynie ogłaszać Onka z kojca, to nie o tego z Nowoszyc chodzi :)
Nie wiem ile wzięłaby za mniejszego psa - wydaje mi się, że powinno być mniej. Zobaczymy co odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']niestety nie ma mniej, jest 300 zł plus karma

PROSIMY O DEKLARACJE!!! na razie mamy 100 zł deklaracji od Aniołów!!

[B]KTO JESZCZE POMOŻE MAŁEMU PIESKOWI KTÓRY ZA KARE MARZNĄŁ I NIE DOSTAWAŁ JEŚĆ!!![/B] :(:(:([/QUOTE]
:(
Tak swoją drogą... Dlaczego za małe psiaki kasuje się tyle samo, co za duże? Trochę drogi ten tymczas, ale jak nie będzie wyjścia... :(

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się do dzieci bo Anioły które go na razie trzymają do jutra mają dzieci, kryteria? chęci i czasu troszkę i doświadczenia troszkę z psami
on nie jest problematyczny, nie wiem oczywiście jak z załatwianiem się w domu, ale podejrzewam że ok albo że szybko się nauczy
a znasz jakiś tani dt? bo jak na razie to mam ceny takie jak: 280 zł lub 300 zł, a my mamy tylko 100 zł, myślę że do 200 zł bym deklaracji wymotała jakiś

Link to comment
Share on other sites

To znaczy ja bym mogła męża namówić i wziąć go na DT do siebie, jeśli faktycznie macie podbramkową sytuację. Wymotać byś musiała tylko tyle, żebym mu mogła obrożę, smycz i paczkę karmy na dzień dobry. Nie wiem za bardzo za co brać 300zł miesięcznie? Albo się pomaga, albo się robi biznes. Tylko, że ważny jest jego stosunek do dzieci, bo u nas w domu szkrab, więc jakiś "żywotnik", który skacze, demoluje nie wchodzi w grę. Spokojny, odrobaczony pies nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

Będę wdzięczna, dopytaj proszę jeszcze czy nie broni miski. Generalnie po prostu musi być spokojny. Jak się nie nadaje do domu z małymi dziećmi, to mogę Wam pomóc przy jakiejś innej biedzie, jak zajdzie potrzeba.
Mąż marudzi, ale obiecałam mu, że to nie na zawsze tylko szukamy mu domu. Jak nie na zawsze, to się zgadza. ;) (Przez ramię mi gada, że jak TOZ potrzebuje DT dla jakiegoś kota, to się zgadza jeszcze bardziej. Kazał mi to zaznaczyć, to zaznaczam.)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko, wysłałam PW. Jak będziesz coś już wiedziała daj znać.
Czy on ma jakieś ogłoszenia gdzieś?
I jeszcze jedno, teraz zauważyłam, że "nie ufa mężczyznom". Tylko jak to się przejawia? U mnie, kiedy pracuję, musiałby spędzać czas z mężem, tutaj nie ma alternatywy. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...